На Закарпатті двом найактивнішим "антимобілізаційним" блокувальницям траси Київ – Чоп повідомили про підозру

Поліція повідомила про підозру двом закарпаткам за перекриття руху трасою державного значення. Про це інформує поліція Закарпаття.

На Закарпатті двом найактивнішим "антимобілізаційним" блокувальницям траси Київ – Чоп повідомили про підозру

Як йдеться у повідомленні, 25 березня 2024 року в межах Мукачівського району групою людей було заблоковано рух транспортних засобів трасою державного значення М-06 зі сполученням «Київ – Чоп». Громадяни заблокували проїзд у двох локаціях – в селах Ракошино та Карпати.

Тоді на місце події негайно прибули співробітники поліції, які вжили заходів для розблокування проїзду та припинення правопорушення. Активних учасників заходу було доставлено до поліцейського відділку.

За даним фактом у поліції одразу відкрили кримінальне провадження та розпочали розслідування.

Станом на сьогодні, провівши всі необхідні слідчі дії, дізнавачі Відділу поліції № 1 Мукачівського РУП повідомили про підозру двом найактивнішим учасницям блокування – обидві мешканки Мукачівського району. Їм інкримінують ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України, тобто блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, яке порушило нормальну роботу транспорту.

Фігуранткам загрожує від штрафу до обмеження волі терміном до трьох років.

Найближчим часом справу буде скеровано для судового розгляду.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнна Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд.

03 квітня 2024р.

Теги: блокування, мобілізація, Ракошино, Карпати, підозра

Коментарі

закарпатець 2024-04-04 / 18:47:00
до 18.21

Я там був ще в 2022 році. Тепер твоя черга, вилазь із-під жінчиної юбки бо завонишся там.

Думаєш медвечуківцю, що тебе би пощадили твої кремлівські симпатики? Так у Бучі орки вбили і священника московського патріархату і депутата Київської обласної ради від ОПЗЖ. Їм по фігу, хто перед ними.
А педик тебе витесав. Ти ще будеш всер.... в руках поліцаїв, лиш вийди блокуй дорогу, чекай мало. А то жінок і дітей туди посилаєш, а сам сидиш у бур'яні.

До закарпаття 2024-04-04 / 18:21:53


Коментар видалено. Адмін


В п ідтримку закарпатця 2024-04-04 / 18:18:21
Цю гниль ватну потрібно в тюрму

Укр 2024-04-04 / 10:18:34
Підримую думки закарпатця

закарпатець 2024-04-04 / 09:29:22
Чому ці кур.... не йдуть під ОВА під облТЦК бастувати, а займаються х... на трасі? Ви кого кур...наказуєте? Простих водіїв?
Та підіть під владні кабінети, там висловіться. Що страшно, бо там пиз....вломлять миттєво.
Ну і чого ви добилися? Ні х....
А найголовніше, що там пиз...... блокує дорогу, чиї чоловіки на заробітках у Чехії та на мадярах. Там немає жодної дружини чи матері солдат, котрі зараз в окопах боронять цю пиз...у
Не приведи Господи сюди прилізуть орки, будете еб..... у хвіст і гриву бурятами та чеченцями з калмиками, а потім ще до нитки вас обберуть. І будете батрачити на них все життя, чи думаєте, що Європа безрозмірна і всіх прийме? А х... там і тих скоро будуть гнати додому, котрі там пригрілися уже декілька роікв.
А баб на нари, а не штрафувати, бо надворі війна, а вони виступають проти державного утсрою та допомагають пуйлу.

сорри 2024-04-03 / 23:01:14
Якщо ця *урвота виступала проти ТЦК, то чому не під ТЦК?

злий 2024-04-03 / 22:50:58
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди! (Симон Петлюра)
Ніхто з вас, гнид (не)українських, не пішов би захищати Україну, навіть якби на фронт пішли всі до одного судді, прокурори, поліцейські, депутати і т.д.
Бо ви - сцикуни і путінські заробітчани. Реально гниди ((

Правда 2024-04-03 / 22:17:09
Сама велика проблема в несправедливій мобілізації, бо хто має гроші той просто відкупається, і мільярди осідають в кишенях причетних до військкоматів, в тому вся і біда, а воювати, захищати країну потрібно всім, але починати потрібно не з інвалідів і жеброти, а навпаки, але ....

злий 2024-04-03 / 20:14:41
О, набігли кремляді мутити на користь ворога! (( Ви, п**дото мордорська, хоч раз вийшли, коли на Закарпатті активісти воювали з тими самими суддями, прокурорами, поліцейськими? Ні, ви лиш в інтернеті вискакуєте дестабілізувати ситуацію на користь ординців.
Нічого, прийдуть і за вами, як прийшли за цими блокувальницями. Чекайте

Ірина 2024-04-03 / 20:04:33
Потрібна справедлива мобілізація, не буде і бунтів. Подивіться на тих хто воює і на декларації чиновників, суддів, правоохоронців, депутатів, а ще на родичах і співмешканка з скільки всього записано, хай ідуть та воюють, виконають присягу народу України. Без справедливості війну Україна не виграє.

ДЖОНИ 2024-04-03 / 19:55:37
А мусора бояться, коли їх фоткають,бо не ,ВСЕ ТАК БУДЕ

??? 2024-04-03 / 19:50:30
Коли побачим справи в суді по митникам, прокурорам, мусорам, чинушам, депутатам, котрі розїдають державу своєю корупцією з середини.

ддд 2024-04-03 / 19:49:56
коли конфискуемо всi кошти,майно тцкашникох якi вони вкрали,та посадимо у кецик на 10-15рр,тогди буде ПЕРЕМОГА

СеБастіанУ 2024-04-03 / 19:24:24
Коли такі, як ви і ці зрадниці, перестануть працювати на ворога, ми переможемо і почнемо відновлювати свою країну

Себастіан 2024-04-03 / 19:17:39
Коли ми побачимо справи за поганий стан доріг міжнародного значення?

НОВИНИ: Кримінал

23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині