Батьки померлої від кору дівчинки на Закарпатті кажуть, що не щепили дитину, бо не було вакцини (ВІДЕО)

17 днів медики намагалися врятувати 5-річну Сашу, але не змогли. Батьки кажуть, що діагноз дитині встановили не одразу: спочатку її лікували від грипу. І лише коли дівчинці дуже погіршало, її поклали у лікарню і там встановили, що у неї кір.

Батьки померлої від кору дівчинки на Закарпатті кажуть, що не щепили дитину, бо не було вакцини (ВІДЕО)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на Закарпатті від кору померла 5-річна дівчинка. 

Кір у родину прийшов у січні. Спочатку захворіла мама, а за нею, одна за одним троє дітей. Маленька Саша затемпературила через тиждень після мами. Та, оскільки висипки не було, місцеві медики діагностували у неї грип та алергію. Після тижня лікування нічого не змінилося —  дитині ставало все гірше, і батьки знову привели її до лікарів.

Сашу госпіталізували в інфекційне відділення, де їй поставили діагноз — кір. Невдовзі дівчинку  перевели до реанімації.

— Дитину поставили на подачу кисню. Стан її різко погіршився. Було зроблено контрольну рентгенографію. Після огляду консиліарно, ми прийняли рішення транспортувати дитину в Мукачівську обласну дитячу лікарню, — розповідає головний лікар Тячівської РЛ Федір Яринич.

В обласній лікарні дитину під'єднали до апарату штучної вентиляції легень і ввели в медикаментозний сон. Тут за її життя боролися 15 днів.

— Викликали фахівців з Києва, які консультували наших лікарів, проводили інтенсивну терапію. На жаль, вона не дала результатів, і дівчинка померла, - розповів директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Ярослав Галас.

Дитина не була щеплена від кору. Очільник області Геннадій Москаль у повідомленні на власному сайті стверджує, що батьки відмовилися від вакцинації з релігійних міркувань. Проте батьки померлої Саші кажуть - причина в іншому: в лікарні немає вакцини. Мати дівчинки говорить:якби лікарі підказали, де і як можна купити вакцину, батьки би це зробили. Та вакцини у селі Лази, де жила Саша, і сьогодні немає. Обіцяні міністерством препарати область так і не отримала.

10 лютого 2018р.

Теги: вакцина, дівчинка, кір, батьки

Коментарі

Степан Крук -Оксані 2018-02-11 / 17:34:43
Потрібно провести службове розстеження та порушити карну справу. Гадаю, що в процесі слідства зясуються дуже цікаві факти. Треба ставити крапку на безглуздих смертях наших громадян.

Оксана 2018-02-11 / 17:22:13
Але головне,щоб смерть дівчинки не була марною. Це урок, страшний,але урок, винесім щось з нього.

Степан Крук -Оксані 2018-02-11 / 17:02:14
Оксанко! Будем живі - не помремо!!!

Оксана 2018-02-11 / 16:53:28
Степан, дякую,за не байдужість, за людяність!

Степан Крук -Оксані 2018-02-11 / 16:28:25
Основні причини, чому населення не привите в повному обсязі: Не проводиться медиками відповідна санітарно-освітня робота. Медики первинної лікарської ланки не слідкують за дотриманням графіка щеплень. Відсутність вакцин в централізованій мережі. Відмова певної категорії батьків від щеплень.

Степан Крук -Клубнічці 2018-02-11 / 16:22:20
Перечитав твої попередні коментарі і не можу зрозуміти звідки в тебе такий цинізм і ненависть до людей? Але знаю точно, що це не від великого розуму. Ти пишеш, що винні тупі селюки котрі "наклепали дітей", і таке інше. Тобі відомо, що на початок цієї захворюваності на кір щеплення отримало меньше 30% дітей??? Це що, 70% населення Закарпаття - тупі силюки, котрі клепають дітей?

Оксана 2018-02-11 / 16:13:18
Степан, дякую. Бо видно,що дівчинка,любима,життєрадісна. Вакцини ,їх якість при закупівлі, вакцинування населення,мають займатись фахівці. Це все дуже серйозно!!!

Степан Крук -Клубнічці 2018-02-11 / 15:52:20
В даному, конкретному випадку ситуація була наступною. Щодо щеплення, то батьки від них не відмовлялися, а заява прес-служби, котру зробив речник з подачі Департаменту охорони здоровя є брехливою. Наступне - батьки звернулися до лікаря наступного дня, як тільки появилася температура. Наступного, а не через пять днів. Тут ОДА збрехало вдруге! Далі - лікар діагностував ГРВІ і призначив лікування. Лікарі брешуть, коли кажуть що кір замаскувався під ГРВІ. Тут проявилася некомпетентність та неуважність лікаря. Адже в початковій (катаральній) стадії вже проявляються ознаки блефариту, припухлість вік... Це все повинно було насторожити лікаря. Ще до появи висипки на третій день на слизових оболонках рота появляються некротичні коричневі цятки та плями. Питання: лікар бачив ці зміни? На пятий день, коли кір вже був ускладнений пневмонією дитину було скеровано в інфекційне відділення районної лікарні, а згодом у звязку із прогресуючим набряком легень - в обласну дитячу лікарню. Ні в районній, а ні в обласній лікарнях лікарі вже нічого не могли зробити, адже наступив термінальний стан. Час було втрачено на першій ланці, на ланці надання первинної допомоги. Ви сказали: "Іще раз повторюю,що завжди треба розраховувати тільки на себе,а не на державу". Як це розуміти? Самому собі надавати допомогу???

Клубнічка 2018-02-11 / 15:16:38
Іще раз повторюю,що завжди треба розраховувати тільки на себе,а не на державу,або на когось у цьому житті.Повторюю що вакцини є,но ці батьки відмовилися від них.Вакцина дається у 1 рік,де вони були???Чому чекали до 5 років,а тепер хочуть когось винити,то хай винять тільки себе.І свої дурні мозги!!!

Оксана 2018-02-11 / 14:36:17
Можливо,я і не права. Але вважаю що наших податків має хватати хочаб на вакцини ,швидку з ліками,пожежну з водою.

Клубнічка 2018-02-11 / 14:20:22
Шановна Оксана,це запитання дуже дурні,вони і 5 копійок не вартують у базарний день, із Ваших слів я чую тільки різні відмовки.Розумної і достойної відповіді чи запитання не бачу!!!

Оксана 2018-02-11 / 12:33:27
Дорога Клубнічко, ви праві. А якщо,щось пішло не так? Наприклад, їхати батьки двох дітей "безвідповідально" без відра асфальт у,потрапили в дощ у яму на пів машини...загинули...бабуся багато зможе купити якісних вакцин?

Клубнічка 2018-02-11 / 12:21:46
Привикли,силюки наклепати по 5 і більше дітей,щоб за них платила держава,і кормила їхніх дітей,а вони собі батьки у лапках жили,і ні про що не журилися,та не дурно хочуть.Давно у Союзі ніхто не платив гроші за народження дітей,і люди дійсно працювали щоб їхні діти мали все.

Клубнічка 2018-02-11 / 12:16:39
Оксана,у Вас якесь дурне питання,вакцини є,і були,а якщо не має,можна купити у аптеці,тепер це не є проблема,де знайти вакцину,лиш було би бажання,це зробити.Батьки,які вирішили мати дитину,вони мали вирішити всі свої побутові,і матеріальні потреби,а не надіятися на державу,чи накогось що щось їй дасть,чи принесе.У цьому житті ми самі собі кузнєци свого життя,ми маємо працювати,трудитися щоб наші діти мали все,у цьому житті

Оксана 2018-02-11 / 11:22:09
Перше питання,що ми можемо зробити щоб з'явилися вакцини,щоб були привиті діти,батьки яких нажаль постали перед вибором нагодувати,зігріти чи вакцина.

Клубнічка 2018-02-11 / 11:07:20
Оксана, трагедії не повториться,якщо батьки будуть прививати своїх дітей.Ви не задумомувалися що ні в одній державі ми не чуємо про спалах якихось інфекції, тільки у нас в Україні,бо в інших країнах люди прививати ся,там такого не має що батьки відмовляються,їх би за таке поштрафували,якщо вони відмовилися!!!

Клубнічка 2018-02-11 / 11:01:21
А яке відношення це має до щеплень Читл???

Читл 2018-02-11 / 10:55:58
Клубнічка.Заборонити народжувати в 16,реально?

Оксана 2018-02-11 / 10:25:30
Люди, залишаймося людьми!!! Так багато питань,та на першому місці,що нам робити щоб вижити у цьому хаосі??? Трагедія може повторитись!!! Лікарні, дороги, зубожіння стареньких, інвалідів,яким ще важче ніж нам. Співчуття батькам.

Клубнічка 2018-02-11 / 09:44:54
Чит, відповідаю на Ваше запитання-Так вони мають знати все,то до самих малих подробиць,бо діти це майбутнє!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини