Звернення депутатів Закарпатської обласної ради з приводу Чорноморського флоту

З В Е Р Н Е Н Н Я
депутатів Закарпатської обласної ради з приводу Угоди
між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Звернення депутатів Закарпатської обласної ради з приводу Чорноморського флоту

Підписання у Харкові Міждержавної угоди про нові терміни розміщення Чорноморського флоту РФ у Севастополі, якою термін перебування продовжується  ще на 25 років, сприймається як виклик, серйозна небезпека суверенності й територіальній цілісності нашої держави.
У Конституції України чітко зазначено: "На території України не допускається розміщення іноземних військових баз". Тому подібне рішення Президента України,  поспіхом підтримане депутатами Верховної Ради, на наше глибоке переконання, суперечить Основному Закону держави та приймалося проти волі громадян України.

Закарпатці, які  29 червня  2010 року, разом з усім українським народом відзначатимуть  знаменну дату – 65-річчя возз’єднання Закарпаття з Україною, добре пам’ятають уроки історії, знають, якою дорогою ціною дісталося українському народу возз’єднання й чим загрожує теперішньому й майбутньому поколінням перебування на території нашої держави іноземних військових баз.

Ми переконані, що продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ у Криму є стратегічною поразкою незалежності України, яка нині руками Президента розписується у власній безпорадності протистояти іноземній військовій експансії й політичному тиску. І жодні аргументи про економічну складову такого рішення, дешеві енергоносії чи будь-які інші виграші   нашого народу від зазначеної угоди не можуть служити виправданням її підписання. Бо незалежність держави, її територіальна цілісність не продається і не купується, а угода внесе конфронтацію у суспільство й може стати небезпечним фактором протистояння й розколу.

Тому, виражаючи волю переважної частини закарпатців, ми, депутати Закарпатської обласної ради V скликання, звертаємося:

- до Президента України Віктора Януковича з вимогою відкликати свій підпис під вказаною Угодою;
- до депутатів Верховної Ради України – денонсувати  міждержавну угоду щодо продовження перебування Чорноморського флоту РФ на території України, скасувавши Рішення парламенту  від 27 квітня 2010 року про її ратифікацію;
- не допустити  прийняття будь-яких міждержавних рішень щодо об’єднання  стратегічних природних державних монополій в оборонній, енергетичній, атомній та інших сферах,  що може призвести до обмежень  суверенних прав українського народу;
- до депутатів місцевих рад всіх рівнів, громадських і політичних організацій краю – рішуче виступити проти розміщення на нашій території будь-яких іноземних військових баз, стати на захист України, її суверенітету, територіальної цілісності.

Список депутатів  ФРАКЦІЇ  БЛОКУ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО в Закарпатській облраді, які підписали Звернення до Президента України, Верховної Ради України та депутатів місцевих рад з приводу Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України:

1. Сербайло Андрій Андрійович
2. Постолакі Віталій Андрійович
3. Курах Іван Ілліч
4. Гнатків Василь Іванович
5. Солонтай Олександр Гейзович
6. Шекета Андрій Андрійович
7. Чейпеш Іван Іванович
8. Качур Михайло Васильович
9. Тягур Юрій Михайлович
10. Котляров Роман Юрійович
11. Попп Дмитро Іванович
12. Кокіш-Мельник Микола Юрійович
13. Адам Владислав Іванович
14. Ліврінц Антон Антонович
15.  Ларь Василь Іванович
16. Яцків Олександр Михайлович
17. Німчук Євген Степанович
18. Голубка Петро Петрович
19. Зозуляк (Горобченко)  Ірина Миколаївна
20. Гоца  Еріка Дюлівна
21. Вердієв Ісмаїл Камбар-огли
22. Мейсарош Василь Зігмондович
23. Семенова Рената Анатоліївна
 

Список депутаті ФРАКЦІЇ  БЛОКУ "НАША УКРАЇНА" в Закарпатській облраді, які підписали Звернення до Президента України, Верховної Ради України та депутатів місцевих рад з приводу Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України:

1. Балога Іван Іванович
2. Біров Єлизавета Іванівна
3. Брецко Мирослав Михайлович
4. Гороховська Галина Романівна
5. Гурзан Василь Васильович
6. Дряшкаба Василь Петрович
7. Жупан Євген Євгенович
8. Зелінський Антон Франтишкович
9. Каламуняк Мирослава Михайлівна
10. Кічковський Михайло Михайлович
11. Колібаба Анатолій Васильович
12. Коцовський Богдан Данилович
13. Петеї Юдіта Оттівна
14. Піпаш Володимир Васильович
15. Смоланка Володимир Іванович
16. Сухан Олександр Васильович
17. Токар Ілля Іванович
18. Трикур Віктор Федорович
19. Туріс Іван Андрійович
20. Улинець Ернест Михайлович
21. Чубірко Володимир Володимирович
22. Шепа Василь Васильович
23. Шкріба Володимир Іванович
24. Ящищак Віталій Степанович

Прес-служба ЗОО Єдиний центр
27 травня 2010р.

Теги: депутати, звернення, чорноморський флот, Президент

Коментарі

Ельза 2010-06-17 / 17:07:00
НЕ Балогану!Свідоме бидло,вперед-за перевал,У рідну Окраїну!Тут не твоя земля!

Не Балоган 2010-06-09 / 09:54:00
Шановні дописувачі, мене вже особисто нудить від туповатих русинських коментарів, про яке русинство ви говорити, емігруйте з україни в Росію і підлизуйте їм окремі органи скільки душа бажає. А русинського бадиля (Миколу Жаливу) взагалі потрібно саджати за грати за антиукраїнську пропаганду.Конче рекомендую всім русинським дописувачам піти на обстеження до психіатра-вас уже хлопці заносить досить сильно-:)

RUSYN 2010-06-01 / 13:02:00
A SHO ROSIJA NA TAKA JAK uKRAJINA

Tam ne taki ljudy zhyjutj cthy od vas ukraly dasho a mozhe ishi vam dovzhni

Z susidamy sja treba uvazhaty i bicthuljuvatysja.

KIDJ DAKO TO NEVALOVSHN YJ, UVAZHATYSJA -- TO BUDE FURT NEVALOVSHNYJ.......

ember 2010-05-31 / 20:12:00
Ivan, takoj tip, kak ty, nam, nezavisimo ot natsionaljnosti, ne nuzhen!

Микола Староста (Жалива) 2010-05-28 / 11:25:00
На двух закарпатских сайтах появилось обращение депутатов Закарпатского областного совета к Президенту Украины В.Януковичу - отказаться (отозвать) от подписанных соглашений по Черноморскому флоту РФ к депутатам Верховной Рады - денонсировать принятое решение от 27 апреля 2010 года, не допустить любое объединение государственных монополий, иначе это приведет к потере суверенитета Украины.



И к депутатам всех уровней, политическим партиям и общественным организациям - не допустить размещение военных баз на территории Украины.

Я понимаю, что цель такого «обращения» - превратить народ в стадо баранов, но неужели подписанты не продумали такой возможности, что их «обращение» могут и прочитать.

Ну во первых они ссылаются на Конституцию Украины, не прочитав ее до конца, или времени не было, или желания досконально знать основной закон.

Придется ее процитировать :

Р а з д е л XV

14. Использование существующих военных баз на территории Украины

для временного пребывания иностранных военных формирований возможно

на условиях аренды в порядке, определенном международными договорами

Украины, ратифицированными Верховной Радой Украины.

Что статьи Конституции противоречат друг другу, это уже вопрос не к этой власти, находясь у власти, прошлые пять лет ее можно было «подправить».

Далее читаем - не допустить размещение военных баз, уважаемые, вы наверное «забыли», что она уже находится на территории Украины, никто не собирается допускать новых военных баз.

Я не буду, анализировать целесообразность или нет размещение флота России в Крыму, это уже совсем другой вопрос.

Но из компетентных источников, стало известно, что как минимум двое из 47 «подписантов» - Гороховська Галина Романовна и Зелинський Антон Франтишкович, этого «документа» в глаза не видели, если учитывать заявления А.Сербайло, что коалиции БЮТ и «Нашей Украины» не будет, то список «подписантов» уменьшиться на много.

Николай Староста Председатель НРПР.

ІВАН 2010-05-28 / 09:03:00
Значить закарпатським угорцям потрібна Росія?

Istvan 2010-05-28 / 08:56:00
Иван, ваша Украина закарпатским венграм не нужен!

Андрій 2010-05-28 / 02:14:00
Добре й так! Краще пізно чи ніколи

Свідомий 2010-05-28 / 00:54:00
Деш ті патріоти були коли "гриміло", ...?

Микола Староста (Жалива) 2010-05-27 / 22:08:00
О бла : "Навіть Жупан хоче у Європу" .. це як господь?

Тут питання не хто куда хоче... а питання брехні, та підтасовки фактів.

Від мого бажання куди я хочу... нічого не міняє, є народ який повинен вирішити куди він хоче.

Рішення референдуму 1991 року, влада в Україні проігнорувала, і юльки та ющі в тому числі.

Балога бувши при владі нічого не зробив, для законного волевиявлення нашого краю... а зараз хоче "представляти" більшість Закарпаття.. смішно.

ІВАН 2010-05-27 / 21:40:00
Навіть Жупан хоче у Європу, а Жалива у російську, перебачайте, - ж...пу. Разом із лідерами мадярських партій у Закарпатті.

Микола Староста (Жалива) 2010-05-27 / 20:01:00
Та не спромоглися депутати.. це чергова фальшивка.

Дейнека 2010-05-27 / 19:59:00
Нарешті депутати обласної ради спромоглись на чітку проукраїнську позицію!

Микола Староста (Жалива) 2010-05-27 / 18:22:00
Пробив інформацію по підписантах цього "звернення" як мінімум двоє депутатів цього "звернення" не підписували!!!!!!!!!

4. Гороховська Галина Романівна

8. Зелінський Антон Франтишкович

Це все уточка, яка може потягнути відкриття кримінальної справи, як про заміну трьох депутатів обласної ради!

Микола Староста (Жалива) 2010-05-27 / 16:28:00
Сорри.. по перше я уже писав, що не являюсь членом партії Януковича, у мене є жінка улюблена..

Я просто констатую факт, не перекручую Конституцію України під себе..

Янукович ті угоди про ЧФ не підписував, то до любимого юлькаи Кравчука .. запитання.

.............

На рахунок впливу Росії то я проти роботи її агентури, ще й тупої до того у виді Сидора, до речі він уже лишився тої підтримки.

На рахунок вітру .. то давайте не будемо, я все займав послідовну незалежну позицію... не продавався як деякі.

...............

на рахунок перехідних положень, то вони і зараз мають повну законну силу!

сорри 2010-05-27 / 14:13:00
Пане так званий депутат,



лякайте своє відображення в дзеркалі. Або найміться в якості пугала лякати ворон на городі. Це вам більше підходить. Бо так не страшно, а смішно...

сорри 2010-05-27 / 14:10:00
Пане Староста,



а ваш улюблений Янукович питав волю народу України, коли укладав такі угоди? Чи, може, наміри продовжити оренду ЧФ були записані одним із пунктів його передвиборчої програми? Бо я щось такого не пригадую? Ви тут нам цитували пункти з програми Ющенка. то процитуйте. будь ласка. відповідний пункт із програми Януковича...



Крім того, я пам'ятаю вас, зокрема на цьому сайті, як палкого прихильника курсу на зменшення впливу Росії, зокрема на Закарпатті, зокрема через спецаґентів різного роду типу Сидора і Гецка. Що, вітер поміняся, і ваш ніс скерувався уже за цим новим вітром?



І, на решті, щодо Конституції. Ви процитували перехідні, тобто тимчасові положення конституції. А Конституція України прямо забороняє розташування іноземних баз на території нашої держави. І депутати Закарпатської облради, маючи повне право на декларування своїх поглядів, своєї позиції, заявили про це в повний голос...

2010-05-27 / 13:43:00
А оригінали підписів є? Можна з ними ознайомитися? Хоча б у засканованому вигляді... Крім того, досі не зрозуміла ситуація з новозаявленими депутатами від НУ. Виявилось, у процесі заміни трьох депутатів були факти підтасовки підписів

ІВАН 2010-05-27 / 13:39:00
депутату: щодо "самоубійства" - то пахне відвертим сталінізмом. Та ще й злобна нецензурщина.

ІВАН 2010-05-27 / 13:37:00
депутату (із угорських фракцій). Я шокований як Ви ненавидите НАТО, ЄС, євроінтеграцію України. та прагнете перетворення її на сателіта Росії.Піінформуйте своїм зверхникам у Будапешті, щоб брали приклад із Вас та Ваших угорських партій у Закарпатті

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая