Кріль радить Тимошенко назвати здешевілі продукти, "щоб люди знали"

Лідер партії "Єдиний центр", депутат фракції НУ-НС Ігор Кріль не поділяє оптимізму прем’єр-міністра Юлії Тимошенко щодо "суттєвого зниження цін" та "уповільнення темпів інфляції в квітні місяці".
Про це повідомили у прес-службі "Єдиного центру".

Кріль радить Тимошенко назвати здешевілі продукти, "щоб люди знали"

"Важко зрозуміти, про які 20 суттєвих найменувань продуктів харчування, які подешевшали, за словами прем’єр-міністра, йдеться. Їх потрібно назвати. Щоб люди знали, а не здогадувалися, що стало дешевше", - сказав Кріль.
Він нагадав, що інфляція за чотири місяці нинішнього року досягла 13,1%, а продукти харчування подорожчали на 21%.
Кріль підкреслив, що тенденція до зростання цін на окремі групи продуктів харчування продовжується.
За словами депутата, у квітні майже на 20% подорожчали овочі, виросли в ціні м`ясо, макарони, риба, фрукти, цукор, і лише трохи подешевшало молоко, сир та яйця. "Проте це сезонна тенденція і вона триває з минулого місяця", - сказав він.
Депутат не радить Тимошенко чіплятися за такі дрібнички, "інакше люди подумають, що вона живе у вигаданому світі і не знає, що насправді відбувається в країні".
"Тимошенко треба забути, що вона лідер політичної сили і можливий кандидат на виборах президента 2010 року. Вона повинна нарешті згадати, що є керівником уряду, який несе повну відповідальність за соціально-економічну ситуацію в країні. Гучними "виборчими" заявами інфляцію не побореш, країна потребує реальних структурних економічних реформ як єдиного ефективного механізму у боротьбі із зростанням цін", - переконаний Кріль.
Як відомо, у середу Тимошенко повідомила, що показник інфляції квітня сформувався за рахунок зростання цін на овочі. Вона зазначила, що в квітні стабілізувалися ціни на цукор, на олію, а також сектор молочних продуктів, а "тривожною" є ситуація з овочами, які навесні завжди дорожчають.
При цьому прем`єр-міністр підкреслила, що через місяць проблему зі зростанням інфляції буде забуто.
Пояснюючи високий показник інфляції квітня 2008 року до квітня 2007 року, Тимошенко зазначила, що ця цифра сформувалася за рахунок минулорічної інфляції, допущеної урядом Віктора Януковича.
В Україні інфляція в квітні 2008 р. до квітня минулого року становила 30,2% (у квітні 2007 року до квітня 2006 - 10,5%), у січні-квітні до аналогічного періоду 2007 року - 24,4% (у січні-квітні 2007 року до січня-квітня 2006 – 10,3%).
За даними Держкомстату, ціни на харчові продукти і безалкогольні напої в квітні 2008 року до квітня 2007 зросли на 47,2% (у січні-квітні до січня-квітня 2007 року зросли на 37,5%).

07 травня 2008р.

Теги:

Коментарі

007 2008-05-12 / 21:21:00
Прохожому:

Ну наприклад колись давно присадив простачка-комірника Балогу і його Барву на свій софт, як молодика на наркоту. Ну приблизно:

"Наш софт - саммий софтовий софт серед усіх софтів! Це дешево і сердито, а головне, Вітю, круто!" Той повірив і тут "Остапа" понесло... Або як у анекдоті про Петьку: Как пошла мне карта...

Володимир 2008-05-12 / 15:57:00
Язиком болтати -це не працювати .Нічого не зробив та й не зробить Круль нічого

прохожий 2008-05-12 / 09:57:00
криль сейчас вместо Левитана.Не, вместо рупора Левитана. Всезнайка. Зайчик, а что ты лично сделал для Закарпатья и Закарпатцев? Хорошего?

orange 2008-05-09 / 21:35:00
Ну не дав він тобі, то й не дав... Що тепер поробиш? Вибачаю...)))

007 2008-05-09 / 21:11:00
Для тех, кто на бронепоезде, еще раз:



якщо Бог не дав, то вибачай...

orange 2008-05-09 / 20:58:00
А як ти сам себе обійдеш?)))

007 2008-05-09 / 20:51:00
Мені батько казав, коли я малим був: "Сину, за розумного тримайся, а дурня обходь стороною!"




Див. попередній пост :)

Далі без коментарів :)

orange 2008-05-09 / 20:50:00
І взвгалі, багатоніковик і багатостаночник, ти хоч встигай клаву з російської на українську переключати, коли з ніку на нік перескакуєш.)) Роздвоєння особистості, тобто шизофренії, ще не заробив?))))))

orange 2008-05-09 / 20:47:00
Слухай ти, юлик болєзнєнний. Мені що, заборонено на сайт Гарту заходити? Тобі, ідіотові бютівському, можна, а мені - заборонено? Я би міг по ссилці УНІАНу знайти цю ж інформацію там, але для чого?

Довели Україну Юліним популізмом до обнищання, так і скажіть: ми бездарі. А не кидайтеся на людей зі своєї політичної підворотні...

007 2008-05-09 / 20:36:00
2 orange:




"ВАС" це у розумыны "у Вас"...

Це звертання. Зазвичай пишеться з великої літери. Саме так звертаються освыдченіі виховані люди до тих, з ким не знайомі особисто, чи просто старших. Це прояв поваги та ввічлевості...



Розумію що не у Вашому стилі. Можу написати у Вашому стилі:

"Папірця у тебе, недоумку нема, а? Понаписали тут юлики срані, нічим зайнятися гівнюкам поганим, і т.д., і т.п...."

007 2008-05-09 / 20:22:00
Orange не треба пінитися. Почитай уважно свій попередній пост. Посилання твоє, але чи з УНІАНу? Чорним по білому написано www gart.org.ua і так далі...



Не треба так наочно світити місце роботи, можуть і без премії залишити :)



А про папірець сам здогадайся, а якщо Бог не дав, то вибачай...

orange 2008-05-09 / 20:11:00
007, тобі що є?

Якщо ти адресуєш свій пост мені, то хоч поясни, що хочеш.


Зайшов за твоїм посиланням - там інформація з УНІАНу, де теж говориться, що ціни виросли на 50%. Я вже давав на неї посилання.

Що значить "фото папірця з підписом Кріля чи Балоги у Вас часом немає. Хороша комедія має бути з двох частин"? І у кого ВАС? І яка комедія?

Ти, чоловіче, що, обкурився чогось?

007 2008-05-09 / 19:23:00
2 orange:



www.gart.org.ua/?page_id=2&news_type=1&element_id=1445



От насмішили! А фото папірця з підписом Кріля чи Балоги у Вас часом немає. Хороша комедія має бути з двох частин. Чекаємо!

ужгородець 2008-05-09 / 18:02:00
Ну і що, назвала Тимошенко, що подешевіло, чи ні?

Атар 2008-05-08 / 17:28:00
Что говорить: Юля не Юля, Янукович не Янукович, а цены, что не говори, действительно выросли. И не видел я, чтобы подешевело что-то.

orange 2008-05-08 / 10:51:00
А на цій темі чому юленят немає, щоби розповісти про успіхи Юльки по облагодіянню українського народу?

orange 2008-05-07 / 23:56:00
В Україні продукти за рік подорожчали на 50%




В Україні ціни на харчові продукти і безалкогольні напої в квітні 2008 року до квітня 2007 року зросли на 47,2% (у січні-квітні до січня-квітня 2007 року зросли на 37,5%).

Про це говориться в повідомленні Державного комітету статистики України, розміщеному на сайті відомства, передає УНІАН.



Зокрема, на харчові продукти - на 49,2% (на 39,%), хліб і хлібопродукти - на 34,7% (28,7%), зокрема, на хліб - на 31,5%, макаронні вироби - на 35,3%, кондитерські вироби з борошна - 24,5%), м`ясо і м`ясопродукти - на 47,3% (31,6%), рибу і рибопродукти - на 16,3% (13,7%), молоко, сир і яйця - на 40,4% (43%), зокрема, на молоко - на 40,7%, сир і сир - на 38,9%, яйця - на 54%, на масло і жири - на 82,6% (66,9%), зокрема на масло вершкове - на 37,8%, олію соняшникову – на 114%, харчові тваринні жири - на 89,7%......

http://www.gart.org.ua/?page_id=2&news_type=1&element_id=1445

orange 2008-05-07 / 23:51:00
Вже вся Україна розуміє, що Юлька - повний відстій.

АБЦ 2008-05-07 / 23:30:00
Хай ця стер.. зайде до нас на базар і покаже, де ціни знизилися!

НОВИНИ: Економіка

01:18
/ 3
Розпочалася чергова спроба визнати банкрутом Солотвинський солерудник
14:34
/ 2
McDonald's знову хоче відкрити ресторан в Ужгороді. Цього року
11:08
Фермери з окупованої частини Херсонщини знаходять себе у тепличному бізнесі на Закарпатті
14:16
NSV Group і представники Італії, Німеччини та Польщі провели переговори щодо побудови на Закарпатті інтермодального логістичного центру Horonda Platform
16:30
Торік, в порівнянні з 2022-м, експорт на Закарпатті становив 69%, а імпорт – 84,5%
11:33
/ 1
На Закарпатті відкрили новий митний термінал
16:43
/ 1
Прокуратура взялась за компанії групи Голден Тайл, які з грубими порушеннями придбали закарпатські родовища глин
15:03
/ 8
На аукціоні за 13,87 млн грн продають землю та адмінбудівлю колишнього "Ужгородтеплокомуненерго" в центрі Ужгорода
15:19
/ 3
"Перечинське" "Френдлі Віндтехнолоджі" програло "ужгородцям" суд за родовище андезиту біля Ужгорода, продане за 75 млн грн
10:51
/ 7
За грантами, отриманими на сади, в Україні лідирує Закарпаття
22:08
/ 20