Інформація про бійку міліціонерів у ресторані "Деца у нотаря", розповсюджена вчора Сергієм Ратушняком, не відповідає дійсності

ПРЕС-РЕЛІЗ СТОСОВНО ПОДІЙ В РЕСТОРАНІ “ДЕЦА У НОТАРЯ”
15 лютого 2008 р., Закарпаття

Інформація про бійку міліціонерів у ресторані "Деца у нотаря", розповсюджена вчора Сергієм Ратушняком, не відповідає дійсності

Окремі ЗМІ, в основному Інтернет-сайти, розповсюдили на всю Україну “сенсаційну” інформацію під гучною назвою “Скандал на Закарпатті”, в якій йдеться про те, як 6 лютого працівники міліції влаштували масову п”яну бійку у відомому ужгородському ресторані “Деца в нотаря”. Зокрема, анонімний автор публікації стверджує, що билися між собою більше сотні працівників ДАІ та спецпідрозділу “Беркут”.

Дана публікація абсолютно не відповідає дійсності і носить наклепницький характер по відношенню до працівників закарпатської міліції. Як же все відбувалося насправді?

Як встановлено службовим розслідуванням Інспекції з особового складу УМВСУ в Закарпатській області, ввечері 6 лютого у ресторані “Деца в нотаря”, який знаходиться в мікрорайоні Дравці Ужгорода, справді відпочивало 4 співробітники РМОП “Беркут” УМВСУ в Закарпатській області, які перебували там у цивільному, поза службою. В ресторані також знаходилися на відпочинку працівники УДАІ УМВСУ в Кіровоградській області, які місяць перебували на Закарпатті у службовому відрядженні, а на той час уже збиралися додому, влаштувавши своєрідний прощальний вечір. Усі працівники міліції були у цивільному та без табельної зброї.

Близько 21-ї години між міліціонерами та групою осіб, які відпочивали за сусіднім столиком, виникла суперечка, яку спровокував ужгородець Л. Останній, перебуваючи в нетверезому стані, став чіплятися до працівників ДАІ та “Беркута”, ображати їх нецензурними словами. Далі Л. викликав на підмогу по мобільному телефону своїх товаришів. Невдовзі до ресторану прибули на двох іномарках молодики “характерної зовнішності”, які почали викликати міліціонерів на “розборку”. На щастя, на той час у ресторан підоспіли наряди патрульної служби Ужгородського міськвідділу та “Беркута”, яких викликали самі співробітники, учасники інциденту. Це дозволило уникнути бійки, масових безчинств на території ресторану. Ніяких біт та іншої зброї під час інциденту не застосовувалося.

Громадянин Л. був затриманий та доставлений в Ужгородський МВ УМВС для дачі пояснень. Наразі вирішується питання про порушення
кримінальної справи за ст.296 КК України (хуліганство). Рослідування справи триває, як і службове розстеження стосовно правомірності дій працівників міліції.

Інформація ВЗГ УМВСУ в Закарпатській області
15 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

na_pyvo 2008-02-16 / 23:14:00
сарай рома - не флуди! Задовбав! Всюди показуєш свою дурість, скільки можна бути в дебілах }:-(

Провидець 2008-02-16 / 22:47:00
Пани деруться, а у холопів чуби тріщать.

Адмін 2008-02-16 / 11:14:00
Попереджаємо учасників коментування, що відхилення від теми коментування, зловживання флудом і порушення правил поведінки в рубриці коментарів може призвести до видалення деяких коментарів або й обмеження авторів деяких ніків у праві доступу в рубрику коментарів сайту "Закарпаття online"

Молния 2008-02-15 / 16:47:00
Балога в трансі і люті.Підтримка міністрами КМ України рішення забрати у нього землю біля Синяка, привели привели до того, що Глава Секретариата президента Украины Виктор Балога заявил о своем выходе из Народного союза "Наша Украина", сообщает пресс-служба главы государства

Хто прав-2 2008-02-15 / 16:40:00
(ремікс) У середу в ужгородському ресторані "Деца у нотаря" побилися не співробітники ДАІ і Беркута. І не вони спровокували бійку, а якийсь раніше судимий громадянин (який за версією ДАІ, нібито, напав на 20 співробітників спецпідрозділу прямо в ресторані), повідомляє Завтра з посиланням на слова співробітників ресторану "Деца у нотаря".


