У селі Гать на Берегівщині Lexus збив дівчинку на "зебрі" (ВІДЕО)

Сьогодні, 24 серпня, об 11:34, у селі Гать Берегівського району водій автомобіля Lexus, 30-річний берегівець, не зупинився на пішохідному переході та збив 13-річну дівчинку.

У селі Гать на Берегівщині Lexus збив дівчинку на "зебрі" (ВІДЕО)

Відеозапис із камери спостереження на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив користувач Arnold Heé.

Попри те, що дівчинку від удару підкинуло в повітря і вона впала на землю за кілька метрів, вона отримала незначні садна та забої. Попередньо переломів у дитини немає, її доставили до Берегівської центральної районної лікарні.

На місці ДТП працювала слідчо-оперативна група поліції.

24 серпня 2019р.

Теги: Гать, ДТП, перехід

Коментарі

Volodymyr Krasnoholovets 2019-08-28 / 13:05:23
Не навчені їздити. Не цінють життя як чуже, так і своє також. Ось приклад з Базеля, столиця Швецарії: я йду вздовж дороги тротуаром. Тільки но ступив в бік дороги і повернув голову в бік дороги - одразу всі автівки поставали, хоча там і "зебри" ніде не було. Ось так поважають пішохода і його потреби -- а раптом йому нагально через дорогу перейти треба?!
Маю надію, що дитина жива і буде скоро здорова!

Вуву 2019-08-25 / 21:54:43
Нік !?
Даже єслі ти стоін перед пешохолной зєброй і відіш што "летіт" машина ...
Ти єйо пропустіш ?
Ілі начньош перебегать ?

Вот так і здєсь.
Права у водітєля точно куплениє.
Культури вождєнія нет.
Уваженія к пешиходам нет.

Но я нє об етом.
Я О САМАСОХРАНЄНІІ НА ДОРОГАХ В НАШЕ ВРЄМЯ.

Ник 2019-08-25 / 20:26:01
Для Вуву. Скорость в населенном пункте 50 км, а он летел и хорошо видел ребенка.

Вуву 2019-08-25 / 20:24:11
Якщо в зоопарку на клітці висить знак і наптсано слон ... А в ній сидить мавпа ...
То кажуть "не вір очам свойім".
Якщо в нас водійі більшість мають куплені права то треба вчити дітей не тільки переходити на пішохідний знак і зебру.
А треба ще вчити йіх дивитись по боках в обидва напрямки і ... Якщо приближається авто ПРОПУСТИТИ ЙОГО ЧИ ЙІХ.
А НЕ вірити в те що воно(и) загальмує і зупиниться ... І дасть пішоходу перейти дорогу.
Я ЗНАЮ.
ЦЕ НЕ ПРАВИЛЬНО.
І ТАК НЕ ПОВИННО БУТИ.

АЛЕ ... ТАКА НАША РЕАЛЬНІСТЬ.
ЯКЩО ХОЧЕМО МАТИ ЖИВИХ ДІТЕЙ.
(ачаофера НЕ виправдовую ... тільки по часу (хронометраж) там було менше як дві секунди ... можливо ... він і не думав шо дитина кинеться перебігати
дорогу).
Можливо.

Talisman 2019-08-25 / 16:54:19
Обидві машини - не закарпатські.
Авто, що пригальмувало на переході - київське.
А болван, що не пригальмував - на хмельницьких номерах.
Ніякого виправдання. Знак видно здалеку. Розмітка є. Дитина не біжить "як дика, навіжена".

Шефф 2019-08-25 / 15:48:34
Шофер лох наркоман
Чекаю похорон воді теля і його діти
Долбайоб
Купив права но жизнь не купиш ти баран
Ти пастуг
Тормоз не маєш у машині ти тормоз

Александр 2019-08-25 / 15:02:59
откупится,тварь...там у них всё повязано ...(((

Александр 2019-08-25 / 14:59:58
такого водителя взять за ноги и головой о знак перехода ...раз 17-ть ...

вован 2019-08-25 / 10:56:42
Какая разница бежит или летит ведь там пешеходный переход и водитель всё видит.

Справедливість 2019-08-25 / 09:18:25
Та хоч вибачаюсь, нехай і раком іде по зебрі водій все одно неправий. Та гальма перепутала а той не вгледів. А керівники як брали хабарі за посвідчення водійських прав так і беруть.

Вуву 2019-08-25 / 07:23:12
В цій ситуацій водій вже нічого не зміг би зробити.
Я його не виправдовую ... Тільки та дитина біжить поперед машинами як дика ... наче якась навіжена.
Невже дітей в школі не вчать як треба переходити дорогу ... ОСОБЛИВО ТАМ ДЕ НЕМА СВІТЛОФОРА.

НОВИНИ: Кримінал

15:58
На Закарпатті передали ЗСУ автомобілі, які керівник ГО ввіз як гуманітарну допомогу та продавав
15:41
Справу закарпатця, який видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону", передали до суду
15:31
Через Закарпаття без декларування намагалися везти з Німеччини побутової хімії на понад мільйон гривень
14:22
Жителя Велятина на Хустщині, який п'яним зарубав свого гостя сокирою, засудили до 8 років ув’язнення
11:20
/ 3
Через контрабандні сигарети 25-річний студент позбувся на кордоні з Угорщиною свого "Мерседеса"
13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
/ 1
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 4
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми