СБУ: Діяльність "русинських" організацій Закарпаття розглядається нарівні з іншими екстремістськими організаціями, фінансованими з-за кордону

На сьогоднішній день Службою безпеки України припинено діяльність фактично усіх радикальних структур екстремістського спрямування, які діяли на території України під контролем іноземних організацій, фінансувались ззовні та виступали за зміну територіальної цілісності держави.

СБУ: Діяльність "русинських" організацій Закарпаття розглядається нарівні з іншими екстремістськими організаціями, фінансованими з-за кордону

У провадженні СБ України знаходиться три кримінальні справи, порушені за ознаками злочину, передбаченого ст. 110 Кримінального кодексу України, за фактами скоєння членами нелегалізованого об’єднання «Народний фронт “Севастополь-Крим-Росія”» (АР Крим), прихильниками т.зв. «Донецької республіки» (Донецька область) та окремих русинських громадських організацій (Закарпатська область) дій, що посягають на територіальну цілісність нашої держави.

Процесуальні дії у цих справах практично завершені. Зокрема, по двох із них (щодо «Народного фронту “Севастополь-Крим-Росія”» та русинських об’єднань) вже пред’явлені відповідні обвинувачення основним інспіраторам вказаних протиправних дій. Після завершення всіх необхідних процесуальних заходів матеріали будуть передані до суду.

У кримінальній справі щодо діяльності «Донецької республіки» 5 грудня п.р. проведені обшуки у 4-х лідерів цієї структури за місцями їх проживання і роботи, у ході яких вилучені матеріали, що можуть стати додатковою доказовою базою для притягнення згаданих осіб до кримінальної відповідальності.

Через органи юстиції Службою ініційовано процес зняття з реєстрації у судовому порядку громадських об’єднань, які своєю діяльністю створюють загрози основам національної безпеки України. На сьогодні, згідно з рішенням суду примусово розпущено «Донецьку республіку», органами юстиції винесено офіційне попередження про неприпустимість порушення Закону України «Про об’єднання громадян» представниками «Сойму підкарпатських русинів», порушено питання про необхідність припинення функціонування філій «Інституту країн СНД» в Україні (мм. Київ, Севастополь). Щодо севастопольського представництва зазначеного Інституту вже розпочато судовий процес.

У результаті вжитих Службою профілактичних заходів попереджено ряд резонансних заходів громадсько-політичних об’єднань, які мали на меті пропагування сепаратистських ідей і могли призвести до виникнення масових заворушень.

СБ України і надалі принципово реагуватиме на всі виклики та загрози національній безпеці держави, насамперед у питаннях захисту її територіальної цілісності.

Прес-центр СБ України
09 грудня 2008р.

Теги:

Коментарі

X 2008-12-17 / 22:17:00
Бурсук Pozyraj, nebore, obysj ty ne lig ;((

Бурсук -х 2008-12-14 / 08:40:00
Сонце встане - Сидор ляже!

Гость 2008-12-11 / 21:52:00
Уже на другому сайті якиїсь пан Староста ото якиїсь голова села?

Чи опонент Сидора?

Микола Жалива -Йоужко 2008-12-11 / 21:41:00
IP видко коли у дівки будугови здоньнеш.:)ото там то пі.

Йоужко - Миколі Жаливі 2008-12-11 / 15:14:00
;) Пан староста, а чого Ви під ніком петрика-дурика пишете ? Мож подумати, уш Ваш ІР не видко. :)

головний орк 2008-12-11 / 15:04:00
та не треба тiльки "розглядати", треба вже робити - хай сидор та гецко нафту шукають у береговi. рокiв так зо 6-9... може знайдуть десь вже в серединi Землi

Петя Геці 2008-12-10 / 18:38:00
Любое государство будет защищаться и в этом нету ничего противоестественного.

СБУ не выполняет чей то заказ , а выполняет свои непосредственные обязанности.

И если СБУ выполняет не свои функции для этого есть суд. И если Вы докажете в суде , что

Сбу действует противозаконно то тогда другой вопрос. Создание разных виртуальных судов,трибуналов,правительств.

При этом будоража этим общественность Вы думали , что демократия дает право на любые действия.

Направленные против государства? Или ВЫ хотите воспользоваться политической нестабильностью.

Ваша ошибка думать , что все может сойти с рук. Методы которые Вами используемые абсурдны и ничего ВАМ не дадут.

Не знаю кем написан этот сценарий, но утопия. Я могу назвать кучу ошибок. И первая самая главная исполнители.


Спору нету Сидор не плохой стратег , но методы исполнения не какие ворота. Сидор говорит , что он русин , а исполнение не в обиду украинцам (хохляцкое).Те же методы , мания величия ,деление людей на уровни, попытки все взять на себя,отсутствие команды и так далее. А Петро Гецко то совсем другой (отдельный) разговор , или целая тема.

Я русин и горжусь этим я за "Самоврядну територию" , а это тоже отдельная тема. Я специально употребил термин :

"Самоврядну територию" так как слово автономия попадает под термин сепаратизм. Сложная экономическая

ситуация играет на руку разного рода сторонник отделения от Украины. Но вопрос сможем мы прожить экономически.

Хочу обратится только к одной теме "Азаровской капусты" Как Вы знаете в Иршавском и Виноградовских районах


многие села выращивают огромное количество ранней капусты.Куда ВЫ думаете они будут ее"реализировать".

Вопрос может и утрирован и я уже слышу ответ Россия скушает.Но ответ глуп.

Можно использовать несколько десятков машинописных листов и ВЫ не сможете дать ответы на вопросы.

Но хочу вернутся к цели и методам. И ответить одним словом: Как цели так и методы не оправдывают возможно

пролитую кровь русинов.

to Петя Геці 10/12/2008 10:44 2008-12-10 / 16:12:00
Петя Геці 10/12/2008 10:44

Shto Orange uzhe znovu g...sh? Pudpysujeshsja tak oby na cholovika verychy tinj znovu? Znajesh shto tja udalo? Tvoja "nezemna" ljubov do Balogy.hotj proty njogo nych i ne mavu bo vin rusyn, i ne durnyj ...


Петя Геці 2008-12-10 / 10:44:00
Балога до русинів діла не має!

Не треба такое говорити. Сидор уже Балогу посилав за Карпати.

у Сидора другі газди.

v 2008-12-10 / 09:24:00
по-перше, дiйсно не треба забувати про балогу-петьовку. по-друге, партiя "Родина" г-на Маркова з Одеси - що, вже простили?

xXx-999: 2008-12-09 / 23:41:00
ти хворий?

999 2008-12-09 / 23:31:00
СБУ виконує завдання по відмазуванні Балоги від русинського лайна. Він погряз у ньому по самі вуха,тут уже і Шашік з папою Римським не допоможе.Сидора зробили козлом по відпущенню балогових гріхів. Націоналісти хочу притягнення до відповідальності реальних провокаторів, а не підставних качок.

X 2008-12-09 / 20:13:00
українець 09/12/2008 16:36

Для схибленого українця

....................

Сонце ляже, сонце встане,


А датко ни може спати -

Хытрi й наглi галичане

Позиравуть за Карпаты:

Всьо там ипно, всьо там мило,

Є й на псови солонина...

И таку брiхню пустили,

Ош и наш край - Украйина.

Команда 2008-12-09 / 17:01:00
Внимание! Двудырные какашники! Козломордая рать!.. Прекращай с...ать! В одну шеренгу...становись!.. Равняйсь!.. Смирно-о!.. Кру-у-гом!.. В Кацапердию... по родным сральням!.. Бего-о-м... марш!!



Василько 2008-12-09 / 16:51:00
А ребята Тягныбока почему-то в этот перечень не попали. Двойной стандарт.

українець 2008-12-09 / 16:36:00
Для схибленого русина.



****

А я тобі таке скажу:

не переходь людську межу.


Не обертай своє русинство

мені на свинство.

колобок 2008-12-09 / 16:34:00
Ребята из СБУ- вшановувайте и дальше геноцид и "непокоренных хероев", устраивайте выставки,у вас это лучше получается. А еще лучше проверить деятельность сотен американских "фондов" на Украине.

Гондвана 2008-12-09 / 16:29:00
Наконец-то, СБУ начинает работать.

Если удесятерят свои усилия, то крепко зауважаю их и начну добровольно и бескорыстно помагать им.

Олексій 2008-12-09 / 16:29:00
Обома руками підтримую заходи СБУ шодо нейтралізації злочинних для України організацій та угруповань. Ось чим у першу чергу мусить займатися наша Служба безпеки, а не отруто-хімікатами, які лежать без належного догляду по селах і містах. Для цього є МНС.

Опаньки 2008-12-09 / 16:27:00
Прохожий путенский нам ненадо и у станавливать и так ясно кто этот русиш кацапюрен деньгой снабжает

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