За наругу над державними символами України тепер можна "загриміти" на 3 роки

Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до ст. 338 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за наругу над державними символами України".

За наругу над державними символами України тепер можна "загриміти" на 3 роки

“За” проголосувало 228 із 429 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

Даним законом встановлюється кримінальна відповідальність за наругу над державним прапором України, державним гербом України, публічну наругу над державним гімном України у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Крім того, у Кримінальному кодексі залишається норма про те, що такі дії караються штрафом до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та арештом на строк до 6 місяців.

Також ухваленими змінами до кодексу передбачається покарання за наругу над символікою іноземних держав - позбавлення волі строком до двох років.

УНІАН
04 червня 2009р.

Теги: державні символи, наруга, покарання, позбавлення волі, Верховна Рада

Коментарі

Tibor 2009-06-09 / 18:39:00
Орку



Шановний, багато про що Ви написали, дійсно має рацію... Мається на увазі віртуальність мрії Закарпатських угорців, але... це не має нічого спільного з сьогоденням і реальністю. Що Ви і Закарпатські угорці (більшість) не усвідомлюють, що закриваючись в свій маленький внутрішній, мовний, культурний і т.д. світ, вони неминуче обмежують самих себе. Потім за все це розплачуються, але то є їх вибір, і кожна людина має на це право. Залишіть за ними власний вибір, а не гвалтуйте мовою, школою, як це заставляє Ющ.

Моя власна думка, що не плакатися треба, що відбулося колись, а використати всі можливості надані геополітикою, тобто вивчити іншу мову, культуру (українську, російську) і цим самим підвищити свою конкурентноспроможність. Пишу про це не теоретично, а перебуваючи в офісному центрі Києва, з поглядом на Хрещатик, до того ж будучи при цьому на всі 100% угорцем, при тому я ніколи не хворів (як норончу здається) про Велику Угорщину.

A 2009-06-09 / 15:16:00
:)) : ))

местный 2009-06-07 / 19:22:00
А, радуйся, что не сразу введут уголовное наказание за нежелание болеть за сборную. чуть попозже - от 3 до 5 лет.

A 2009-06-07 / 17:33:00
Думаю, скоро будут внесены изменения в законы, чтобы все народы Укркраины были обязаны болеть за Збирну...

орк 2009-06-07 / 16:29:00
Читаєш «А» та ще і ще раз переконуєшся, наскільки чужим є для них («наших цыганско-венгерско-ромЫнских братьев») все що пов’язано з Україною. Наскільки їм наср-ти на все що виходить за межі «угорського», тобто свого угорського села але в нашій країні. І все зводиться до одного: я дуже нещасливий, тому що я бажаю «Великої Угорщини» в кордонах літа 1918 року, а її немає і ніколи вже не буде. І чого б не торкалися – чи то футболу чи культури чи освіти, все повертається до плачу та жалю за «Великою Угорщиною». Але це історія, яку аж ніяк не бажають повертати інші народи, які входили до складу «Великої Угорщини»: хорвати, серби, румуни, русини-українці, словаки. Зрозумійте це нарешті та майте мужність прийняти i НОРМАЛЬНО ЖИТИ ПОРУЧ З НАМИ. Або далi бути у своєму віртуальному світі «Великої Угорщини». Але життя у віртуальному світі – крок до божевілля. В Берегові, бiля рiдного села, можете залишитися надовго :) З нац.прапором яким будете розмахувати через ґрати вікна психлікарні. Невже подобається?

местный 2009-06-07 / 15:43:00
А ("Не интересует украинский футбол") Ваще-то вчера был отборочный матч Чемпионата мира. Чемпионат мира - эт такое соревнование, в котором участвуют все страны, в т.ч. и Венгрия. Приписывать украинскому футболу такие вселенские масштабы? И не из патриотизма, а в силу величины цыганского IQ? мдя... Ну и как после этого над вами, наши цыганско-венгерско-ромЫнские братья меньшие по разуму не смеяться? Кто знает, у нас ваще нормальные по своему умственному и душевному развитию цыгане/венгры/ромЫны существуют? кто-нить встречал? от без всяких истерических комплексов, без несусветной тупости? Именно У НАС - в Венгрии-то может и есть... или были когда-то... пока ЕС-ец не пришел.

сорри 2009-06-07 / 14:36:00
A

"...Не интересует украинский футбол"(с)



местний, пана А цікавить виключно мадярський футбол. Але такого, на жаль, не існує в природі... :)

orange 2009-06-07 / 14:17:00
Бачу, у А нацюківське нутро таки випирає назовні... :)




Що, А, хотілось би ще раз з Гітлером за свій мадярський Фатерлянд повоювати?.. :))



Ви ж його - Фатерлянд цей - безкоштовно євреям-соціалістам подарували, то тепер хоч тут, на Закарпатті онлайн, на образі віртуального ворога відірветесь...



Патріоти хрЕнові... :)

A 2009-06-07 / 12:20:00
местному-жиду: вообще не смотрел. Не интересует украинский футбол

орк 2009-06-07 / 09:12:00
А мабуть вболював "проти всiх" :-D

местный 2009-06-07 / 08:44:00
А, ты уже писал (тока без цитаты) по поводу памятников, и я тебе уже ответил.

Не, ну уникальное сочетание «русский жид» (?!) ты ввел впервые, но тока сам подумай своими воспаленными цыганскими мозгами: какие при таком словосочетании могут быть претензии к людям, которых ты называешь «бандеровцами»? Видать, ты еще не проснулся, споткнулся о порог да головой об пол. Футбол вчера допоздна смотрел? Ну и за кого ж ты болел в матче Хорватия-Украина?

A 2009-06-07 / 08:22:00
Специально для местного: "Галичане отправят в Одессу советские памятники


Этой весной львовские политики приняли решение снести памятник «Советскому воину-освободителю» в городе Стрый, а так же демонтировать монумент, расположенный на аллее Славы во Львове – отмечает rus.newsru.ua."

Но ты только лизай, лизай, русский жид

местный 2009-06-07 / 07:42:00
"Вчора у Берегові вкрали мадярський прапор з будівлі райкому" - процесс пошел. сами снять нормально, по-человечески всё-таки не захотели. значит, будет вот так...

orange 2009-06-07 / 01:09:00
Яке покарання, якщо той прапор, як нам тут роз"яснили друзі-угорці - не державна символіка Угорщини, а якась національна із невизначеним статусом, а тому покарання за наругу над нею не предбачено? Тим більше, що її розміщення на органах державної (та іншої) влади в Україні законом не передбачене і не регламентоване?.. :)

mivon 2009-06-06 / 23:56:00
Вчора у Берегові вкрали мадярський прапор з будівлі райкому. Депутати вимагають суворого покарання злочинцеві. Якщо спіймають

местный 2009-06-06 / 17:45:00
При такой же ответственности не только "наругу над державними символами України", но и за такое же отношение к истории страны порядка будет больше. Предлагаю дополнить. 3 года - не срок. Время для наших неугомонных цыганских соседей пролетит незаметно - будут там друг другу на ладонях гадать, попрошайничать. в общем, чем и на воле занимаются.

A 2009-06-05 / 19:08:00
Да, деякім істотам ліпше купатися в гавні, чим вийти на пляж...

orange 2009-06-05 / 19:03:00
А

"... Украина потеряет не только поддержку России, но и Евросоюза. ..."



Налякали їжака голою гузицьою... :)

A 2009-06-05 / 17:27:00
Зато эта страна не двигается никуда, что такие креативные люди, как orange & Co. с прапорами и камнями сражаются...


Изменяя закон о национальных меньшинств Украина потеряет не только поддержку России, но и Евросоюза. Да и поддержку своих граждан.

его 2009-06-05 / 16:18:00
Я смотрю у некоторых здесь полно комплексов. Флаги им мешают. Пойди и убей себя об стену, полудурок. Попробуй сними, получиш в голову и попустишся.

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували