В автобусі на Рахівщині померла 2-річна дитина, котру матір через неможливість викликати "швидку" везла до лікарні

У рейсовому автобусі, який прямував з села Луги Рахівскього район у районний центр, померла дитина 2016 року народження.

В автобусі на Рахівщині померла 2-річна дитина, котру матір через неможливість викликати "швидку" везла до лікарні

Про це повідомили УНН у відділі комунікації поліції у Закарпатській області.

За попередньою інформацією слідчих, дитину до лікарні везла мама, яка не змогла викликати швидку через поганий мобільний зв'язок у населеному пункті. Попередньо відомо, що про хворобу дитини у медзакладі знали, так як вона проходила там лікування.

Інформацію, про яку саме хворобу йдеться, наразі не розголошують. За фактом смерті дитини відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство.

14 лютого 2018р.

Теги: лікарня, автобус, швидка, дитина

Коментарі

Вуву 2018-02-16 / 05:44:36
Добре коли кожен займається своєю справою і на своєму місці ... Любить свою роботу і радіє результатам праці . А щодо бездіяльності сільради ... То нехай люди самі думають кого вони собі обирають як голову і як депутата. Кого виберуть то таке і пожнуть.
І я ніколи неповірю ... Що ніхто до цього часу не був у змозі покращити звязок в селі ... Чи транспортне сполучення. Якщо голова с.ради займається справами коло хати чи по господарству і отримує зарплату ... То так і буде далі. Бог вам в поміч.

... 2018-02-15 / 13:57:35
Хто ми? Невже ми люди? Якщо ми та мiсцева влада так спокiйно з своiх диванiв спостерiгаемо за смертями дiтей* Ну щож так як у варварськi часи *хлеба и зрелищ* бо людське життя втратило свою цiну!

родом із 50-х для особоливо "обдарованих" 2018-02-15 / 12:12:59
шановний! коли кажеш своюй:
-Дай ми істи!
і нич для того не даш, ош шо она тобі вповіст? Га?
Так і для любого працівника, чи то медик, чи то вчитель, чи шофер, будь яка професія:
1) треба спочатку створити умови праці,
2) а потім питати за виконану роботу...
УТЯМИВ????
А дитятко шкода, що ми дорослі виявилися для нього просто "обдарованими" ГАМАКАМИ...

До з 50-х 2018-02-15 / 08:39:37
І що багато лікарів постраждали чи понесли відповідальність?от бідаки живуть на одну зарплату , будують вілли на одну зарплату та дорожезні авто теж на одну зарпалату? Зарплати у них без розмірні?чи як?

родом із 50-х 2018-02-15 / 08:32:30
можливо замість проведення всіляких там гастро-масно-етно "бринзів" і т.д. фестивалів, було б краще придбати сучасний автомобіль "швидкої" для Лугів та покращити зв"язок (вплинувши на телекомунікаційні компанії). Цим повинні займатися місцеві органи влади - сільські, районні, обласні. То ж створіть умови для медиків, а потім питайте з них.., а так:
- Хто крайній?
- СТРІЛОЧНИК!!!

Др кометатор iв 2018-02-15 / 07:50:07
МАЕ БУТИ В МЕдИЦИНI ПОРЯДОК! Це на ОДА!

Вуву 2018-02-15 / 06:39:49
Навіть якщо і була така потреба в матері тойі маленькойі дитини ... Побувати дома (обставини і ситаційі в житті бувають різні)
То лікар повинна була дати матері ліки на дорогу і провести детальну консультацію на випадок погіршення стану дитини.
Очевидно з усього лікар проявила професійну недбалість.
А з медичним пеосоналом обовязково повинні проводитись СИСЬЕМАТИЧНІ ТРЕНІНГИ І ПРАКТИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЙІ.
І ЦЕ ПОВИННО ПРОВОДИТИСЬ ПІД КОНТРОЛЕМ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ О.З.
А ВСІ ЛІКАРІ ... РАЗ В 5 РОКІВ ПОВИННІ ПРОХОДИТИ НЕЗАЛЕЖНУ ПЕРЕАТЕСТАЦІЮ ... ТАК ЯК
Здав працюєш далі НЕздав ... Іди вчися .
І тут У. Супрун мусить все це систематизувати і опрацювати.

Вуйко 2018-02-14 / 19:45:33
Суки! Де наша медицина? Де тi сранi депутати,влада? До чого довели народ! По дорозi померають дiти! Н....р всiх,починаючи з Мацкаля,Супрун та iнших покидькiв!

Гуцул 2018-02-14 / 19:43:33
Це повністю провина дитячого лікаря Рахівської лікарні яка в п"ятницю відпустила додому хвору дитину на пневмонію! Жаль, що знову головний лікар симулик приховає даний злочин, адже вже підтасували документи що дитинку не відпускали а виписали здоровою!

Степан Крук 2018-02-14 / 19:29:44
Це дуже сумно1

Івану 2018-02-14 / 18:36:04
Не кидайся в емоційі ,бо невідомо від чого та дитина померла ?
І про мвністра у.супрун не пиши дурниці.

Иван 2018-02-14 / 17:30:21
Неужели у Луги нет ни одной машины,а ехать на рейсовым автобусом,а по поводу Супрун она уродина уничтожает что ещё осталось в медицине.

В темі 2018-02-14 / 17:06:44
Як вдалося з'ясувати, в цьому селі вже декілька років немає сімейного лікаря! Ніхто не хоче їхати в гори в Богом забуті місця... Якщо сюди додати погані дороги, відсутність зв'язку та "захмарні" зарплати які держава платить сімейним лікарям, то такі випадки можуть стати вже частішими... Скоро всіх будуть лікувати по телефону, а сімейні лікарі будуть ходити на дім на виклики тільки до дітей молодших 1 року та до паралізованих хворих (так сказала в.о. міністра МОЗ Супрун). Мовляв, в усьому світі пацієнти самі повинні йти до лікаря або їхати своїм приватним транспортом. Нормально?

Степан Крук 2018-02-14 / 16:58:37
Чому дільничний (сімейний) лікар не надав дитині догоспітальну лікарську допомогу? Знову винувата мати дитини: не зверталася, віруюча?

НОВИНИ: Кримінал

17:28
П’ятьох нетверезих водіїв, серед яких був й іноземець на вантажівці, затримали за вихідні на Закарпатті
16:51
На Рахівщині затримали групу контрабандистів, що їхали в авто із готовими до переправлення 18 пакунками сигарет
15:58
На Хустщині поцупили камеру спостереження з магазину, а на Виноградівщині з кафе винесли сигарети та картки на поповнення мобільного
10:45
Жінка, котру в Ужгороді через раптову неприязнь порізала неповнолітня племінниця, перебуває в реанімації
10:37
Люди в автобусі, що перекинувся з дороги на залізничну колію на Великоберезнянщині, їхали на весілля
00:23
/ 2
У понеділок в Ужгороді суд розгляне апеляцію щодо запобіжного заходу Копчі-молодшому
22:47
/ 1
В Ужгороді через сварку одна жінка тричі всадила ніж в груди іншої
12:21
/ 3
В Ужгороді під час фінасових "розбірок" влаштували "п'яну" стрілянину
11:58
Двох нелегалів з Сирії затримали поблизу Ужгорода
11:19
На Свалявщині водій вантажівки Renault Magnum з Тернопільщини смертельно травмував чоловіка та втік
08:34
/ 6
У центрі Львова "гастролерка" з Мукачева обікрала іноземку
07:27
/ 1
На трасі між Ужгородом та Мукачевом після зіткнення мікроавтобус Mercedes і Volkswagen вилетіли в кювет
14:13
/ 15
На Закарпатті затримали податківця, котрий за хабар надавав підприємцю інформацію з обмеженим доступом
13:10
/ 3
Мешканка Перечина вкрала з чужого будинку роги, а європейка поцупила у співмешканця з Міжгірщини BMW X-5
11:56
На Берегівщині чоловік убив співмешканку, обливши її окропом
10:21
/ 1
У горах на Закарпатті, поблизу кордону з Румунією, виявили покинуті 6 пакунків сигарет
09:36
/ 1
В Ужгороді з початку тижня серед білого дня обікрали 4 авта
19:46
/ 3
На Закарпатті знесли спостережні вежі на "приватному" кордоні "Докі"
19:25
/ 18
Суд виніс виправдальне рішення у "хабарницькій" справі екс-декана УжНУ Олени Дуло "за недостатністю прямих доказів"
13:50
Зупинивши в Хусті авто за порушення правил дорожнього руху, відтак у ньому знайшли марихуану
13:17
/ 4
На Воловеччині в багажнику зупиненого ВАЗу виявили рюкзаки із м'ясом косулі та мисливські рушниці
12:41
/ 1
На Закарпатті затримали молдованина, котрий намагався незаконно перетнути кордон
12:03
П'яних водіїв за кермом авто виявили на Хустщині, Берегівщині та Тячівщині
11:53
/ 1
Закарпатець "неслов'янської" зовнішності "благодійно" обікрав будинок пенсіонерки на Прикарпатті
11:33
/ 4