"Через що почалося, не знаємо, але ви ж знаєте п`яних чоловіків, їм багато не треба, слово за слово — натовп даїшників і беркутівців вийшов на вулицю. І не лаятися, а махати руками", — розповіли виданню офіціанти.



Знаючи, що Чучка злий на Балогу і дружить з Ратою не важко було вгадати, що можуть сказати люди, яким він платить зарплату:)

Хто прав? 2008-02-15 / 16:23:00
У середу в ужгородському ресторані "Деца у нотаря" побилися саме співробітники ДАІ і Беркута. І саме вони спровокували бійку, а не якийсь раніше судимий громадянин (який за версією ДАІ, нібито, напав на 20 співробітників спецпідрозділу прямо в ресторані), повідомляє Сєгодня з посиланням на слова співробітників ресторану "Деца у нотаря".



"Через що почалося, не знаємо, але ви ж знаєте п`яних чоловіків, їм багато не треба, слово за слово — натовп даїшників і беркутівців вийшов на вулицю. І не лаятися, а махати руками", — розповіли виданню офіціанти.

лендєл 2008-02-15 / 14:36:00
відвідувачу ресторану: а куда звертатися за очевидцями?

SL_3000 2008-02-15 / 14:16:00
Ей ви, розумники - SL_3000 тут один і ні під якими іншими ніками не підписується.



І я не БЮТовець, на відміну від * - долбаного нашоукраїнця.



Якщо цікаво, то Рату треба давно уже гнати у 3 шиї.



А то що з дуру побилися пяні мєнти, так це Раті просто повезло, що може на них лити бруд.



Не виправдовою ні першого, ні останніх. Усіх гнати у 3 шиї І Рату, і Чепака, у якого, бачу, підлеглі такі ж обезбашенні як і у Рати.




Словом, усі один одного варті :)

ааа! - Аборіген 2008-02-15 / 11:25:00
Памиляєшься аднака...

Аборіген. 2008-02-15 / 11:17:00
Бачу знайомий істеричний почерк одиночки - Кумуфляжника:), штатного провокатора і відомого многостаночника (використовує різні ніки).На цьому форумі він наслідив під ніками :123456 15/02/2008 10:22,ааа! 15/02/2008 10:25,ааа! - SL_3000 15/02/2008 10:49,* 15/02/2008 10:51,Сергей Р. 15/02/2008 11:04.


Причому тут знову БЮТ,бовдуре. Людям не подобається те, що відбувається зараз в Ужгороді, вони переживають за майбутне свого міста і свого краю. А ти не розібравшись, за тридцять серебреників готовий любого облити грязю. Устаканся...!

Кусi 2008-02-15 / 11:13:00
"...якi вiдпочивали за сусiднiм столиком..." Вони що, там спали пiсля "вечiрньоi дойки" на трассах ?

Кусi 2008-02-15 / 11:09:00
У кабiнетах ментiв висить портрет Луценка- "Делай как я ".

Сергей Р. 2008-02-15 / 11:04:00
Всю эту дезу про драку Рата специально запустил через бютовский отстойник Закарпат.инфо для того, чтобы иметь чем мочить закарпатских ментов на своей прес-конференции в Киеве вчера. Вот и всё

* 2008-02-15 / 10:51:00
Ужгородці-відвідувачу ресторану-SL_3000-Абреку. Мудак, ти коли перестанеш флудити? Задрали вже ці бютівці зі своїм словесним поносом. Рата в Києви з пресухи про бійку з дуру сказанув, а ці шакали тепер папу облизують. Тьфу, позорники!

ааа! - SL_3000 2008-02-15 / 10:49:00
Н'є, ну ти там був? :) Звідки знаєш ко перший почав?

SL_3000 2008-02-15 / 10:37:00
Усі місцеві знають, що мєнти дійсно билися!!!



А тепер, звичайно виправдовуються!



Дійсно - ганьба Чепаку.

Ужгородка. 2008-02-15 / 10:32:00
Замість того, щоб принципово дати оцінку таким ганебним діям, вони знову викручуються. Ганьба !

Відвідувач ресторану. 2008-02-15 / 10:29:00
Бійка була точно . Потрібно буде, чоловік 10-15 зможе підтвердити сись факт, Знаю таких людей.

Абрек 2008-02-15 / 10:25:00
Влада мобілізувала всі ресурси, щоб з чорного зробити біле. Але бійка то була господа!

ааа! 2008-02-15 / 10:25:00
мм да, бачу, що Рата ніяк не заспокоється :D

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини