В Ужгороді відбувся "силовий" конфлікт псевдоактивістів з націоналістами (ФОТО)

Сьогодні у центрі Ужгорода біля кав′ярні навпроти будівлі Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області сталася сутичка між маніпульованими владою псевдоактивістами (Лариса Ступак, Іван Данацко, Павло Павлов, Олександр Пересоляк, Микола Желізняк та інші) та націоналістами з організації "Карпатська Січ" та ветеранами АТО.

В Ужгороді відбувся "силовий" конфлікт псевдоактивістів з націоналістами (ФОТО)

У ситуацію втрутилася поліція, яка не допустила розгортання конфлікту і конфронтації між його учасниками, яких було кілька десятків осіб.

На місці конфлікту було присутнє навіть керівництво обласної поліції, яке вело переговори з учасниками інциденту.

Лідер "Карпатської Січі" Тарас Деяк за підсумками інциденту оголосив кінець ери псевдоактів:

"Лавочка прикривається!

Все буде Слава Україні!

Псевдоактивізм закривається на Закарпатті

Досить було спекуляцій патріотизма і активізма

Громада Закарпаття: учасники бойових дій, націоналісти, спортсмени, прогресивна молодь від нині починає прикриття подачі "хлібу" так званим "борцям з всім, чим можна".

Згодом "Карпатська Січ" на своїй сторінці у Фейсбуку розмістила відео з події.

Один з групи псевдоактивістів Олександр Пересоляк поскаржився на своїй сторінці у Фейсбуку, що "тільки що керівник Карпатської Січі Тарас Деяк та "лідер" Атовців Микола Марчишак із 30 своїми бандитами спричинили перед УВД на мене напад із нанесенням тілесних ушкоджень. Це хуліганство було спричинено перед працівниками поліції та перед УВД.
В Ужгороді стає небезпечно
Зараз у міськвідділі пишу заяву. Біля входу мене очікують неадекватні представники Карпатської Січі."

Утім, за інформацією поліції, постраждалих в конфікті не було, відповідно - не було затримань, а тому наразі жодного провадження не відкрито.

12 березня 2018р.

Теги: псевдоактивісти, націоналісти, Карпатська Січ

Коментарі

156 2018-07-05 / 20:59:15
Псевдоактивісти, псевдожурналісти, псевдопатріоти, псевдопрокурори, псевдополіцейські, псевдогеї, псевдолесбіянки, псевдотрансвистити, псевдокоментатори - цікава компанія зібралась.

лео 2018-03-17 / 22:06:55


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Пенсіонер 2018-03-15 / 10:06:59
Це страшно жити , держави немає прості люди не захищені від тактх січовиків, це розгул і вакханалія!
За що вони в жто із втримує січовиків карпатських, вони дискутують навіть правоохоронцям як себе вести це уже беспредєльшина
Інші активісти виходить мають закрити Очі як корупціонери розікрали усю державу і мовчати?

Іван Михайлович 2018-03-14 / 11:53:59
Все що можна сказати про цих так званих активістів і націоналістів, що і тим і тим треба працювати іти, а не каламутити воду.
Вони не можуть і мабуть не здатні проявити себе інакше, як ось таким дешевим піаром, імітацією, створенням видимості якогось руху, протистояння з кимось. А насправді вони пустозвони. Що корисного вони принесли суспільству, державі, батьківщині ? За які за чиї гроші вони живуть ?
Їм треба просто іти працювати, заробляти гроші собі і своїм сім'ям ... !!!

Степан Крук 2018-03-14 / 09:30:40
Багато коментарів, а це означає, що тема актуальна! Ми намагаємося відповісти на складні питання: що є громадськість Закарпаття, хто визначає громадську думку в області, хто є активістом, а хто використовує цей бренд у своїх цілях? Питань дуже багато. Проаналізувавши багато матеріалів я прийшов до висновку: Пересоляк, Ступак і вся гоп-стоп компанія - це породження Москаля, котрий використовує цих уродів для того, щоб вони піднімали зручні для нього теми. Для багатьох закарпатців - це не є новиною. Але хочу зазначити, що активно співпрацює в цьому напрямі з Москалем забутий громадськістю С. Ратушняк, котрий підгодовує цих прикормишів та намагається із їх допомогою та допомогою Москаля "воскреснути із мертвих". Нещодавно, один із телеканалів підняв питання корупційних схем на закарпатських митницях по розподілу конфіскату. Безумовно, питання дуже актуальне! Розглядали цю проблему на нараді в Москаля. Але, дивним є те, що "ініціювали та підняли" це питання Ступак, Пересоляк та інші, а крайнім зробили Тараса Деяка. Показаво, що до цього "розстеження" долучилися ЗМІ Ратушняка. Просте запитання: невже СБУ не знала та недоповідала про корупційні схеми із конфіскатом, а тільки Ступак та Пересоляк змогли у всьому розібратися? Дуже вигідно розкручувати Москалю цих псевдоактивістів!

Стрико 2018-03-14 / 06:35:22
МУДАКИ iдiть на роботу!

Дубриничі 2018-03-13 / 23:42:53
Коли Павлова посадять за дтп шо чоловіка збив коло конячного а пак спалив сам собі машину кажуть усі в селови

січ вперед 2018-03-13 / 23:08:27
хто такий іван ляховець?

Саша 2018-03-13 / 23:04:41
Розділяй і властвуй!

Івн Васильович 2018-03-13 / 22:57:54


Видалено кілька коментарів, написаних одним автором під різними нікнеймами з метою створення видиості дискусії. Адмін


Деяк 2018-03-13 / 22:52:29


Коли пишете паскудства з переходом на особистість, майте сміливість підписуватися власним, а не чужим прізвищем. Коментар видалено. Адмін


Ваня 2018-03-13 / 22:37:35
До Жори, Васч, Колі котрими представляються фантазер, любитель "ізраїльських бойових мистецтв" і по сумісництву колишній клоун Закарпатського ПС - Стойка. Тобі виродку досить легко зійшли з рук події в Мукачеві але знай що не вічно ховатимешся як щур, ніхто вже не вивозитиме твою продажну шкіру в інкасаторській машині. Твій час наближається.

Закеарпатець 2018-03-13 / 22:32:25
Повні неадеквати як з однієї так і з другох сторони.Всі заслуговують місця на зоні. Всі розхитують ситуацію в Закарпатті. Одні - шизонуті, другі возомнили себе робінгудами.

Вуйко 2018-03-13 / 21:35:27
Так то трансверстити чи нi?

Коля 2018-03-13 / 21:26:54
Стойка то нормальний чел, мусорів стріояв, не здався, под владу не прогнувся, пішов після в АТО і там загинув. Герой

Васч 2018-03-13 / 21:23:05
До липня 2015 року в Ужгороді були нормальеі пацани націоналісти, реальні вояки патріоти. А потім пішли лохи Сачки, Бурчі, Деяки

ПСЗ 2018-03-13 / 21:22:36
Жора то, мабуть, і є сам дебіл Стойка.

Копча 2018-03-13 / 20:20:27
Жора ти далекий від подій в Мукачеві тому краще помовч. А відносно блазня Стойки то з твоїх слів правдиве тільки одне він дебіл, на жаль його оточення це пізно зрозуміло.

юрист 2018-03-13 / 19:52:05
Не знаю як інші, но Ступачка та Данацко обісралися.
Не могла запросити на допомогу січовиків міська прокуратура, коли Данацко ламав двері на їхньому приміщенні, або менти,коли знімав двері на приміщенні 6 відділу.

не розуміву 2018-03-13 / 19:12:23
коли вже до того желізнюка навідаються спецслужби ??????

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини