ФОТОФАКТ. ХХІ століття: у туалеті школи в Лазещині на Рахівщині коштом батьків встановили двері до кабінок

Після цього в соцмережах опублікували жахливі фото з кухні шкільної їдальні.

ФОТОФАКТ. ХХІ століття: у туалеті школи в Лазещині на Рахівщині коштом батьків встановили двері до кабінок

У туалеті школи в селі Лазещина, що в Рахівському районі Закарпатської області, встановили кабінки з дверима. Досі дітки були вимушені справляти потребу під пильним оком своїх однокласників.

Влада села, району чи області жодним чином до цього не долучилася - все зроблено за ініціативи, коштами та зусиллями батьків.

Тепер дописувачі соцмереж гадають, як швидко і в який спосіб чиновники спробують списати в свої кишені гроші під цю батьківську ініціативу, і що зробити, аби цьому запобігти.

А інші користувачі соцмережі  опублікували жахливі фото з кухні шкільної їдальні.

У свою чергу користувач Зоя Коростелева написала іншу страшну історію: "Ви б глянули, як харчуються діти в Стебному, в початковій школі: їм привозять каструлі з їжею і витягують з багажника та роздають кожному в миску, яку діти несуть за парту і їдять. А посуду носять кожен день в сумці додому, щоб помити. А про туалет з дерева, який до того ж - аварійний і розташований на вулиці, я вже мовчу, бо цього року на канікулах з туалету навіть не викачали фекалії. Пояснили це тим, що нема куди їх вивозити. Школа старезна і виглядає як будівля барачного типу."

16 січня 2018р.

Теги: туалет, Лазещина

Коментарі

Односельчан 2018-01-17 / 15:07:04
Ну і ось директриса наступила на свої граблі! Забула як гноїла попереднього директора та як вступила в Партію ригів і агітувала за ригів щоб її Андрію Дмитро тодішній голова Рахівськоі адміністрації призначив директором! Час змін настав! Хай директриса уступить дорогу молодим! А як ще батьки покладаються в кадрових питаннях школи і які фахові вчителі то що буде???

Валя 2018-01-17 / 09:47:50
Йо покажіт які умови у клубі ви наробили

Галина 2018-01-17 / 09:43:14


Коментуйте по суті публікації, а не переходьте на особистості, ще й під кількома нінеймами. Коментар видалено. Адмін


До .... Родом 50 2018-01-17 / 08:53:31
А починав він в своєму селі як злодій комірник . А виріс до хапуги-бариги і держиморди президента .Сволочь.

родом із 50-х 2018-01-17 / 08:28:01
а тай се взагалі косички... Онде у Великобичківській ЗОШ№1, у 2005 р., за часів правління пана Президента Ющенка В.А., та під пильним оком тодішнього "ющенківського" голови РДА Саїка Володимира, був побудований (!!!) на спорт-площадці загальношкільний туалет типу сортир(проект совдепія 20 років, навіть без освітлення). Тепер цей "обєкт" носить назву - сортир імені ющенка...

Вуву 2018-01-17 / 07:59:16
І останнє ... І ніяким коштом батьків
А випишіть рахонок і відправте до оплати в міністерство освіти .
Незаплатять ... Подавайте в суд на саме міністерство + з компенсацією за маральні збитки і судові і адвокатські витрати.
ЦЕ Є ВАШЕ ЗАКОННЕ І НЕВІДЄМНЕ ПРАВО.
Якщо і це не поможе ... Міжнародний суд в Гаазі це визнає.
Якщо люди праві ... Правда за ними ... Йім боятись нема чого ...
А ВТРАЧАТИ ТАК ТИМ БІЛЬШЕ.

Вуву 2018-01-17 / 07:45:17
Просто диву даюсь що наш презитент не наклав вето на цю постанову ... Мабуть був пяний в дошку.
В разі винекнення якойі епідемійі чи пандемійі ... Хто ... Питається хто ... Буде займатися невідкладними заходами ... Комітет з надзвичайних ситуацій чи Рнбо ?
Дебіли яких світ небачив ... І вони керують такою крайіною.!?

Вуву 2018-01-17 / 07:22:48
Ти мене вибач ... Постанова "вийшла" 29.03.17. ...ТАК.
А ти подивись (ще раз) на стелю. Ти хочеш сказати що це вона за цей неповний рік такою стала ?
То чого до прийняття тойі постанови ніхто палець в палець не вдарив ? Незнаєш ?

Чит 2018-01-17 / 07:00:17
ВувуКабинет министров принял решение о ликвидации Государственной санитарно-эпидемиологической службы. Об этом свидетельствует постановление от 29 марта 2017 года №348, размещенное на сайте правительства.

Вуву до чит 2018-01-17 / 06:58:52
Голова в людини є не тільки для того щоби носити калап ... а першзавсе для того щоб думати ... Думати ... Рухати свойіми деревяними чи зкамяніли мозгами
... І не казати byby ану давай поумнічай.

Зойі коростелевій 2018-01-17 / 06:53:02
А ви зоя не мовчіть ...а "бийте в дзвони" там жеж ваші діти вчаться . Бо як кожен буде мовчати , повірте буде ще гірше. Ваше право і право інших батьків вимагати від міністерства освіти терміновойі комісійі з перевіркою.
(Державні злодюги і бариги повинні зрозуміти що майдан це не тільки в києві ... Майдан є в кожному селі де живуть люди які себе поважають).
А як НІ. ... Піднімайте галас через змі і соцмережі. Реакція мусить бути обовязково.

Вуву 2018-01-17 / 06:40:16
А де була бля.ь санепідем станція і чим вони там займались ... Що на кухні вся стеля з грибком. Де йіхні перевірки ... Де йіхнізвіти ... акти огляду ...
За таку роботу треба садити безжально в тюрягу на максимальні строки .
Таке враження що людей тримають як за худобу ... Бо в деяких крайінах навіть худоба утримується в кращих умовах.

Чит 2018-01-17 / 06:37:00
Ще кухню приведіть в порядок,обладнання купіть,...
А кеоівництво району,гроші оформить і поділить,по тендеру,прозорро.вуву ти де. Поумнічай.

Вуву 2018-01-17 / 06:33:30
Туалети зроблені гарно ... АЛЕ ...
Ніяких сходинок чи ступеньок в самому туалеті ... просто ... Неможе бути.
Це робиться для того щоб ні одна дитина не впала і не скалічилась (травма може бути якою завгодно і навіть смертельною.
І друге ... В центрі туалету (чи з боку) під кутом нахилу робиться "аварійний дренаж" ... Для того щоб 1.в разі якойі сантехнічнойі неполадки ...вода могла стікати через а.дренаж в каналізацію.
2.а також для санітарного прибирання ... Коли спец. (Дезинфікуючим) розчином обробляються стіни і вся підлога ... А потім все це змивається і виводиться через дренажну трубу .
Так що туалет зроблений неправильно .
P.s. ... Якщо хоч одна дитина отримає травму чи покалічиться ... І батьки знайдуть дорогого і грамотного адвоката ...... Такі гроші зріжуть ... Що "переробка" цього туалету буде виглядати як "дитяча посмішка".

Ромко 2018-01-16 / 23:02:34
Каааатастрофа ! Деректорку назначити головним пессії кучі а не СШ!

сорри 2018-01-16 / 21:43:13
Так і харчувати їх, за одно, з такої кухні :)

Олександр 2018-01-16 / 21:25:47
Пропоную такі туалети без дверей встановити для чиновників,депутатів, прокурорів та іншій наволочі, яка харчується за наш рахунок!

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
» Всі новини