Затриманий на Закарпатті за торгівлю дітьми чоловік розповів про організацію вивезення дітей за кордон на органи (ВІДЕО)

Відео опублікував міський голова Перечина Іван Погоріляк.

Затриманий на Закарпатті за торгівлю дітьми чоловік розповів про організацію вивезення дітей за кордон на органи (ВІДЕО)

На відео затриманий за торгівлю дітьми закарпатець, вихователь Перечинської школи-інтернату Денис Вароді розповідає про організацію схеми вивезення вихованців закладу за кордон і називає прізвища учасників схеми.

За словами Дениса Вароді, дітей вивозили впродовж 2010-2014 років під виглядом лікування, а насправді, начебто, для трансплантації органів. Також затриманий згадує про кілька аналогічних випадків впродовж 2016-2018 років.

На відео Денис Вароді зізнається, що знав, що везе дітей за кордон для трансплантації. Розповів, що, насамперед, вивозили дітей-сиріт та позбавлевлених батьківського піклування.

Серед організаторів схеми Денис Вароді називає директора інтернату Василя Кобу, юристку закладу Ольгу Лонгвізер та сина директора Василя Кобу-молодшого. 

Крім того, чоловік розповів про те, як у різний час, навіть і на всю ніч,  із закладу могли забирати дівчаток працівники поліції.

Як повідомляло Закарпаття онлайн,  наприкінці червня на КПП «Малі Селменці» при спробі потрапити до Словаччини за торгівлю дітьми затримали чоловіка, який виявився працвником Перечинського будинку-інтернату. Після затримання та повідомлення про підозру особі обрали запобіжний захід: суд взяв чоловіка під варту, визначивши заставу у розмірі 1 006 500 грн. Згодом кошти були внесені і чоловік вийшов з-під варти

Прокуратура оскаржила запобіжний суд в апеляції, і за результатми розгляду справи,  апеляційний суд ухвалив рішення підвищити розмір застави до 2 684 000 грн. Тоді ж чоловіка знову взяли під варту у залі суду.

29 липня 2023р.

Теги: діти, органи, вивезення, діти, кордон, Денис Вароді

Коментарі

Закарпатець 2023-07-30 / 21:22:17
Повністю згоден з Софією. Прочитала мої думки.

Софія 2023-07-30 / 20:30:29
Ясно,що за ним стоять ще більш цинічні,безсеодечнітварюки.Але,скажіть, як можна везти маленьку дитину,знаючи,що її через день-два просто заріжуть на органи.Це не вкладається у голові.Тут везеш присипляти свою стару хвору собаку,чи кішку ,сльозами обливаєшся,обіймаєш,заспокоєння,потім сам пєш заспокійливе ще пару днів.І ревеш ,коли згадуєш.А тут жива дитина,яка посміхається,щось собі лепече,їсть,плаче.І ти це все бачиш і знаєш, що з нею буде далі.Такиж гадів треба вбивати без жалю.Яка застава? Яке слідство?Яка в'язниця?Яка толерантність?

Варош 2023-07-30 / 18:00:42
ДУМАЙТЕ!
https://zakarpattya.net.ua/News/149639-Monitory-ombudsmana-vykliuchno-pozytyvno-otsinyly-robotu-Perechynskoi-shkoly-internatu-FOTO.
https://zakarpattya.net.ua/News/148893-Perechynsku-shkolu-internat-cherez-sud-zoboviazaly-vyplatyty-nalezhni-dytyni-syroti-7-tys-hrn-dopomohy.
https://zakarpattya.net.ua/News/145947-Na-Zakarpatti-dyrektor-shkoly-internatu-samovilno-vidpravyv-uchnia-v-SShA.
https://zakarpattya.net.ua/News/122484-Hrabizhnyky-v-maskakh-pobyly-i-pohrabuvaly-rodynu-dyrektor-Perechynskoi-shkoly-internatu.

До правди 2023-07-30 / 16:17:17
Про 5 училище прокуратура добре знає діти з інтернатів працють на приватних будовах прокурорів, туди їх відвозить особисто директор Тимко

Пак такоє 2023-07-30 / 15:55:53
Його самого зловили! Нехай про себе розказує! А він видає про тих, стрілки переводить. Ті зовсім не голуби, а злочинці, і мають відповісти!
А цей нехай свій злочин спочатку пояснить

Перечинець 2023-07-30 / 15:31:55
Ви просто подивіться як жив і живе Коба….за зарплату??)))

правда 2023-07-30 / 12:30:13
5 училище перевірте там теж знущання над сиротами , картки для виплат у директора

Робі 2023-07-30 / 01:50:01
А нікого не дивує яким чином з'явилося це відео. Циганчук явно боїться когось відповідаючи на запитання поглядує в бік. Відео зняте в камері іншим зеком. Знаючи наших "правоохоронців" варто поставити під сумнів правдивість того що наговорив циганчук. Під погрозами і не таке наговориш.

Місцевий 2023-07-30 / 00:46:34
Пам’ятаю коли закривали цей інтернат , як його керівництво бастувало… тепер все ясно чому.. все тайне становиться явним.

Знаю 2023-07-30 / 00:43:52
Компитентним органам взяти на контроль та провести перевірку у всіх діючих інтернатах області , для виявлення та недопущення вище вказаного злочину.

Патріот 2023-07-30 / 00:17:22
Ото да,21 сторіччя....Жах..Про яке ЄС можна говорити якщо в державі таке робиться...

Катя 2023-07-29 / 22:37:32
Най би коби свою анічку на органи вивезли

Череп 2023-07-29 / 21:09:22
Де прокурори??????? В темі ????

правда 2023-07-29 / 20:12:35
брехня це все

Читач 2023-07-29 / 19:39:03
Денис говорить, як читає по писаному.
Він звинувачує колишнього директора інтернату Василя Кобу у серйозному ділі. Все могло бути. Коба був директором більше 30 років. Два роки тому інтернат закрили. Коба на пенсії. Може вже змотався за кордон. Але якщо діти пропадали, то чому управління освіти мовчало? Закарпатська облрада, яка виділяла мільйони на утримання закладу?

Костя 2023-07-29 / 19:13:26
Питух вонючий, точно что его на Донбасс - пусть минные поля копает. Гнида поганая

пенсіонер 2023-07-29 / 18:58:59
Люди добрі, ви уявляєте що ці скоти робили??? ДІТЕЙ на ОРГАНИ. Та дайте довічне увязнення цим скотам. Боже милостивий, у нас війна, гинуть солдати, а директор і юрист інтернату дітей продають на органи. Це навіть не наркоманія, це звірство.
Або відправте їх на запоріжчину щоби ними солдати мінні поля розміновували

Жах 2023-07-29 / 18:06:29
Просто жах. А знаєте, що найбільше дратує? Ті всі перевірки з області ходили, брали відкати і закривали очі. Сопкова це найбільший корупціонер а освіті яка при кожній владі буде на посаді. Скільки грошей на рада важко злічити. Вона ходила по школах і на всьо очі закривали, якщо їй давали гроші. Тепер от маємо результат. Ви тільки уявіть у якій ж*пі наша освіта, якщо директор школи продає дітей на органи, а освітяни області за гроші цього не бачать... Жах

НОВИНИ: Кримінал

23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми