У Нижній Апші люди з обіду блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин через "заминання" правоохоронцями жорстокого вбивства (ВІДЕО)

Ситуація частково розрядилася, коли на місце прибув начальник ГУ Нацполіції в Закарпатській області Роман Стефанишин.

У Нижній Апші люди з обіду блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин через "заминання" правоохоронцями жорстокого вбивства (ВІДЕО)

У селі Нижня Апша, що в Тячівському районі Закарпатської області, місцеві жителі з обіду середи, 18 квітня, блокували автотрасу Мукачево-Рахів-Рогатин на знак протесту проти "заминання" правоохоронцями і судом жорстокого вбивства, що сталося тут 14 березня. Як розповідають селяни, двоє підлітків жорстоко вбили свого товариша. Тим часом, в офіційній інформації йдеться лише про одного.

У розпорядженні Закарпаття онлайн є фото, на якому видно, що у вбитого хлопця, зокрема, повністю перерізане горло. Редакція не публікує його з етичних міркувань. На іншому фото видно кривавий слід босої ноги, залишений на стіні на місці злочину.

З двох учасників злочину правоохоронці затримали лише одного. І це само по собі вже викликало збурення в селі. Емоції посилилися, коли затриманого малолітнього Василя Турду (2004 року народження) Ужгородський міськрайонний суд на клопотання адвоката через три тижні, 4 квітня, відпустив під домашній арешт, не зважаючи на існуючу постанову про тримання під вартою на місяць. А остаточно терпець рідних убитого і інших мешканців села увірвався після того, як підозрюваного у вбивстві, який мав перебувати вдома, побачили на пікніку.

Сьогодні кілька сотень жителів Нижньої Апші зібрались біля будинку обвинуваченого, вимагаючи справедливого розслідування. На місце мітингу виїхали правоохоронці.

Тим часом, не вірячи поліції, люди перекрили автотрасу Мукачево-Рахів-Рогатин, вимагаючи взяття під варту першого підозрюваного, який порушив умови домашнього арешту, і затримання другого - Філіпа, котрого, за інформацією селян, батько мав намір вивезти в Італію.

Надвечір в Нижню Апшу прибув особисто начальник поліції Закарпаття Роман Стефанишин. У підсумку, за інформацією Закарпаття онлайн, станом на нині правоохоронці забрали обох учасників резонансного вбивства вбивства до Тячева. Натомість, станом на 10.00 люди розблокували трасу, однак погрожують заблокувати її на більш тривалий термін, якщо слідство не буде об'єктивним і винні не отримають адекватне покарання.

Як видно на відео, коли поліцейські виводили підозрюваного з заблокованого будинку в службове авто, люди скандували "Вбивця!".

18 квітня 2018р.

Теги: вбивство, Апша

Коментарі

123 2018-04-22 / 12:14:48
Бітлян І., з прокуратури області та прокурор області хабар вже за цього вбивцю взяли,

Мішель 2018-04-19 / 19:29:20
Молотці хлопці побільшеби таких як ви, ви хотя і румини но набагато дружній народ чим українці тому ви мені і подобаєтись. Тут все ясно взятку взяли від малого до великого сина і непогану тому і відпустили.

Василеві 2018-04-19 / 13:35:35
Продаж наркоти ... То одна справа .
А розкриття вбивства ... Де всі свойі, по гарячим слідам ... Інша. То є різні речі.
І все відбувається у відомстві АВАКЯНА ... У ВІДСТАВКУ.

byby 2018-04-19 / 13:29:20
... Ми ... (лишень) ... БУДЕМО робити оперативно -розшукові заходи . Гей начальник ... що ти пиз*иш ?
А до цього часу після вбивста твойі підлеглі чим займались ? після такого злочина ... На його викриття дається рівно 48 годин . але якщо серед підлеглих повна купа баранів ... А ще й таких які за бабло сам знаєш що ...
То тоді тільки лишається проводити. ..?"оперативно"... Слідчі заходи. :'(

Нема справедливості. 2018-04-19 / 11:45:23
Згадую слова Савченко про гранату в суді бо інакше справедливості небуде. Де толк від люстрації? Бариги ті шо були ті і лишилися просто збили бабки з них за місце і всьо. До стінки таких суддів бо вони не менші злочинці як і ті що вбивство скоїли.

zkunit 2018-04-19 / 10:23:11
Молодці апшани!!! Якби ми всі такі дружні були - жили б у зовсім іншій країнію

суддя Дредд 2018-04-19 / 09:00:14
Вся гнилість правопохоронної системи проявилася в одній справі

пенсіонер 2018-04-19 / 08:51:17


до Василя 2018-04-19 / 07:05:21

А мер Рахова апшанин Медвідь до Блюка і наркоти у Апші хіба нічого не має? У Апші всі святі?

А хто у Солотвині з румунами всякою х...нею "бізнесує"? - Розберися із своїми апшанськими баригами та торчками, а далі дивись за сусідами!

Василь 2018-04-19 / 07:05:21
Все тому що наркотики продають прямо на кожному кроці навіть в старших класах і всі знають що вся наркота дітям продається з Великого Бичкова і вона від мукачівських бандюків блюка і хто за цим стоіть а поліція не бореться з наркоділерами взагалі !!!!! А тепер прокурори і судді обдирають родичів вбивць і набивають собі кишені

Апша 2018-04-19 / 04:50:14
Усі судді Закарпаття злочинці.Особенно рахівські.

гостьови 2018-04-19 / 03:50:18
не треба лиш казати шо менти шось роблять. Они перші набралися і порішали із прокурором і з судом оби ніко не сидів.

гостьови 2018-04-19 / 03:47:02
ни треба казати шо менти ангелятка - они перші набралися гроши і они усьо рішають і з прокурором і з судом.

Василь 2018-04-19 / 03:43:06
Чому не затримали відразу обох? Кому дзвонили Турда і другий учасник вбивства? У скільки год.прийшла на місце вбивства мати Турди? Кому дзвонила і з ким консультувалася вона? О котрій годині і хто викликав швидку? скільки часу пройшло і чим за цей період займалася матір убивці? Дуже прості питання , дуже легко отримати відповіді.... видно поліцію цікавить не правда а шось друге.

Михайло 2018-04-18 / 23:30:36
Да менти закривають, суд випукає, зелень і ужгороді і прокурор і слідчий має. Така карусель у них. Винні місцеві.

тому що 2018-04-18 / 23:16:18
Претензії до ментів, бо розслідує (хреново) вбивство слідчий відділ ГУ НП в Зак. області

тячуський 2018-04-18 / 23:13:30
А чого поліція не затримувала другого учасника вбивства?

Гость 2018-04-18 / 23:05:49
А при чом тут міліція і прокуратура. Суд відпустив вбивцю а менти розхльобуються

Слава 2018-04-18 / 23:01:12
Убивство підслідність прокуратури.

Слава 2018-04-18 / 22:59:48
Суд відпускає поліція страждає.

НОВИНИ: Кримінал

15:58
На Закарпатті передали ЗСУ автомобілі, які керівник ГО ввіз як гуманітарну допомогу та продавав
15:41
Справу закарпатця, який видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону", передали до суду
15:31
Через Закарпаття без декларування намагалися везти з Німеччини побутової хімії на понад мільйон гривень
14:22
Жителя Велятина на Хустщині, який п'яним зарубав свого гостя сокирою, засудили до 8 років ув’язнення
11:20
/ 3
Через контрабандні сигарети 25-річний студент позбувся на кордоні з Угорщиною свого "Мерседеса"
13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
/ 1
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 4
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння