На Закарпаття з Угорщини прибув ностальгійний "Закарпатський експрес" (ФОТО)

На Закарпаття прибув австро-угорський ностальгійний "Закарпатський експрес".

На Закарпаття з Угорщини прибув ностальгійний "Закарпатський експрес" (ФОТО)

Потяг, де їдуть близько 300 туристів та членів офіційної делегації, вирушив із Будапешта і пройде маршрутом Будапешт-Чоп-Берегово-Виноградово-Сату-Маре, тобто з'єднає три країни. 19 березня експрес, із вікон якого майоріли угорські прапори, прибув у залізничні ворота України - місто Чоп. 

   

Сергій Гудак, УКРІНФОРМ ФОТО
20 березня 2010р.

Теги: експрес, Будапешт, турист

Коментарі

RUSYN 2010-03-21 / 20:45:00
P.TIBOR..PUDTRYMUJU VAS. TOZHEM MAV DJAKU ABY VUHRAV VYBORY JANUKOVYCTH.I OBY TOTI BENDERIVSJKI NACKY BULY NYM POKLADENI NA LOPATKY, NA OKTEMA.

Tibor 2010-03-21 / 17:38:00
Сорри



"ви думаєте, що якщо ви будете кричати (з величезною кількістю знаків оклику), то ваші мрії стануть реальністю?."




Шановний, мрії уже стали реальністю, тому що я мріяв, щоб президентом став Янукович... Так сталося!!!!

Я мріяв щоб усю націоналістичну галіматью на чолі з Вакарчуком відправили в відставку, і назначили адекватну, європейську людину.... Так сталося!!!!



Я мріяв про те що, угорцям дадуть можливість складати іспити своєю рідною мовою... Цевже сталося... Тобто чим далі, тим кращий ЯНУКОВИЧ!!!! МИ УГОРЦІ ЗА ЯНУКОВИЧА А НЕ ЗА НАЦИКІВ ГАЛИЧАН!!!!!!



сорри 2010-03-21 / 16:00:00
Тіборе,




ви думаєте, що якщо ви будете кричати (з величезною кількістю знаків оклику), то ваші мрії стануть реальністю?..:)



RUSYN

"RUSYNY IZ MADJARYMY ZHYLY MYRNO..."(с).



Безумовно, і я про це не раз уже писав. Ви навіть мирно приїхали в мадярському обозі в якості прислуги своїх мадярських панів тоді, коли справжні герої з числа русинів відстоювали свою батьківщину на Красному Полі...



Взагалі важко собі уявляю лакея з машінґвером...:))

RUSYN 2010-03-21 / 13:02:00
ISHTVAN 10,22 Z VAMY N.A VSI 100% SOHLASNYJ. TO TO SVOJE TREBA CHORONYTY I PAMJATATY I NE ODKAZUVATYSJA ! ZA TO VONO JE SVOJE

Tibor 2010-03-21 / 12:29:00
Сорри



"Я завжди казав, що до складу Закарпаття входить частина земель, заселених етнічними угорцями. Але це територія України"



Ці землі тільки де юре є територією України а де факто ні!!!!! І ніколи не буде!!!! Угорці ніколи не здадуть на цих територіях свою мову, культуру, освіту, звички!!!!

RUSYN 2010-03-21 / 10:49:00
RUSYNY IZ MADJARYMY ZHYLY MYRNO.... VY NACKY VNOSYTE SVOJU CVYLJU DO TOHO SHO NE TREBA. LIPSHE NAPYSHTE CI MAJETE ,, SHOVDARJ.. NA VELYKDYNJ ?

сорри 2010-03-21 / 10:29:00
Istvan,



я так зрозумів, що сказати по суті моїх коментарів вам нічого, а підкріпити аргументами суть сказаного вами ж для вас зайво?.. :)

Istvan 2010-03-21 / 10:22:00
Самым большим барьером между Украиной и Европой являлись Ющенко, Тимошенко - и является до сих пор фашистская идеология в Западной Украине.

сорри 2010-03-20 / 22:30:00
ember,



ви чого так розхвилювалися? Я завжди казав, що до складу Закарпаття входить частина земель, заселених етнічними угорцями. Але це територія України. І єдиний варіант для наших угорців - тягнути Україну в Євросоюз, аби зняти кордони між угорцями. Але вони роблять навпаки. Зокрема, голосують за Януковича.




То для чого потім плакатися на погану Україну?.. :(

сорри 2010-03-20 / 22:26:00
525,



чого вам не вистачає, аби говорити щось розумне, по суті і без образ - освіти чи мізків?

сорри 2010-03-20 / 22:24:00
Istvan,



електричкою по тому ж маршруту в межах Закарпаття буде значно дешевше. А за кордон потрібно візу.



Судячи з того, що ви також не в тому поїзді - вам також було "жалко 20 тис. Фт. выплатить за поездку", значить ви бандеровец? :)

ember 2010-03-20 / 21:10:00
Це потяг, що з'єднує угорські етнічні землі в трьох країнах.

Sorry! Ty ponimaesh o chom pishesh? Vedj vyzkazal takuju pravdu, nu takuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spasibo za priznanie:-))

Istvan 2010-03-20 / 20:39:00
Всем была дана возможность: купить билет, и поехать под любыми флагами. И в Чопе или в Берегове можно было присоединяться, даже укрнацикам. Но бандеровцам - по видимому - жалко 20 тис. Фт. выплатить за поездку, ночлег и 3-х разовое питание.

525 2010-03-20 / 19:26:00
Так, Україна --країна лохів-націоналістів, таких як ти. Що ти носишся з своєю Україною, яка мало кого у світі цікавить -- завдяки таким як ти

сорри 2010-03-20 / 13:38:00
Ну який він "австро-угорський"?..



Ностальгічний - так, ностальгуючий за Великою Угорщиною - так! А "австро-угорський" - ні!..



"...з'єднає три країни."(с) Які країни з'єднає? Ті, прапори яких ви бачите у вагонах? Це не потяг, що з'єднує країни. Це потяг, що з'єднує угорські етнічні землі в трьох країнах. Це потяг нашого сепаратизму, підживлюваного з Будапешту великоугорським реваншизмом.




Ну хай буде наша лакейська влада таке проковтнула. А де СБУ? Вони хіба не знають, чим, в перспективі, вернуться нам наші ж хліб-сіль для пасажирів таких-от "експресів", турули на замках, подвійні прапори на сільрадах і т.д.?



Люблю Україну. Дуже люблю. Але це країна лохів. Принаймні - поки що...

НОВИНИ: Соціо

11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон