Пасажири поїзда "Одеса-Ужгород" рубали дрова в тамбурі, щоби обігріти вагон (ВІДЕО)

У мережі Інтернет з'явилося відео того, як пасажири потягу "Одеса-Ужгород" рубають дрова в тамбурі.

Пасажири поїзда "Одеса-Ужгород" рубали дрова в тамбурі, щоби обігріти вагон (ВІДЕО)

"Мінус 19", - озвучують дроворуби температуру за вікном.

За відсутності електроенергії для опалення використовуються вугілля або дрова. На одній зі станцій просто не підвезли вугілля і пасажири були змушені рубати дрова, щоб зігрітися.

Пізніше на сторінці ПАТ "Укрзалізниця" у Фейсбуку з'явилося повідомлення, що там "перевірили інформацію щодо поїзда № 107/108 Ужгород – Одеса – Ужгород, у якому нібито пасажири рубали дрова та опалювали ними вагон поїзда.

Так, сьогодні в Одесі о 14:20 цей поїзд зустріло керівництво пасажирського вагонного депо Одеса-Головна та журналісти телеканалу СТБ. Після виходу пасажирів з поїзда комісія обстежила всі вагони на предмет пошкодження підлоги та залишку дров. За результатами перевірки порушень не виявлено.

В Ужгороді вказаний поїзд оглянув начальник поїзда разом з кореспондентами телеканалу СТБ, які теж не виявили доказів, які б могли підтвердити зазначене відео.

Крім цього, у зазначених поїздах печі комбінованих котлів були всі погашені (вони потрібні для опалення в разі відмови основного електроопалення), а всі вагони були обладнані справним електроопаленням".

На офіційному сайті "Укрзалізниці" це заперечення наразі відсутнє.

15 січня 2018р.

Теги: дрова, Одеса, поїзд

Коментарі

Чітатєлю 2018-01-16 / 16:34:01


А чого ти нєдоумєваєш? Хіба було офіційне заперечення цієї інформації на офіційному сайті Укрзалізниці? Ні. А Фейсбук, як і папір, все стерпить. Тим більше ідіотизм з відео про Челентано.

Тому і не заперечують офіційно, бо все правда. Ну а шукати після всього у тамбурі сліди від сокири на підлозі (не підлогу ж рубали), або залишки дров (які спалили) - це розрахунок на ідіотів типу тебе. Тому не журналісти "клюнули" на відео, а ти клюнув на лажу совкової Укрзалізниці. Лошара


Читатель 2018-01-16 / 16:06:12
Захожу сюда, и опять недоумеваю. ))) Кстати, данное видео успело и на другие ресурсы попасть, и на него также много кто клюнул. И даже ляпы искать не нужно - их видно сразу. Второе. Не буду отрицать, что схожие случаи бывают. К примеру, знакомый описывал давнюю поездку - возвращался он в Украину, а морозы были за минус тридцать. Говорит, что холодно очень было в вагоне, но все же, значительно теплее, чем на улице. )))

Кстати. Пусть это мало имеет отношение к данной "новости", поскольку всё в далеком прошлом, но... Просто вспоминается. В девяностых, вообще, была массовая позорная практика не топить в вагонах. По разным причинам, в том числе "в моем вагоне очень мало людей, топить не буду".
Или не по части отопления, но "туда же". Когда московские поезда через Закарпатье еще ездили (90е годы). Ехал из Москвы наш знакомый, и в Конотопе закончилась вода - аж до Ужгорода поезд вообще без воды (во всех вагонах) ехал.

Степан Крук 2018-01-16 / 08:40:27
Тепер буду знати, хто ліси в Карпатах вирубав!

Вуву - чітатьєлью 2018-01-15 / 23:04:49
Та то не брєд ... То просто тебе там не було замість того провідника ... І був би і чай цукор і масло ... І у вагоні тепло .
А так ми і незнаєм чи там взагалі був провідник ... Чи його там підміняли як могли із сусідніх вагонів ...
Чи він заслаб ... Чи йому зле мтало а може напився (чи обкурився).
Це життя ... А в житті бувпє всяке.
Тепер чітатієль скажи чесно ... Ти вчиш украйінську мову ... Чи такий маскаль до мазгов кастей ?

Читатель 2018-01-15 / 21:56:08
И еще одно. На странице "УЗ", уже появилось разъяснение по этому поводу. А во-вторых, крайне слабой и некомпетентной работе журналистов, я не удивляюсь. Ничуть! Вот, к примеру. По закарпатским СМИ - "новость" пробежалась. Дескать, пустили "новую" электричку Ужгород-Сянки. И по куцым фото, даже непонятно "что это было". И лишь потом выясняется - НЕ БЫЛО НИКАКОЙ ЭЛЕКТРИЧКИ, о которой шла речь.

И в этом случае. Кто-то чего-то нагадил, и убежал! А все остальные - рты раскрыли!!! И никто (!), как всегда, не кинулся проверять "что, как и почему". И постоянно так - любой материал для газеты кинуть, ПРОГЛОТЯТ ЛЕГКО. И даже не проверят.

Читатель 2018-01-15 / 21:51:42
Спрошу некоторых тут, и журналистов. Вы постановку в этом не узреваете??? Причем, как "по законам кино" - сразу и нужный реквизит нашелся. ))))
1) Откуда взяли такие "красивые" дрова??? Вот, прям, ПЕРВЫЕ ДРОВА, ЧТО ПОД РУКУ ПОПАЛИСЬ!!!! Это уже, извините, черт знает что!
2) А почему сразу "один вагон"? Прям, "не повезло" одному-единому вагону в составе??? Что за бред???

Українець 2018-01-15 / 21:40:57
Реффффоооррррмиииии

Глог 2018-01-15 / 21:25:43
За таку поїздку, керівник залізниці повинен піти в відставку .

Укр 2018-01-15 / 20:19:45
Слава Україні

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 8
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
» Всі новини