За даними ВСІХ екзит-полів вибори виграв Янукович (ОНОВЛЕНО)

За даними ВСІХ екзит-полів вибори виграв Янукович (ОНОВЛЕНО)

 

 

 

Національний екзит-пол

 Віктор Янукович
48.5%
 
 
 Юлія Тимошенко
45.7%
 
 
 Не підтримали жодного
5.6%
 

Екзит-пол на ICTV

 Віктор Янукович
49.3%
 
 
 Юлія Тимошенко
45.3%
 
 
 Не підтримали жодного
5.4%
 

Екзит-пол на Інтері (Соціс)

 Віктор Янукович
49.6%
 
 
 Юлія Тимошенко
44.5%
 
 
 Не підтримали жодного
5.9%
 

Екзит-пол на Інтері (ФОМ та ЮСС)

 Віктор Янукович
49.52%
 
 
 Юлія Тимошенко
44.9%
 
 
 Не підтримали жодного
5.59%
 

Екзит-пол Савік Шустер студії

 Віктор Янукович
48.7%
 
 
 Юлія Тимошенко
45.6%
 
 
 Не підтримали жодного
5.5%
 

08 лютого 2010р.

Теги: екзит-пол, Янукович, Тимошенко

Коментарі

KK 2010-02-13 / 19:50:00
Янукович довго не чикає щоби розвивати його плани для будущої України. Партія Регіонів обіцяє робити все що може щоби засвоїти російську мову як другою; Янукович запевнює що Україна не братиме більше участь в НАТО; Російський флот стоятиме в Криму кільки вигідно для Росії. (все можна прочитати в Українскій Правді). Я переконаний що якби Тимошенко була виграла, то я би сйогодні (і мабуть завтра) би не стрічав такій цікаві новини. Як би я не пробував, але мені тяжко усвідомити що Тимошенко не була б справді 'краще з двох зла'.

Sudet 2010-02-10 / 03:41:00

Коментар видалено через порушення "Правил поведінки у рубриці коментарів". Адмін

ember 2010-02-09 / 09:57:00
Ljudi dobrye, my prekrasno znaem, shto takoe kravcsukizm, kuchmizm, jushchenkizm (tymoshenkizm).

Dajte khotja by 100 dnej - kak eto polozheno v demokraticheskikh stranakh - porabotatj Janukovychu, a potim pobachemo shcho vin khoche i jak tse vin khoche. A do tovo: davajte zhitj druzhno:)

сорри 2010-02-08 / 23:03:00
Пане dr Honigtau Bunsenbrenner, якби ви читали мої давніші, до виборів, коментарі, то зрозуміли б, що мені зовсім не важко миритися з цим результатом, як би сильно він мені не подобався, оскільки мене однаковою мірою не влаштовував жоден з кандидатів і я вважаю, що для того, аби остаточно позбутися свого совкового минулого, Україні потрібно було отримати їх при владі. Лише з'ївши один одного в ранзі влади і опозиції (не залежно від того, хто з них валада. а хто - опозиція) ці останні з динозаврів нашого постсовкового політичного естеблішменту в такий спосіб розчистять дорогу для політиків нової ґенерації.



На жаль, більш приємного і короткого шляху у нас немає.



Найгірше для України буде, якщо вони зіллються воєдино в одному великому дерибані.



Втім, можливо і це нам варто пережити...

KK 2010-02-08 / 22:55:00
dr Honigtau Bunsenbrenner - jakby u mene vsze ne bylo z jumorom v porjadju to by zse uxhe davno ne bral uchast v cyx komentariv! A zrobiche szyru z zolda to benzhhe dobzhe dlja jedzhennia banosha! majety dobrzyj bixnesovyj plan!

dr Honigtau Bunsenbrenner 2010-02-08 / 22:48:00
Pane KK! Navpaky: z zoloda zroblju szyr! :))) Zato konsztatuju, scso u vasz z jumorom vsze v porjadku ! :)))

dr Honigtau Bunsenbrenner 2010-02-08 / 22:46:00
Pane сорри! Madjary na ce kazsuty ozs "savanyú a szőlő" v zrozuminni "vazsko mirytyszja z rezulytatom". Zgadajte, scso 9 rokiv nazad pan Bush pered Al Gore-om mav tilyky na paru 100 golosziv bilyse i sztav prezydentom. I predsztavlyav azs 8 rokiv 100%-no szvoju krajinu :)))


KK 2010-02-08 / 22:38:00
dr Honigtau Bunsenbrenner - Смотрю на вашу ерудичнистъ и мыслю себя, лучше еслы доктор займётся деланям золото от cottage cheese. На что Вам времення тратитъ в грязну политыку??

сорри 2010-02-08 / 22:36:00
Юрію, прочитайте мої пости, котрі передували тому, котрий ви щойно процитували. До перемоги Януковича привела пані Капітельман. котра заради патологічного прагення влади почала мочити Ющенка на другий день після президентської інавґурації. Той бумеранґ зла вернувся...

сорри 2010-02-08 / 22:33:00
Mozse zrozumiete, csomu ljudy vidvernulyszj vid oranzsevyh(с)



А хто вам сказав, що люди відвернулися? :( Тимошенко має майже стільки ж, відсотків, скільки і Янукович. А додати б до її голосів тих, хто, як я, за жодних обставин не хотів голосувати за пані Капітельман, але голосували б за Ющенка, Яценюка чи інших - от вам і результат вашого надуманого "розчарування".




Янукович буде першим президентом України, за котрого проголосували менше 50-ти відсотків виборців. При чому, 50-ти відсотків від тих, ХТО ПРИЙШОВ ГОЛОСУВАТИ. Тобто, в кінцевому підсумку, він буде президентом не всієї України, а всього лиш 30 відсотків українських виборців.



От вам і ваша липова перемога...

Юрий 2010-02-08 / 22:25:00
"Ющенко мусів думати за ВСЮ Україну" - щоб думати треба мати чим. Владу президента використав для повної реставрації кучмізму. Краще би сидів на пасіці чи поїхав подивився, як люди виживають при його "правлінні". Може тоді щось би зрозумів.

dr Honigtau Bunsenbrenner 2010-02-08 / 22:19:00
"Ми - це ІНТЕЛІГЕНЦІЯ України!!!"


Pane Україна! Nehaj prosztyj szilyszkyj bolvan proszyty ud vasz, jakyj zovszim ne vazsae szebe intelligentom, ozs znaete vy scso to znacsyty "neoliberalizm"? Podyvylszj vy na rezulytaty insyh "cvitnyh" revoljucij? Znimity budyte laszka szvoi oranzsevi ocsky taj podyvityszja na Ukrajiny pragmatycsno, na bazi realijah!

Mozse zrozumiete, csomu ljudy vidvernulyszj vid oranzsevyh.

dr Honigtau Bunsenbrenner 2010-02-08 / 21:59:00
"Але коли ви це відчуєте і усвідомите- може бути запізно!!!"

Pane Україна! Vas poezd poehal. Game over. Finish.

Oranzseviki nadoeli. A ot Vakarcsuka menyi bicska u gatyah poudkryvavszja. Tak csto dal golosz za Janeka. Amen.

бодя 2010-02-08 / 21:13:00
за бандита

ember 2010-02-08 / 21:11:00
Ukrajina!

Ja khochu rabotatj!

Ja khochu zhitj v Ukrajine!

Ja khochu ostatjsja vengrom!


Ja imeju tri (!) diploma!

Ugadaj za kovo ja golosoval?

Tibor 2010-02-08 / 19:04:00
Шановна Україн(к)а!




Ви дійсно мислите та критикуєте конструктивно! Багато в чому я з Вами не згідний, але це Ваше право. Я наприклад не зовсім розумію що таке "зовсім не налаштовані позитивно до української самобутньої нації особи"???? Як на мене Ваша така думка - "Україна тільки для українців!" Треба щоб налаштованість, позитивна, була незалежності від національної приналежності! Тому то Янек, хоч і не шибко інтелектуальний, і прикріпив голос угорської інтелігенції Закарпаття (і не тільки)!!! Проживаючи в Києві (який голосував в основному за Юльку) моя родина одностайно підтримала Янека!!! Із-за солідарності з угорцями Закарпаття!

Україна 2010-02-08 / 18:41:00
я шановна... :))

Вам тільки здається, що пофіг! Погоду "робить" не він сам. Він- це був пропуск! Такий собі клоун, щоправда дуже агресивний! За ним стоять дуже впливові, і повірте зовсім не налаштовані позитивно до української самобутньої нації особи! Але коли ви це відчуєте і усвідомите- може бути запізно!!!

Tibor 2010-02-08 / 18:07:00
Україну



"ви особисто вірите, що по прогнозам Януковича ми будем у 20-ці найрозвинутіших країн світу за кілька років? Я - Ні!!! І чи ви може теж думаєте, що гроші на підвищення пенсій - Він братиме "Із тумбочки"?"



Шановний! Ви маєте рацію, у всі ці нісенітниці я не вірю!!! Яле Юлька бреше ще більше? і до того воровка! Ющ нацик, а Янукович єдиний, якому пофіг якою мовою ти спілкуєшся, яку школу та церкву відвідуєш! Він єдиний знайшов спільну мову із всіх кандидатів з угорською громадою Закарпаття! Ось чому я голосував за нього!!!

Україна 2010-02-08 / 16:39:00
Ну, нічого і не такі режими ми пережили!

Це ваш вибір.Мій протилежний!

Просто погано те, що в період " помаранчевого" правління була демократичність. І вона - нас же і погубила!

Почитайте ці грубі, хамські коментарі "сочно" прикрашені ненормативною лексикою.

Приємно, коли замість логічних аргументів тебе поливають брудом і погрожують???


Ось вона демократія! :))) І як скажете себе поводити? А це така тепер може бути влада.

Україна 2010-02-08 / 16:29:00
Ви забули написати, що і ромська "інтелігенція" - теж!!! :)))


Щодо угорців - це цілком зрозуміло, вони і тепер на своїй батьківщині моляться "на матушку Росію". (Поцікавтесь історією)

Куди і як спрямована політика пана Януковича я думаю і без пояснень зрозуміло. Тож для мене абсолютно не дивний їхній вибір.

Люди хочуть НІЧОГО не робити, а жити приспівуючи. Тому не задумуючись беруть на віру всі обіцянки! ви особисто вірите, що по прогнозам Януковича ми будем у 20-ці найрозвинутіших країн світу за кілька років? Я - Ні!!! І чи ви може теж думаєте, що гроші на підвищення пенсій - Він братиме "Із тумбочки"? :)))

Він - колишній зек! Невже ви не розумієте елементарного?

Це обличчя країни!!!






НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср