В Ужгороді спалили авто секретаря міськради Мелкумяна (ВІДЕО)

В Ужгороді невідомі вночі спалили автомобіль секретаря міської ради, представника «Слуги народу» Арсена Мелкумяна. Про це він повідомив у неділю, 9 квітня.чолює фракцію «Слуга народу» в Ужгородській міській раді

В Ужгороді спалили авто секретаря міськради Мелкумяна (ВІДЕО)

«Вночі о 01:50 у дворі особистого будинку загорівся мій автомобіль. Сумнівів, що це умисна справа чиїхось рук, немає – ви все бачите на відео. Кому і навіщо це потрібно, наразі не знаю, але сподіваюся і впевнений, що правоохоронці зроблять усе, щоб знайти винуватців», – написав Мелкумян.

Речниця Нацполіції Ганна Дан повідомила «Суспільному», що факт загоряння автомобіля у поліції зафіксували.

«Всі відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 ККУ (Умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу)», – розповіла речниця. Санкція цієї статті передбачає від трьох до десяти років позбавлення волі. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Арсен Мелкумян – ужгородський підприємець. Вперше балотувався в депутати Ужгородської міськради від партії «Слуга народу», очолив однойменну фракцію. З липня 2021 року обіймає посаду секретаря Ужгородської міської ради.

 

Zaxid.net

09 квітня 2023р.

Теги: підпал, Мелкумян, міськрада

Коментарі

Варош 2023-04-10 / 15:45:27
А ще у нас голови ОДА силовики!?

Loci 2023-04-10 / 13:24:47
Е ще будівельник доктор милліонерчик
Андрюша русин з онкодиспансера

ужгородець 2023-04-10 / 11:59:58
Хто знає, що то за поліцейський будує на Червениці по вул Карпатській багатоповерхівку?
У нас тепер зявилася нова професія мент-будівельник?

... 2023-04-10 / 11:15:23
Скупий чурбан встановив газову установку в бусик і реве на весь світ, що його запалили. Ліпше би сидів собі у шашличній та робив чебуреки з шаурмою.

Правда 2023-04-10 / 11:11:42
А з злодейом Трактором шось нич ся нестае тулько років

ЦIкаво 2023-04-10 / 09:15:31
Що Це за дрон такий ?

Василь 2023-04-10 / 08:08:25
Я вжахнувся від кількості ненависті і злості в коментарях...
Страшно жити у світі де люди, замість того, щоб брати участь у побудові громадянського суспільства, просто спостерігають збоку і чекають коли у того, хто щось робить, станеться якась біда. А тоді можна буде і порадіти...

два глаголи 2023-04-10 / 02:11:52
Догрався злодюжка. Членам ‘земельної комісії‘ імені мильоковальськогосмірнова приготуватися. А за ними - решті депутатів, які так слухняно лобіюють забудовників.

Це все закономірно 2023-04-10 / 00:03:44
Якщо 32 роки на всіх ієрархічних рівнях будувалася кримінально-мафіозна система влади в країні, то представлені нам методи вияснення відносин в суспільстві є цілком логічними.

до Варош 2023-04-09 / 22:20:46
Згоден! Дійсно"Такий патріот" Мелкумян! А Хто він такий?-Питанняз- Як Оказався в ужгороді? де робив раніш? А Служба в ЗСУ? А ПОДАТКова Декларація Його за 2004-2020р.р.?=Де ЦЕ Усе?

Варош 2023-04-09 / 21:12:00
Прочитав вікіпедією https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%BC%D1%8F%D0%BD_%D0%90%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD_%D0%A1%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87.
І виникло дуже багато питань? Строкова служба В ЗСУ. ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ ЗА 2004-2020.

Свій 2023-04-09 / 20:52:06
Нічого дивного. Дивно що лише тепер. Збіговисько корупціонерів.2

Вас 2023-04-09 / 19:28:58
Бавовнятко в ночі приходить, на "СЛУГ НАРОДУ" жаху наводить.

до Мильо 2023-04-09 / 18:58:16
В Ужгород міск раді- є депутат Мільо Волод-та Прості Люди Кажуть-то САМИЙ Настоящий Мафіозник а Не-депутат!і дерибан землі Кажуть Люди-він Робив- а ше й Піариться тут-і ніяких тут-Тищенко Колі не буде-бо кажуть Люди-шо він"Коля-котлета"-і все

Степан Крук 2023-04-09 / 18:57:57
Микола Тищенко у своєму відеозверненні заявив про замах на життя Мелкумяна та атаку ворожих дронів. Дрони були звичайні, бо Байрактарів у лісової мафії не було. Вірю нардепу на всі 100 відсотків. Це дуже об‘єктивний, зовсім не кумедний і не@обнитий нардеп. Він великий борець за недоторканість природних ресурсів Закарпаття. Із-за великої любові до нашого краю він змушений був під обстрілами залишити своїх виборців у Кийові та свій ресторан «Велюр». Він навіть во благо закарпатців відмовився відкривати новий ресторан «Вельвет» та змушений безкоштовно користуватися провінційною «Кілікією». Але, сподіваюся, всі заслуги Миколи перед Закарпаттям будуть враховані і зрештою він від£беться від нашого краю та пошпацирує заідси на….й!

:))) 2023-04-09 / 18:44:03
Скоро це бавовнятко почне ходити до всіх чиновників, суддів, ментів і прокурорів.

Мильо 2023-04-09 / 17:41:24
Тищенко прийде, порядок наведе.

Дакому вже і Хростос Воскрес! 2023-04-09 / 17:30:20
У Ужгороді уже усі атеісти?
Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній привітав вірян західного обряду із Великоднем.
То може рим-католицькі сирохмани гуми на перехресті палили і тот автяк трохи зачепили?

Ррр 2023-04-09 / 17:19:20
Закавказьких не шкода.

С.У. 2023-04-09 / 17:11:30
Слуг урода не шкода((( накрадуть на 10 нових машин...

НОВИНИ: Кримінал

13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 3
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52