Під велетенський деревообробний завод на Закарпатті зареєстрували індустріальний парк

До реєстру індустріальних парків внесено індустріальний парк "БФ Термінал" у Берегівському районі Закарпатської області.

Під велетенський деревообробний завод на Закарпатті зареєстрували індустріальний парк

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 12 січня 2024 року, повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

"На території парку, який представлятиме собою групу промислових підприємств з переробки деревини та виготовлення продукції з дерева, буде створено близько 2000 робочих місць. Спеціалізацією «БФ Термінал» стане виробництво плит МДФ та CLT, ламінату і паркету. На території парку працюватиме перевантажувальний комплекс", - йдеться в повідомленні.

Для виготовлення продукції можуть використовуватися відходи виробництва діючих місцевих деревообробних підприємств. Тож створення парку матиме посилений позитивний ефект для економіки всього регіону.

Зазначається, що «БФ Термінал» став першим парком, включеним реєстру індустріальних (промислових) парків цього року та 74-м у цьому переліку.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнна Закарпатті незаконно будують деревообробний завод, для роботи якого потрібно 32 тисячі лісовозів щороку. Йдеться про ТОВ "БФ Термінал", яке належить українському підприємцю грецького походження Леоніду Юрушеву, котрого пов'язують з оточенням президента-втікача Віктора Януковича та єнакієвським бандитським угрупованням 1990-х років.

 

12 січня 2024р.

Теги: Юрушев, парк, деревообробка

Коментарі

до "Слава Україні!" 2024-01-15 / 17:59:10
Може, щоби зайво не писати дурниці і не задавати дурні питання, почитаєш попередні коментарі? А ще краще - зайдеш почитати за лінками?

Слава Україні! 2024-01-15 / 17:13:20
І ще одне. Деревину масово вивозили, що раніше, що тепер. Ну, як під час війни, не знаю. Так, не краще збудувати завод, і котрий буде працювати для людей, для Закарпаття і України?

Слава Україні! 2024-01-15 / 17:10:10
Не розумію. Хтось бажає, щоб і далі закарпатці по заробітках тинялися? По-друге. А скільки лісовозів було задіяно щорічно при СРСР? Я думаю, що набагато більше, ніж 32 тис. А ще працювали і вузькоколійки на додачу.

Дюла 2024-01-14 / 20:48:35


Апелювання до адміністрації ресурсу. Коментар видалено. Адмін


Дюла 2024-01-14 / 19:18:08


Хамство і перехід на особистості за відсутності будь-якого конструктивного змісту. Коментар видалено. Адмін


Гуцулу 2024-01-14 / 13:33:07
Користь відносна, й недоказана, а шкода - очевидна і доведена

Просвіту 2024-01-14 / 13:29:22
З часів СРСР, під безпрєдел, на Закарпатті вирізали ліс на всіх більш-менш доступних ділянках і його тепер в рази менше. Крім того, цей об'єм, який треба для цього заводу, вже вибирається існуючими на Закарпатті лісопереробними підприємствами.
Тобто, від цього виробництва величезна шкода для екології Закарпаття і ще більша - для здоров'я людей. А "користь" дуже сумнівна - скільки робочих місць створиться, стільки і вб'ється. При чому, даючи зелене світло донецьким бандитам-ригам, Микита вбиває свого місцевого виробника.
Але цьому перекотиполю, пов'язаному з Закарпаттям тільки формально місцем народження все одно, аби кишені набити під час війни і прикриваючись війною

Гуцули 2024-01-14 / 12:52:17
Користь від цього буде тоді, коли з цього комбінату "полуфабрикат" буде йти на інші УКРАЇНСЬКІ підприємства для вироблення кінцевого продукту! А не буде йти за кордон у вигляді напіввиготовленому стані! Це є втрата великих обємів сплати податків і робочих місць! А так, користь від цього Закарпаттю відносна, й недоказана.

Просвіт 2024-01-14 / 11:51:00
Та особо нового нічого не придумали… по Рівненщині давно Свіспан робить плити з деревини… Лісокомбінати великі давно по Закарпаттю працювали ще австрійці починали перші будувати
При сср у кожному районі лісокомбінати були.. і по 4-6 тис людей працювали і на плитах і на меблевих виробництвах…
Залежить яка формула розподілу активів/відповідальності буде, контроль екології, реальні податки-місцеві бюджети., чи офшори/реалізація прибуток у тінь??

Погано чи добре покаже час 2024-01-13 / 20:48:47
Закарпатські олігархи купують/будують квартири, вілли, заводи у венгрії,словатчині, автрії...Закарпатці батрачать по всьому світу...

Василь 2024-01-13 / 20:35:53
Донецькі могли б піти в донецьк і там бізнесувати а не гадити на Закарпатті

Адмін 2024-01-13 / 13:49:41


закарпатець, ви лише заголовки читаєте? Може цього разу зробите виняток і зайдете за посиланням у тексті?


закарпатець 2024-01-13 / 13:21:42
Егей екологи, ви де?????? Так исьте воювали із вітряками як Дон Кіхот, а тепересьте замініміли. Що ся стало??????? Чи гроші енакієвських не пахуть???

Дюлови 2024-01-13 / 12:54:36
Айно, Дюло. Вшиткі мадяри помруть від раку вдома

Гога Енакиевский 2024-01-13 / 12:23:39
Ребята, не бойтесь, Енакиевские с вами!!! Мы о вашем лесе позаботимся!

Дюла 2024-01-13 / 11:28:05
Радуйтеся дурні та ни критикуйте добрі справи сяк хоть мадяри ни втечуть из домі за кордон

Іван 2024-01-13 / 11:11:56
Гроші це все. Все інше в тому числі і здоровя людей ніщо. Ті отримувати прибутки і давали дозводи житимуть далеко..

Інна 2024-01-13 / 08:34:34
Про екологію заводу МДФ плит тут написано.
З'явиться робота у алергологів, онкологів.

https://www.ecoleague.net/forumy-konferentsii-kruhli-stoly-seminary/ekolohichni-viiny/item/571-korostenskyi-zavod-mdf-zahroza-dlia-dovkillia-ta-zdorov-ia-meshkantsiv

Вуйко 2024-01-13 / 08:15:23
Лісу кінець☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️

Семен 2024-01-13 / 08:12:06
Прощай закарпатський дрібний бізнес по переробці деревини.

НОВИНИ: Економіка

17:57
З початку року найбільший товарообіг, за інформацією Закарпатської митниці, здійснювався з Німеччиною, Італією, Угорщиною, Чехією та Словаччиною
13:40
Завершено монтаж зернових елеваторів сухого порту "Термінал Чорнотисів" на Закарпатті
01:35
Чеський приватний перевізник RegioJet готовий інвестувати в електрифікацію євроколії на ділянках Чоп-Мукачево і Чоп-Ужгород
01:18
/ 3
Розпочалася чергова спроба визнати банкрутом Солотвинський солерудник
14:34
/ 2
McDonald's знову хоче відкрити ресторан в Ужгороді. Цього року
11:08
Фермери з окупованої частини Херсонщини знаходять себе у тепличному бізнесі на Закарпатті
14:16
NSV Group і представники Італії, Німеччини та Польщі провели переговори щодо побудови на Закарпатті інтермодального логістичного центру Horonda Platform
16:30
Торік, в порівнянні з 2022-м, експорт на Закарпатті становив 69%, а імпорт – 84,5%
11:33
/ 1
На Закарпатті відкрили новий митний термінал
16:43
/ 1
Прокуратура взялась за компанії групи Голден Тайл, які з грубими порушеннями придбали закарпатські родовища глин
15:03
/ 8
На аукціоні за 13,87 млн грн продають землю та адмінбудівлю колишнього "Ужгородтеплокомуненерго" в центрі Ужгорода
15:19
/ 3
"Перечинське" "Френдлі Віндтехнолоджі" програло "ужгородцям" суд за родовище андезиту біля Ужгорода, продане за 75 млн грн
10:51
/ 7
За грантами, отриманими на сади, в Україні лідирує Закарпаття
21:56
У 2023-му через Закарпатську митницю експортовано товарів на майже 32 млрд грн, а імпортовано на понад 106
15:24