Намісник Пинзеника на Закарпатті стверджує, що його побив мер Ужгорода

В "Обком" надійшла наступна заява Закарпатської обласної організації партії "Реформи і порядок":

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк
Мер Ужгорода Сергій Ратушняк

"28 червня, близько 20 години 10 хвилин в Ужгороді міський голова Сергій Ратушняк напав на голову Закарпатської обласної організації партії "Реформи і Порядок", помічника народного депутата України Івана Береца та одного з відповідальних працівників обласної державної адміністрації. У звичній для себе манері Сергій Миколайович використав у суперечці як найвагоміший аргумент кулаки. У результаті тілесних ушкоджень отримав як голова обласної організації партії, так і відповідальний працівник ОДА.

Сергій Ратушняк, відомий своєю неадекватністю в весняно-осінній період, чомусь на початку літа "розпустив" руки, вважаючи, що в закарпатському обласному центрі ніхто не має права обганяти його автомобіль. Більше того, всі мають знати номер його автомобіля.

У зв’язку з цим Закарпатська обласна організація партії "Реформи і Порядок" змушена заявити свій рішучий протест діям місцевого князька, котрий чомусь вирішив що саме він має приймати рішення, хто порушив правила вуличного руху. Більше того, він безапеляційно переконаний, що саме він є володарем ужгородської території.

Одночасно Закарпатська обласна організація партії "Реформи і Порядок" звертається до Президента України, прем’єр-міністра України, міністра внутрішніх справ з проханням вгамувати новоявленого боксера від використання власних кулаків проти ужгородців, котрі не згідні з його "весняно-осінньою" політикою. Одночасно просимо голову Верховної Ради України Володимира Литвина ретельно звернути увагу на "особистості", котрі представляють його в регіонах".

Прес-служба Закарпатської обласної організації партії "Реформи і Порядок".



 
 

ОБКОМ
29 червня 2009р.

Теги: Ужгород, Сергій Ратушняк, "Реформи і Порядок", тілесні ушкодження

Коментарі

Федя 2009-07-11 / 15:54:00
Совершенно верно!Молодец Сергей Николаевич!!! Таких негодяев как ети Береци,Гаваши и другие ихнее кенти,безпредельние

рожи!Рата это настоящий защитник города и горожан!

Дарина 2009-07-11 / 12:13:00
Не "перевелись" ещё мужики. А то всё "бла-бла, бла-бла..." - сплошная словестная белетристика, а толку никакого. Молодец, господин Сергей.

x 2009-07-08 / 08:09:00
а мусор то прибрали :)

не здивуюся, якщо вони найближчим часом почнуть вбивати один одного!

rasta 2009-07-01 / 11:04:00

****, колися! )


Прохання уникати конкретних прізвищ, якщо у вас немає достатньо підстав для звинувачень. Адмін

військовий 2009-06-30 / 23:43:00

Шановні сидить **** ,ратівський *****,і написав 20 коментів з 23 -. під різними ніками.Не вуй йому робити,так він на пару з ратою вилізують один у одного.Досить херню писати.Ратушняк гівно і так усьому місту відомо.

Гіляка 2009-06-30 / 12:19:00
І партію назвуть "НАс БьЮТь"...

2009-06-30 / 11:10:00
Биті РАТОЮ гуртуйтесь

і створюйте свою партію "Битих"

Istvan 2009-06-30 / 10:02:00
А хто це - Пинзеник?

x 2009-06-30 / 08:37:00
обоє хай ідуть мусор прибирати, а заодно й помиряться й хоч одну добру справу в своєму житті зроблять!

x 2009-06-30 / 08:36:00
добре би було, якби мер на пл.Корятовича сьогодні мусор прибрав, а заодно і на Феденця, бо базар зніс, а мусору все більше і більше, а прибирати нікому!

водій 2009-06-30 / 00:25:00
Сергій Миколайович! Спасибі Вам за те, що натовкли пику п’яному Берецу. Спочатку ця скотина нехай навчиться керувати автомобилем, а потім може сідати за кермо. Недавно мене "підрізав" на дорозі. Я ледь не вискочив на пішохідний тротуар. В результаті пошкодив диск переднього правого колеса. Таких тварюк бити треба інакше не порозумнішають. А зараз він тварюка про політику згадав

Гіляка 2009-06-29 / 22:29:00
Слизький підлабузник та зрадник Берец отримав належне... Спочатку облив брудом всіх, а тепер волає про своє побиття. На диво неприємна ця людина. А Рата хоча і не викликає у мене жодних симпатій, проте тут він дійсно цього хробака настукав по справі... Причому, дісно ж, не робочий час і не всвоєму кабінеті...

Макс 2009-06-29 / 19:50:00
Нічого дивного. Драка як драка. Можуть два чоловіка помахати кулаками. Чи то Берец прийшов на прийом до Рати в кабінет у робочий час, а Рата відірвався по повній. Мабуть - ні. Тому - це не вартує уваги. Тим більше, що невідомі обставини, які передували сутичці. Щодо Івана. Не зрозуміло - для чого виносити приватну бійку (якщо вона й справді мала місце) в заяву осередку?

читач 2009-06-29 / 19:12:00
Треба спитати у Рати - він розповість усе, як було. Чому журналісти не подзвонять Сергію і не поцікавляться про сказане і написане Берецом, а фантазують що хочуть?

предок 2009-06-29 / 17:27:00
Это надо же так партию назвать "Реформи и порядок" - РИП - RIP - rest in peace. Креативище.

мешканець 2009-06-29 / 16:31:00
Берец така людина, якій пику навтокти б варто.



Але Ратушняку - ще більше.

1 2009-06-29 / 16:29:00
Сьогодні бачив Береца. Цілий і неушкоджений, ніяких слідів насильства чи побоїв. Шкода , що не мав інформації з сайту.

Якщо і було щось, то Берец встиг накивати п'ятами.

АНЦЯ 2009-06-29 / 15:52:00
БЕРЕЦ заслужив,по за уха!

журналіст до orange 2009-06-29 / 15:33:00



Згоден з вами, що треба би розтрубіти. Хто де може, уже й трубить, до речі. От тільки, знаючи Береца, є ризик нарватися на грубу провокацію. Іван міг усе це розписати і мало вигадати, аби про нього згадали перед виборами, щоб іще заробив десь. Вірити йому, що все так і було, я би не став.

Урзус 2009-06-29 / 14:53:00
Упссс... Чи таки вперше? Може, я з Піпашем плутаю? Ну, тоді "Список Рати" поповнився. Могли б вже усі ним биті зібратись та зробити дяді Сєрьожі "тьомную" :)

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3