Дебют на "Авангарді" у наставника ФК "Закарпаття" Ігоря Гамули не вдався

Такого непевного старту ми не чекали - ужгородське "Закарпаття" вдруге поспіль зазнало поразки в українській прем'єр-лізі - у неділю на "Авангарді" команда поступилася 1:3 полтавській "Ворсклі". Не складається у підопічних Ігоря Гамули з результатом в когорті найсильніших футбольних дружин країни. Здається, і гру команда демонструє пристойну, а ось очків у нашому багажі - зась. Прикро, бо перед початком нового чемпіонату уболівальники очікували зовсім іншого.

Звітний поєдинок краще розпочали ворскляни. Їхні атакувальні прориви флангами та центром виглядали гострішими й раз за разом створювали загрозу біля воріт Олександра Надя. Найбільше страждав лівий бік оборони господарів. І саме звідти ми пропустили перший гол: полтавчанин Денис Кулаков пронісся бічною лінією й навісив у штрафний майданчик, Йовану Маркосскі залишалось тільки головою переправити сферу за спину Надя. Другий гол ужгородці прогавили після провалу у центрі захисту: короткі паси в купі з командною швидкістю дозволили полтавчанам залишити поза грою оборону господарів й на 38 хвилині Філіп Деспотовскі виходить практично один на один з голкіпером — 0:2.

Як повідомили "Закарпаття online" в інформаційному відділі ФК ”Закарпаття”, моменти, аби відзначитися були і в господарів, проте, чомусь, м’яч по-зрадницьки летів повз лінію воріт Сергія Долганського. Так, ще за паритету на табло голкіпер полтавчан ледь втримав сферу після удару Олександра Артьоменка, а, коли гості повели, Володимир Браїла влучив у штангу воріт Долганського.

Не позаздриш Ігорю Гамулі — дебют перед рідними уболівальниками, а перший тайм "горить" у два м’ячі. У перерві в роздягальні коуч по-чоловічому поговорив з керованим колективом, однак врятувати ситуацію не вдалося : на 51 хвилині знову помилка (на цей раз при створенні штучного офсайду) і Йован Маркосскі оформив дубль. До слова, в останнього не завадило б повчитися нашому Чарлесу Невуче, який ще в першому таймі вибіг далеко за спини захисників, однак замість овацій публіки зірвав хвилю незадоволення і свисту.

Господарі таки спромоглися на гол престижу (на 68 хвилині після подачі з кутового відзначився Антон Шендрик), фінальний штурм і, що найголовніше у такій непевній ситуації, якісний футбол. Ось тільки ні активність Микуляка, Артьоменка та Невуче результату не принесла. Тож ми майже на дні…

"Починаючи з 17 хвилини ми явно не встигали за гравцями "Ворскли", хоч я попереджував своїх хлопців, що нам опонує команда дійсно високого класу. Вона не пробачить жодної помилки. Можу тільки порадіти, що після того як рахунок став 0:3 ми не посипалися, не зупинилися, а намагались бодай щось створити біля воріт суперника. Все інше детальніше аналізуватимемо на теоретичних зібраннях" — сказав на післяматчевій прес-конференції Ігор Гамула.

Склад ФК" Закарпаття": Надь, Артьоменко, Донець, Кучіс (Шендрик, 35), Болохан, Платонов, Браїла, Бурдулі (Мазяр, 46), Козоріз (Микуляк, 63), Есин, Невуче.