Новопризначений голова Закарпатської ОДА Петров перевірив роботу мукачівських ринків (ФОТО)

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, із наступного тижня в Мукачеві продуктові ринки відновлюють роботу

Новопризначений голова Закарпатської ОДА Петров перевірив роботу мукачівських ринків (ФОТО)

На численні запити журналістів – чому мукачівські ринки не дотримуються вимог карантину, передбаченого постановою Кабміну, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров виїхав разом із начальником поліції області Олександром Шляховським у Мукачево.

Як констатує пресслужба Закарпатської ОДА, ринки у місті Мукачево на сьогодні не працюють. Єдиний ринок оптової торгівлі під назвою ГІД, робота якого дозволена Кабміном, працює у режимі виключно продажу товарів продовольчої групи.

Керівника області зустрів один із співвласників ринку Михайло Кіш. Розказав і показав, що 80 % підприємців ринку припинили свою роботу під час карантину (непродуктова група).

На ринку проводять дезінфекцію системно.

Керівник області наголосив на необхідності дотримання заходів протиепідемічної безпеки:

- Покупці і продавці повинні носити маски та рукавички

- Дотримуватися безпечної дистанції

- Дезінфекція території повинна проводитися регулярно!

Як раніше інформувало Закарпаття онлайніз наступного тижня в Мукачеві продуктові ринки відновлюють роботу

А роботу ринків в Ужгороді призупинено до 11 травня.

26 квітня 2020р.

Теги: ринки

Коментарі

ОДА 2020-04-27 / 14:58:26
А на задньому фоні сільськогосподарський пан "АДІДАС"(ЛЕСЬО Ю), кентується перед новим головою. Великий діяч-тунеядець, нич не роблю лем співаю! Більшість взагалі його не сприймають за нормальну людину, а він гордий, взагалі не знає вітатися з людьми.

Земляк 2020-04-27 / 02:30:33
Закрили ринки! Пропонують свoi cyпермаркети з плiсьниною! СУКИ!!!

Зелений хуйло 2020-04-26 / 21:34:42
Придурки, відкрийте ринок, самі жерітт то сміття що нам сільпо і вопак залежане скидають

В.Лучки 2020-04-26 / 20:08:48
А чи буде пан Петров боротися з контробандою і лісовою мафією , я думаю що місцеві князьки будуть саботувати його команди, а підлеглі будуть показувати імітацію роботи,він тут нічого не змінить

Щур 2020-04-26 / 18:22:13
на Міжгірщині масово дав команду рубати ліс щоб відкупитися перед новим головою ОДА щоб залишили Юрика головою району,всі вибори провів ЗЕ наркоша.

Свояк 2020-04-26 / 16:22:24
Небуде з нього нич.Так реальні провірки неробляться.Так робляться договорняки.Вірус лише починає у нас розкручувати обороти.Аби апосля , недай бог не плакали. Бо зараз треба не послаблювати , а посилювати карантинні процеси. Товариш Петров , треба виходити із худшого сценарію , бо здається що всі розслабились.

Ужг 2020-04-26 / 16:04:52
Треба коньячний перевірити - тов.Петров любить файний коньяк, краснодонців, ужгородську мерію, кпп ужгород, сонячну електростанцію АндріїваКовачаЛедиди....

іван 2020-04-26 / 15:29:03
Так сьогодні ще ринки офіційно закриті, відкриваються з вівторка, нашто було сьогодні приходити, бо логічно було прийти дись в четверг-суботу наступного тижня. Якась показуха чи просто знайоство з Кішом, непонятно.

злий 2020-04-26 / 14:57:23
Примітивна совкова показуха для "губернатора".
Жона коло крумпель і далі мужик теж біля крумпель - з масками на підборідді. Покупці взагалі без масок.
То де тут карантин?

мукачівець 2020-04-26 / 14:34:49
Приємно, що наш ринок хвалять...

Дорн 2020-04-26 / 13:58:13
На такі речі власник мае витратити кошти . А в Ужгороді на Краснодонців тільки гроші збирають. Все ім мало.

Олена 2020-04-26 / 13:33:00
Садовий у Львові скорочує 200 працівників міської влади.Може новий голова Закарпаття скоротить Обласну адміністрацію на 50% ???

Свiй 2020-04-26 / 13:31:25
Ужгород: вчiться так мае бути у нас в Ужгородi!

Міша 2020-04-26 / 13:27:52
Просив гроші

НОВИНИ: Різне

16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
» Всі новини