ЦВК оголосила Януковича Президентом України

Центральна виборча комісія офіційно оголосила лідера Партії регіонів Віктора Януковича Президентом України.

ЦВК оголосила Януковича Президентом України

На сьогоднішньому засіданні комісія за результатами опрацювання 100% протоколів окружних виборчих комісій встановила офіційні результати повторного голосування з виборів Президента України 7 лютого.

Згідно з результатами, оприлюдненими ЦВК, за В.Януковича проголосувало 48,95% виборців, за Тимошенко - 45,47%.

В абсолютних цифрах за В.Януковича проголосували 12 млн. 481 тис. 266 виборців, за Ю.Тимошенко – 11 млн. 593 тис. 357 виборців.

Таким чином, розрив між двома кандидатами становить 3,48% голосів.

Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн. 113 тис. 51).

Визнано недійсними 1,19% (305 тс. 837 бюлетенів).
 

14 лютого 2010р.

Теги: Тимошенко, Янукович, ЦВК, президент

Коментарі

Юрий 2010-03-06 / 19:27:00
Сбылась мечта идиота: Балогу призначать Ымператором Усієї Закарпатської Ымперії у складі угорського королівства та румунського князівства, а устав Єдиного Центру стане єдиною державною релігією (замість Бога Янукович)

ember 2010-03-02 / 12:41:00
админ, не будь аццким бояном - Янек уже в должность вступил, а всё еще висит статья "ЦВК оголосила Януковича Президентом України"

Mestnyj, ty prav: admin usnul:)

местный 2010-02-27 / 08:07:00
забыл подписать свой предыдущий пост 27.02.2010 08:06 :)

2010-02-27 / 08:06:00
админ, не будь аццким бояном - Янек уже в должность вступил, а всё еще висит статья "ЦВК оголосила Януковича Президентом України" ;)

X(iks) 2010-02-26 / 00:04:00
П. Юрку, видите якийим простак: думавим аж ото и зоправдi так. Но нич, на другий раз буду май знати.

Юрій 2010-02-25 / 14:20:00
П. Х, мы собі пофигльовали, а Вы нараз вшиткому повірили... А ажбы й так, но та що? Типирішна тихніка поможе вычислити ходь кого, зато мусиме розуміти, що туйкы сьме вшиткі, єден другому перед очима.

X 2010-02-25 / 12:00:00
Юрій 21.02.2010 17:55

" Тільки, п. соррі, я пропонував продовження спілкування "на іншому ресурсі, наприклад в одній з соціальних мереж" пану КК. Не для реклами, а для особистого обміну думками, з реєстрацією, можливо, з фото і т.п. Згадайте, перед тим я рекомендував йому почитати один матеріал, але, напевно, некоректно розмістив ссилочку, тому це було сприйнято "адміном" як реклама конкурента. У відповідь я пропонував і тій людині, яка давала відповідь від "адміну", також ознайомитися з тим матеріалом. Якщо це були Ви, тоді все правильно!!!" O це i є інформація i від п.Юрія.

Юрій 2010-02-25 / 09:14:00
"згідно нформації від п.Юрія". Може "ЮРИЯ"? Бо нікому ніяких "інформацій" я не давав.

X 2010-02-23 / 14:18:00
"сорри", дякую за виправлення. От це те, чим матєе займатись :). Це приридньо для вас, згідно нформації від п.Юрія. :)). А все інше для вас важка ноша.:( Вчіться, пане предстаник "титульної" нації (це ви себе сам так назвав). :))

KK 2010-02-23 / 05:19:00
Пане Сорри - Читаючи Ваш вчорашний коментар де Ви згадуєти про творіння російського етносу, мені виглядає що Ви знайомі із працями В. Білінського? Я також цікавлюся стародавнйою історію, і би Вас запитав чи Ви би могли мені рекомендувати

книжку (на українській) про скіфів, і стосунки між 'кочовими власне скіфами-іранцями і протоукраїнські осілі хліборобські племена, котрих греки називали скіфами-орачами.'

сорри 2010-02-23 / 00:42:00

Пане Х,



Ви не будете коментувати, бо просто не здатні цього зробити. В попередніх своїх постах ви продемонстрували кричуще невігластво (загалом властиве "титульним" представникам вашої "нації"), сплутавши два далеко не тотожні поняття "угорський" та "фінно-угорський". Особисто для мене цього було достатньо, аби зрозуміти рівень ваших (не)знань. Так що можете не сумніватися: я не дуже страждатиму через відсутність ваших коментувань. Більше того, зекономлю трохи часу, якого я і без того трачу на вас невиправдано багато....:)



П.С. "ВинИкнення", до речі, пишеться через И...:)

X 2010-02-22 / 23:10:00
"Сорри", я не буду кометувати вашу нісенітницю. Прочитайте ще раз, що ви написали. Маєте бажання серйозно розмовляти на історичну тему то підготуйтесь, як належить і не по інтернетовським сайтам. Впадає ввічі ваша поверхнева обізнанність на яку тему не йшла би мова. Почитайте, що ви написали про Кирила і Мефодія та угро-фінські пленена. Для початку розберіться із самою термінологією "угро-фіни". Виясніть в хронологічному порядку винекнення державних утворень цих народів, тоді вдавайтесь до дискусій на подібні теми іє не будете виглядити смішним :)). До цього часу ви всіх учасників цього сайту намагались переконати, що звичайний представник "титульної" нації - ХАМ. Пвинен признатись, о вам це вдалось.:) А зараз переконує, що він (предстабник "титульної" нації) ще і неук. :(. Знаєте вам майже вдалось і це але ми даємо вам шанс... :))

Istvan 2010-02-22 / 14:42:00
Извиняюсь - пол тысячелетия. от 300 н.э. по 800-850 н.э.

Istvan 2010-02-22 / 14:21:00
Венгры на территории между Днепром и Днестром (Etelköz) жили приблизительно полвека. В то время они уже говорили по-венгерски. А славяне на севере от моря на древнеславянском.

Bangladesh pro SORRY 2010-02-22 / 14:19:00

Коментар видалено через порушення "Правил поведінки у рубриці коментарів". Адмін

ember 2010-02-22 / 12:42:00
Dlja sorry: gde bula Kyivjska Rusz v 11. veke. Ne to shto Podkarpettje, no is severnoe poberezhje Chjornovo morja ne vkhodila v ejo sostav!

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%8C

сорри 2010-02-22 / 12:23:00
Ну тоді після ваши спогадів про Іштвана чекаю на аргументи...:)

ember 2010-02-22 / 12:10:00
Перехід на просторікування про калькутти означає, що у вас закінчилися власне історичні аргументи?..

Net, sorry, ja prosto vernulsja k osnovnoj teme i spomnil Istvana:)

сорри 2010-02-22 / 11:31:00
ember-е,



ви не помітили, що виглядаєте несерйозно, коли хочете довести існування в ті часи угорців, але при цьому заперечити існування українців?



Я ніде не казав, що в той час існували українці в нинішній своїй якості. Але тут жили поряд з кочовими власне скіфами-іранцями і протоукраїнські осілі хліборобські племена, котрих греки називали скіфами-орачами.



Це відомий історичний факт. Якщо у вас є якісь суттєві "угорські" заперечення крім теперішнього вашого "етава нє может бить, патаму чта етава нє может бить нікагда", то прошу їх навести. Бо для мене ви не є авторитетом в історичній науці, більшим за тих, що досліджували цю тему.



Вікіпедія не є історичним джерелом, її наповнюють всі, кому заманеться. Он так звані русини понапихали туди різноманітних дурниць. і думають, що створили власну історію... :)



До того ж ви витягли з Вікіпедії цитату про власне скіфів, яка особисто у мене заперечень не викликає. Я ж говорив про зовсім інше. Шкода, якщо ви не зрозуміли.



Перехід на просторікування про калькутти означає, що у вас закінчилися власне історичні аргументи?.. :)

ember 2010-02-22 / 09:31:00
Dlja sorry (istochnik wikipwdia)



Ски́фы (др.-греч. Σκύθαι) - экзоэтноним греческого происхождения, применявшийся к некоторым племенам и народам, обитавшим в Восточной Европе, Средней Азии и Сибири в эпоху античности и времена Великого переселения народов. Древние греки называли страну, где обитали скифы, Скифией.



В наше время под скифами обычно понимают ираноязычных кочевников, занимавших в прошлом территории Украины, Молдавии, Южной России, Казахстана и части Сибири.



Skífy do slavjan nikakovo otnoshenija ne imeli!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср