У Закарпатській облраді формується нова більшість?

Сьогодні, 7 травня, під час ІІІ пленарного засідання 28-ї сесії Закарпатської обласної ради V скликання ухвалено рішення "Про бюджет Закарпатської області на 2010 рік".

У Закарпатській облраді формується нова більшість?

Що цікаво, питання, котре було, по-суті, найважливішим і найнагальнішим, проголосували практично останнім. Така детермінація, з огляду, також, на персональну відповідальність (аж до звільнення) за прийняття місцевих бюджетів яку поклав на голів ОДА президент Янукович, явно тримала в напрузі присутнього на сесії голову Закарпатської ОДА Олександра Ледиду.

Втім, причин переживати у нього було значно більше: цей сесійний день виявився аж ніяк не сприятливим для нової , "реґіональної" влади Закарпаття. Спершу депутати від "Нашої України" (Єдиного Центру) та БЮТ мало не підтримали проект рішення про засудження харківських домовленостей Януковича-Медведєва (не вистачило всього двох голосів, бо кілька "нашоукраїнців" і бютівців займають державні посади, і тому перестрахувалися). Відтак у облдержадміністрації забрали управління майном області і перевели його у підпорядкування обласної ради. Потім, що ще печальніше, від реґіоналів забрали ряд депутатських комісій - ключову, бюджетну, очолив бютівець Владислав Адам, а "екологічну" - "нашоукраїнець" Володимир Чубірко. А заступником голови облради Михайла кічковського обрали бютівця Андрія Сербайла. Крім того, не подолали бар'єр депутатського голосування кілька майнових ініціатив "реґіональної" влади.

Так що, судячи з усього, складається так, що владне майбутнє реґіоналів на Закарпатті не буде таким безхмарним, як здавалося на перший погляд. І попри те, що формально в найвищому представницькому органі краю ще не припинила свого існування попередня владна коаліція - "Нашої України" (Єдиного Центру), Партії реґіонів і Ко, реально запрацювала вже інша - Єдиного Центру і БЮТу.

Закарпаття онлайн
07 травня 2010р.

Теги: сесія, ОДА, депутати, коаліція, бюджет

Коментарі

RUSYN 2010-05-19 / 18:13:00

Коментар видалено через порушення правил поведінки у рубриці коментарів. Далі буде бан. Адмін

Prezaydenta 2010-05-19 / 07:07:00
RUSYNa vuchvaljuvav i budu vuchvaljuvaty , bo za njoho ja holosuvav .. A Prezaydenta prodazhni buly i nima zustanete...

Rusyny nacisti ,Rusyny parodia,Rusyny kuljtisti !!!!!!!!!

RUSYN 2010-05-18 / 19:12:00
Prezaydenta vuchvaljuvav i budu vuchvaljuvaty , bo za njoho ja holosuvav.. A vy prodazhni buly i nima zustanete...

Rusyny nacija ,Rusyny narod ,Rusyny kuljtura !!!!!!!!!

KK 2010-05-18 / 00:07:00
Це дарунок від твого президента Януковича (не помаранча!) спеціально для тебе, який ти так підтримував і вихвалював тисячу разів на цйому сайті! Ну, як тобі це синьо біляве яблучкчо смакує (саме з саду Януковича) ?:



'русини є субетносом української нації,який виділяється в середині етносу своїм стереотипом поведінки. Вони українці за національністю, але є етнографічною групою, що живе на західних територіях України(Галичина,Буковина,Закарпаття).'*





RUSYN 2010-05-17 / 22:09:00
Halycthyna i Bukovyne TO NEJE ZAKRPATTJA I NYHDA NE BUDE.

Budjte kym chocthete od vas ne bereme , to i ne navjazujte nam svoji BLA..BLA...BLA...

сорри 2010-05-17 / 12:23:00
Сперечаюся на що завгодно: Сербайло, навіть всупереч бажанню Кеменяша, підстелиться під Ледиду, кинувши Івана Балогу як дітвака...



Он здав же на п'ятничній сесії Ратушнякові під свої особисті інтереси бютівця Кураха із цілою лікарнею - суттєво ослабивши, в такий спосіб, позиції БЮТу в Ужгороді. Сидів на сесії в президії і смішкувався з Ратою, тоді як той знімав Кураха з посади. І навіть слова назахист не сказав...



Але що візьмеш з "яблучника"?..

KK 2010-05-16 / 23:35:00
RUSYN -- Nash prezydent vam mishatj:

'русини є субетносом української нації,який виділяється в середині етносу своїм стереотипом поведінки. Вони українці за національністю, але є етнографічною групою, що живе на західних територіях України(Галичина,Буковина,Закарпаття).'*



' To halycthanam vse v hyrtanci shosj stojytj proty nych' :

'Галичани ті ж русини, тільки ополячені.... я ніколи не буду розділювати русинів по Карпатському хребту.... '**



Щодо відокремість русинів від українського народу ані президент Янукович, ані галичани мені не мішають. Як самі бачити, то мабуть Вам щось 'помішалося'?



* заступника Глави Адміністрації Президента України Г.Герман Державний комітет України, Ю.Решетніков



**Микола Староста (Жалива)



RUSYN 2010-05-16 / 21:06:00
KK Svarytysja,,, maj znajete vy.. Nash prezydent vam mishatj, Ledyda vam mishatj, rusyny vam zavazhajutj bo ne na vashuj movi besidujutj, Madjary - bo chotjatj i z Rosijuv zhyty v myri i porozuminni, Slovaky tezh .Bo proty vashuj ,,nenjky, i za buhra Rusyny revoljuciju vedutj...

Vse to vasha fantazija. Zhyjte njuv i dalshe.

Rusyny nacija, Rusyny narod, Rusyny kuljtura.

KK 2010-05-16 / 18:28:00
Бачу що 'русини' знов між собою свараться? Всяка не згода мабуть регіональна риса цйого суб-етноса?

IP 95.134.55 2010-05-16 / 15:35:00
Админ, забань Тужанського,уже достал пусть на своем "НЕТ - МУКАЧЕВУ" умничает.

Микола Староста (Жалива) 2010-05-16 / 00:58:00
RUSYN... я не творюся.

RUSYN 2010-05-15 / 23:34:00
Pane Starosta. Dobryj vycthar! Halycthany nacthynajutj provokuvaty, u nych to je norma. A LE MY Rusyny na takoj ne pujdeme. U Ljvovi tam to jde na vshytki 100%...

Rusyny nacija, Rusyny narod, Rusyny kuljtura !

ember 2010-05-15 / 20:20:00
Blin! A kakoe otnoshenija imejut vashi perepiski k osnovnoj teme. Admin, eto kasaetsja i tebja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Микола Староста (Жалива) 2010-05-15 / 16:09:00
Виходить, якщо за людину... або ресурс скажуть добре слово, то він сам себе "піарить" ..... я пишу на вашому ресурсі, то виходить вас піарю?

Пишу вже не перший рік, дочекався подяки.

Радуйтеся, що є такі ваші читачі як я ... які не тільки прочитають, а дадуть оцінку вашому матеріалу, по кількості коментів... ви бачите, що актуально.

Наприклад... русинська тематика, притягує до вас читачів.. натомість позитивного матеріалу, від вас і так не дочекаєшся.

Тужанський Дмитро 2010-05-15 / 15:51:00

Є речі, які не змінюються.



Редакція з.о. прекрасно знає мої IP. Їх всього два - домашній, з якого пишу зараз, і робочий. Для потреби можу ще раз написати щось в понеділок, коли повернуся з відпустки.



Я вже писав адміністратору, що не варто будь-які критичні зауваги, які зявляються на сайті, приписувати мені, чи редакції Мукачево.нет. Віддає параноєю, вам не здається? То пишуть ваші читачі.



Згадка чужих прізвищ, тим паче у зневажливій формі та контекстах - це, очевидно, формат журналістики Закарпаття.онлайн. Шкода


Пане Тужанський! Ідіть гратися в свою мукачівську пісочницю. Чого вас повно на Закарпатті онлайн? Чого ви так настирливо лізете в чужу квартиру, де вас не хочуть бачити, де ви перед тим добряче насвинячили? Маєте сайт, яким вам дали гратися, там і забавляйтеся. І якщо ви вже казали, що, як головний редактор відповідаєте за все, що там робиться, то і відповідайте - зокрема за себе і своїх працівників. А не розмащуйте соплі по монітору, коли вас і їх тикнуть носом у ваші чи їхні чергові свинства.

Микола Староста (Жалива) 2010-05-15 / 15:29:00
Можете банити,... відношення IP 95.134.55 не маю.

Адмін 2010-05-15 / 15:08:00

Пане Старосто, будете себе піарити в порушення "Правил поведінки .." під різними ніками, сперечаючись з Адміном і придумовуючи різні "залежності" для Закарпаття онлайн - забаню, або взагалі забороню доступ на сайт. Ми справді зуби з'їли на вичислянні таких, як ви, а тому ваші дитячі забави з ніками і IP залиште собі.



"Челядь каже", що ви - подвійний аґент СБУ і ФСБ. Нам продовджити цю тему?..

Микола Староста (Жалива) 2010-05-15 / 14:16:00
Це якась провокація - IP 95.134.55 ?

Не потрібно мені такого "піару", RUSYN, на рахунок безграмотності... можемо провести "конкурс".. з граматики.

IP 95.134.55 2010-05-15 / 14:05:00
Я до жаливи удношення не маву, просто часто його читаву, а тко "грамотний" то у прфессорах ходить.

IP 95.134.55. 2010-05-15 / 14:03:00
Чилядь каже ош Ви, Кріля вать ЕЦ команда, чилядь знає.

Не обіжайте форум русинів. ун робить еден місяць, ви уже зуби собі ізіли на сьому.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая