В Ужгороді громадський правозахисник знайшов у себе під дверима поминальний вінок з погрозами (ВІДЕО)

Відео Віталій Грегор оприлюднив на власній сторінці в соцмережі Фейсбук.

В Ужгороді громадський правозахисник знайшов у себе під дверима поминальний вінок з погрозами (ВІДЕО)

Громадський правозахисник Віталій Грегор, виходячи сьогодні з власного помешкання, знайшов під дверима квартири поминальний вінок з погрозами.

"Схоже, на Закарпатті починається нова хвиля боротьби із громадськими діячами та правозахисниками. Ось таке «попередження» я отримав сьогодні, виходячи з квартири біля дверей. Надпис: «Грегор Віталій. Від тих, шо не спрячешся». Коло причетних відомо. Деталі з’ясовуються", - повідомив Віталій Грегор.

За інформацією Закарпаття онлайн, погроза з'явилася після того, як В.Грегор опублікував в соціальній мережі Фейсбук пост про можливе призначення заступником голови Закарпатської ОДА ексрегіонала Василя Швардака. Після цього син вказаної особи, особа, відома своїми кримінальними схильностями, почав активно з'ясовувати, хто такий Віталій Грегор, і вже на ранок наступного дня під дверима помешкання правозахисника з'явився вінок.

13 липня 2019р.

Теги: вінок, правозахисник

Коментарі

Степан Крук -Грегору 2019-07-15 / 09:22:56
Прошу Вас припинити гастролі преЗЕдента по Україні - від цього страждають діти!

Іван 2019-07-15 / 08:09:50
Грегор заідь в Мукачево і подивись на капітальні ремонти комунальних обєктів в Мукачеві: Дом офіцерів, ЦНАП, Дом школярів, зараз мутять з ДЮСША і інші. Офігієш, кілько там грошей освоюється і яка там якість.

Byby 2019-07-14 / 19:35:05
Ні стьопа нема .
Я зараз у відпустці

Степан Крук -Вуву 2019-07-14 / 17:24:35
А розумні ідеї в тебе є?

Вуву 2019-07-14 / 17:02:18
Я думаю що цей вінок можна використати за призначенням.
Якщо зняти лєнти і покласти його до памятника жертв голодомору на урочистостях ... Коли буде відзначення.
Ну не пропадати ж добру.

Кривий 2019-07-14 / 15:05:55
Пуйду порішаву із президентом щоб не був Вася Швардак заступником голови ОДА бо він якийсь неадекватний та ще і має автомат.

Люстратор 2019-07-14 / 13:38:16
Якісь ембіцили підписували вінок з помилками, а ще в заступники голови ОДА рвуться.

Степан Крук 2019-07-14 / 10:16:16
Бачу Грегора українським омбудсменом!

до-СУЧКА 2019-07-14 / 10:03:05
Пані СУЧКА!Не кажіть дурниць і брехні!Пан Віталій один із самих чесних,обьективних правозахисників..Наоборот ПІДТРИМАЙМО Віталія Грегора..Побільше би таких..хочаб по 3-4 на крупні міста краю і по 2-3 на райони-і може?шось би реально зрушувалося"помалу хоч".Дай Вам БОГ ЗДОРОВЬЯ і УСПІХІВ пане Віталію!!

СУЧКА 2019-07-13 / 21:05:18
Віталій Грегор, є Балоговські щурі!!!

Степан Крук 2019-07-13 / 19:07:07
Однозначно, що після цього випадку Швардака на посаду може призначити тільки камікадзе! Гадаю, що в нового "губернатора" вистачить ізвилин в черепку, щоб не зробити фатальну помилку??? До Сокири: хреновому пенсіонеру балогові яйця заважають!

журналіст 2019-07-13 / 18:08:21
степан сокира, ви читати, взагалі, вмієте?)
Чи, просто, людей за ідіотів тримаєте?
Всі, і В.Грегор - точно, знають, хто стоїть за будівництвом міні-ГЕС і вітряками на Боржаві. І це точно не Балоги. Окрім, хіба, може, проекту на врегульованій дамбами Латориці, в межах Мукачева, і то відносно.
Нині мертве містечко для переселенців з Солотвина будували Ледида, Бушко і інші риги.
Ймовірного "автора" погрози чітко вказано в тексті. І це теж аж ніяк не Балога.

степан сокира 2019-07-13 / 17:51:46
за всіма потоками коштів з бюджету для будівництва гідроелектростанцій в області стоїть Балогівський клан. І виражувати замовника того вінка дуже легко. І треба рвати на паздіря..... Це марга, яка присосалась до бюджету і роками ціцяє наші гроші на будови, які не дають ніякої користі людям. Навіть побудова села для переселенців ( з кастрових провалів) Солотвіна Тячівського району не дала ніякої користі. Це шкідники на тілі держави гірші за колорадські жуки. Треба травити.....Якщо таке падло каструвати то точно попадеш в рай.

О.Д. 2019-07-13 / 17:46:38
Погроза з'явилася після того, як В.Грегор опублікував у Фейсбуку пост про можливе призначення заступником голови Закарпатської ОДА ексрегіонала Василя Швардака. Після цього син вказаної особи, відомий своїми кримінальними схильностями, почав активно з'ясовувати, хто такий Віталій Грегор

Степан Крук 2019-07-13 / 16:58:55
Вінок під дверима - це прояв слабкості тих, із ким Віталій бореться! Давно відстежую громадську та правозахисну діяльність В. Грегора і хочу висловити свою думку про нього - це дійсно правозахисник, це дійсно громадський діяч, активіст! Без всяких "псевдо"... До того ж грамотний юрист. Тому хочу кинути пару слів у бік "могильщиків": є люди, за котрих вас сцикунів народ порве на паздір"я. Грегор один із них...Майте це на увазі!!!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми