У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні (ВІДЕО)

Офіційна церемонія вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні у закарпатському райцентрі Тячів завершилася скандалом. До мікрофона підійшов чоловік (як з'ясувалося з наступних коментарів - Володимир Малько), який звинуватив присутніх на акції представників влади у піарі на річниці трагедії.

У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні (ВІДЕО)

"Революція ще не закінчилася. Люди віддали свої життя за те, щоби змінити цю державу. Ці сволочі, котрі прийшли до влади, зробили все, аби знищити те, що не добив Янукович. І вони тепер, разом із "регіоналами", не маючи совісті, виходять сюди піаритися на крові, на смертях цих людей. Я хочу тепер зробити те, що зробила би тепер Небесна Сотня", - сказав виступаючий і забрав з-під монумента кошик квітів, покладений головою Тячівської РДА, і відніс його до чиновників, що стояли неподалік. А коли його спробували втримати, жбурнув ним в бік представників влади.

Багато присутніх зустріли цей вчинок оплесками.

Повернувшись згодом до мікрофона, В.Малько також закликав керівників району вже наступного дня, 21 лютого 2018 року, скликати позачергову сесію райради і проголосувати за відставку президента Петра Порошенка, "зрадника України". "І котра сука не прийде завтра - пеняйте на себе", - завершив він свій виступ.

"СКІЛЬКИ МОЖНА ТЕРПІТИ ??? 4-ри роки ці наглі морди убивають Нашу з Вами країну. Тисячі майданівців та ветеранів добробатів і ЗСУ у в'язницях і жодного покараного за розстріл Небесної Сотні. 

НАРОД НЕ ЖИВЕ, А ВИЖИВАЄ, а ці лицеміри “вшановують память” і носять до памятників квіти. А МОЖЕ ВЖЕ ДОСИТЬ?", - написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Михайло Токар, котрий опублікував відео інциденту.

Інший відеосюжет з події у Фейсбуку опублікував користувач Іван Країло.

21 лютого 2018р.

Теги: Небесна Сотня, Тячів

Коментарі

Тячово juriusу 2018-02-25 / 15:02:12
Слушна порада пане, видно ти - із того боку куди полетів кошик. Твої поради направляй тим, хто плює на право, закони і мораль, крадучи з наших кишень мільярди та ховає в офшорах, хто покриває цих злодіїв ! рангу держслужбовців, хто влаштовує їх втечу з під варти і врешті тим, хто іменем України виголошує їхню невиновність!!!

ІВАН 2018-02-25 / 11:52:52
До тих пір поки ця нечисть буде у владі завжди будуть піратських що то російський слід

Вуву 2018-02-25 / 05:50:37
Буває так що інколи якісь ситуаційі відбуваються досить швидко ... І важко зрозуміти і розібратись ... Хто за всі цим стойіть і які цілі переслідує.? А люди/суспільство формують свою думку на тих подіях які бачать.
Це те що ми називаємо політичними технологіями .

jurius 2018-02-24 / 22:09:25
Цей хлопець хай поїде в Київ і там вимагає відставки Порошенка, чесних судів та інших високих речей, а вимагати подібне в Тячеві це мабуть він занадто мадярського Токаю випив! Громадяни України крім патріотизму повинні теж вчитися мислити раціонально, бо тільки так зможуть щось збудувати на цій землі, ефективніше за махновські отаманські республіки. Першим роком повинно стати ліпше навчання основ правознавства в школі... Коротко кажучи не поділяю суцільного одобрямсу коментаторів, сумно що люди в країні надалі охочі до популістичного шоу.

Тячово 2018-02-21 / 23:05:10
Тячово рукоплеще вчинку сміливого чоловіка. Тисячі його підтримують у всіх куточках Закарпаття. Пора підтримати такими же вчинками від Тячова до Київвароша оби вигнати з України до єдного злодія при владі.

василь 2018-02-21 / 22:57:07
цей чоловик сказав правду хуст його пидтримуе

Всемирный наблюдатель 2018-02-21 / 22:39:44
Давно пора. Молодцы тячевцы. Позор барыгам.

Nikitta 2018-02-21 / 21:43:25
Молодець!

Українець 2018-02-21 / 20:53:18
При нинішній ситуації в державі се ще доста благо.

Lemak 2018-02-21 / 20:24:01
Не знаю,хто цей молодий чоловік,але я би перед ним вклонився!Хай його Бог береже,бо таких мало осталось.

софія 2018-02-21 / 19:29:41
Дійсно бісить,коли ці фарисеї однією рукою кладуть вінки на могили справжніх героів,а другою крадуть з бюджета останні кошти, прирікаючи мільйони людей на виживання,на справжній геноцид українського народу, на тисячі дитячих смертей.Краще би робили щось путнє для країни,а не памятники відкривали(на зведенні яких знову ж yкрадуть) Для героїв небесної сотні було би більш заслужено,якби справа заради якої вони віддали життя,принесла користь і процвітання краіні. А так одні розчарування.А тячівець-молодець.Берегти таких треба,а то ці суки можуть мститися(там машину запалити,чи будинок,а то і що гірше)Було б таких побільше,може щось би і наладилось в України.

Вуву 2018-02-21 / 18:55:40
Було ще ющенківське ... "бандитам тюрми" ... Так сам став бандитом і до цього часу чогось не сидить.
А он в бідній бразілійі ... Русеф посадили -посадили.
Лулу да сілву посадили - посадили ... Це оостанні двох президентів.
Вчітся ... Щоб злодійі боялись.

Вуву. Вашому побратиму 2018-02-21 / 18:36:50
Нарікає перш завсе на теперішню владу яка пообіцяла всім нам реформи на протязі року ... Інтеграцію з європейськими структурами і партнерами . порошенко на весь народ дякував за довіру і підтримку і обіцяв ... "Що за рік ми крайіну невпізнаєм ", і що лозунгом його роботи на благо всіх нас і крайіни буде ... "Жити по новому".
Пройшло три роки ... І ми дійсно живемо ще гірше як жили ... Зате по новому ... Як і ті бандити які опустили гривню в 2.5 рази .
Загарбаний крим ... Загарбано половина лугані і донеччини де гинуть чоловіки і молоді хлопці ... Множиться горе в сімях.
Зрадник турчинов далі при владі . злодійка тимошенко далі при владі .злодій ляшко і бойко при владі.
Про луценка самі знаєте. Перетасовувуння з тими ген прокурамт... Гонтарєва каломойськиц фірташ ахметов ... Ціна на вугілля африка + роттердам ... Тоді як завозили з окупаваних територій .
Хто сів ... Хто сидить .?
Кучманойід який за бабл підписав аренду в севастополі для чмф російі на 17 (вдумайтесь) років.
Хующенко який рлзвалив банк "украйіна" і вивів капіьал приблизно 380 млн.$
Гроші які вмі миром збирали на дитячу клініку майбутнього телемарафоном ... А це приб. 360 млн гр.і тд і тп.
Єхануров який розкрадав і давав за символічні гроші розкрасти активи державного фонду майна. Де льоня космос ?
Хіба так можна жити ?

свр 2018-02-21 / 18:34:46
дійшло за 4 роки.цього мало

михайло Довге 2018-02-21 / 17:23:00
Немногі би зробили то що зробив цей син України треба вставати з колін розпустити РДА а районим радам принимати недовіру призеденту а впершу очередь ода тобто маскалю

Ваш побратим 2018-02-21 / 14:03:03
Але ми всі знаємо з якої сторони барикад стояла теперішня київська влада і як всі з першого спробу вибрали Порошенка. На кого ви тепер нарікаєте? Слава Україні!

Ваш побратим 2018-02-21 / 13:58:08
Ви же розумні люди і маєте знати що голова РДА погоду в Україні не робить він простий виконавець, а риба гниє з голои яка в столиці.

М. Кравчук 2018-02-21 / 13:51:54
Це вчинок, ГІДНИЙ пам'яті Героїв Небесної Сотні. Я особисто не здатний на такий крок. Не знаю, де був у часи Майдану і з якої сторони барикад стояв нинішній керівник Тячівської РДА, але нинішні українська влада в цілому заслуговує на презирство і осуд.

До непатрiота 2018-02-21 / 12:12:37
Правильно !!! Цю владу,неукiв треба гнати н....р!3871

сорри 2018-02-21 / 12:12:03


Е-е-е, таваріщ "не патріот", щось ви вже занадто вросли своїми жирними гузицями у владні крісла, раз уже почали плутати себе з державою.

У народу зневага не до держави, а до вас, які вже собі вирішили, що вони і є ця держава. А держава Україна була без вас і якось буде в майбутньому, не журіться. І чим скорше "без вас", тим краще буде.


НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"