Закарпаття: У Мукачеві визначали кращого баскетбольного "снайпера"

З нагоди дня створення Мукачівського баскетбольного клубу ветеранів "Імпульс" у місті над Латорицею пройшов сьомий етап баскетбольного конкурсу - кращий "снайпер" міста. На урочистому шикуванні учасників змагання привітав президент федерації баскетболу Закарпаття Ростислав Буланов, а потім десять команд повели боротьбу на звання найвлучнішого гравця.

Уперта боротьба за перехідний кубок МБКВ "Імпульс" велася на всіх 5 етапах цього захоплюючого конкурсу. Результати були кращими, ніж у минулому році.

На першому етапі новий рекорд із пробиття штрафних кидків встановила команда БК "Мукачево" - 24 влучення у кошик за ЗО секунд. На другому етапі перемогли ветерани МБКВ "Імпульс" -26 влучень з кута майданчика. Вони ж перемогли і на третьому етапі - 24 влучення від щита.

У загальному заліку перемогу в цьому конкурсі здобули ветерани "Імпульса" - 98 влучень, що на 14 влучень більше за жіночу команду САНС, яка у 2003 році встановила рекорд - 84 влучення. Друге місце (94 влучень) здобула команда БК "Мукачево". Третє місце посіла жіноча команда САНС - 84 влучення, повторивши своє досягнення шестирічної давнини.

В особистому заліку кращий результат за всі роки проведення конкурсу показав Віктор Кваша з "Імпульса" - 42 влучення. Друге місце посів гравець команди БК "Мукачево" Юрій Майнгаст - 37 влучень, а третє місце після додаткового "тайму" у гравця "Імпульс-ІІ" Сергія Гарапка - 32 влучення.

Усі переможці, а також призери цього конкурсу були нагороджені кубками, медалями, грамотами , вимпелами, баскетбольними м'ячами, наданими спонсорами ветеранського клубу, якими є Почесний член клубу Петро Жбора, голова правління КС "Мрія" Віталій Бевзюк, приватний підприємець Михайло Стегура.

Учасників змагань могло бути значно більше, але, на жаль, не з'явилися команди учнів професійних училищ та ліцеїв, які були запрошені заздалегідь. Ветерани "Імпульса" сподіваються, що до 65-ї річниці баскетболу Закарпаття керівники цих учбових закладів та керівники спортивних клубів повернуться обличчям до цього ігрового виду спорту назва якого - баскетбол.