"Схеми" спіймали Зеленського на брехні про відсутність його поїздок в РФ під час війни

Під час дебатів з Петром Порошенком Володимир Зеленський заявив, що не був у Росії з початку війни, але у травні-червні 2014 року він літав в РФ.

Про це повідомляють "Схеми".

"Володимир Зеленський під час дебатів на стадіоні "Олімпійський" заявив про те, що він "не був в Росії з початку війни, це брехня". При цьому, ще у травні-червні 2014 року він 4 рази літав у Росію – про це свідчать дані про його перетин кордону, які наводять журналісти програми "Схеми", - йдеться у повідомленні.

 

За їхньою інформацією, Володимир Зеленський вилітав із Києва у Москву 7 травня 2014 року і повертався 19 травня.

Наступного дня він знову вилетів у Шереметьєво, звідки повернувся 25 травня.

Через шість днів знову вилетів у Москву і повернувся 2 червня 2014 року.

Востаннє Володимир Зеленський вилітав напряму в Росію 4 червня і повернувся 12 червня 2014 року з московського Домодєдово.

Нагадаємо:

  • 27 лютого 2014 року були захоплені Верхована Рада Криму і Рада міністрів півострова.

  • У першій половині квітня 2014 року окупанти почали захоплювати міста на Донбасі.

  • 13 квітня 2014 року була офіційного оголошена антитерористична операція.

 

20 квітня 2019р.

Теги: Зеленський, брехня

Коментарі

коментар 2019-04-21 / 17:59:21
Він ще нікому і нічого поганого не зробив - звідки стільки ненависті у порохоботів.Вас що - лишають куска хліба,чи посилають на фронт,чи відібрали земельку в Криму?Чи просто переклинило?

Степан Крук -зезе3 2019-04-21 / 13:11:15
ВОНО може бути обраним,але не надовго! Народ не потерпить бидлократію, котра перемогла здоровий глузд!

зезе3 2019-04-20 / 22:46:06
зезе це вони наркомани холодіє душа... ми весь зелений бурян повикорчуєм на тілі рідної землі, зеленяка - у путінську росію. і мир най буде у краї! мколайчук

до "Знак оклику" 2019-04-20 / 22:21:44
Брехня, що "фінансування з бюджету рф програм Зеленського фейк , котрий вже спростований". Він навіть на так званих "дебатах" самим Зеленським заперечений не був. Посилання на "спростування" можна?

Нерухомість Порошенка не цікавить - він уже в минулому. Зокрема - саме через таку "забудькуватість". Не зрозуміло тільки, чого тільки одного за те саме деякі не надто перебірливі виборці відправляють у минуле, а іншого - у майбутнє.

Їздили чи не їздили всі тоді в Росію - це окрема тема. А для нас в даному випадку важливо, що кандидат у президенти - вкотре ЗБРЕХАВ.

Вуву 2019-04-20 / 21:40:38
Скільки разі прищелепкуватий медведчук був в Украйіні і на закарпатті і сам маскаль його зустрічав.
Починати треба з цього .
Що в нас під носом робиться .
І чого маскаля ще не посадили ... Винні ми самі.
Бо інакше і медведчук би не прилетів.
(До речі на закарпатському гербі теж "медведчук" ... )

Знак оклику 2019-04-20 / 21:03:53
Фінансування з бюджету рф програм Зеленського фейк , котрий вже спростований .Про нерухомість в Іспанії забув чинний президент П.Порошенко , і його друзі
Щодо виведення Коломойським грошей ; кримінальна справа є ? , обявлення в Інтерпол про розшук даної особи є ? Щодо поїздок в Росію , в той час , на початку війни в Росію їздили всі ," по делах "і до" друзів" .Саме до друзів теж їздив в Росію депутат ВР В.І Балога ... дипломатичні стосунки ніхто не відміняв нітоді ні зараз , візовий режим не введений по сьогоднішній день ....

знак питання 2019-04-20 / 20:17:14
Міг забути про поїздки в Москву? Під час війни?
Ми не знаємо, чи він "рішав" з москалями питання захоплення Криму та Донбасу", але фінансування своїх антиукраїнських за суттю (де знущається над усім українським) проектів з російського бюджету точно рішав.
А що він ще забув? Про те, що "забув" нерухомість в Іспанії, те, що Коломойський вивів 5.5 млрд дол з Приватбанку зокрема і на його рахунки, як насправді називаються "повстанці Донбасу" - ми вже знаємо.

Не купуйте зелене ФУФЛО 2019-04-20 / 14:00:47


Гнилозубий Євген Кошовий змінив прізвище.
Віднині він Женя ПоГуй.

коментар 2019-04-20 / 10:25:31
Ну й що? Він міг і забути про ці дати. Він що зустрічався з Путіним чи "рішав" з москалями питання захоплення Криму та Донбасу. Вчорашні дебати показали,хто є хто.Так що з вашого Пороха залишився тільки порох...

НОВИНИ: Різне

18:27
Лайфхаки догляду за комбінованою шкірою
18:17
/ 1
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
20:55
Велика родина за святковою вечерею: як вибрати зручний стіл
21:54
Jooble – кращий сайт для пошуку роботи, і ось чому
15:05
Що таке крафт папір і яка його сфера застосування?
02:11
/ 2
Фіцо назвав "пердінням" збір словаками €4 млн для України
15:18
/ 1
Косметичний ремонт у помешканні - як підготуватися, щоб все пройшло як і годиться
14:40
Поляки розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною – ДПСУ
13:08
Чи потрібен вугільний фільтр для води
20:07
Якими бувають стаканчики
16:56
Як доглядати за біговими кросівками: поради та трюки
16:30
Як купити вуличний ліхтар: особливості вибору якісного приладу
16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
» Всі новини