В Ужгороді на ялинкових базарах кинули сотні непроданих новорічних деревцят (ФОТО)

І так повторюється щороку

В Ужгороді на ялинкових базарах кинули сотні непроданих новорічних деревцят (ФОТО)

Сотні ялинок кинуті просто неба на П‘яному базарі в обласному центрі Закарпаття, інформують, розмістивши відповідні світлини, користувачі соціальної мережі Фейсбук.

Аналогічна ситуація має місце на ринку "Білочка".

Продавці тримали ціни до останнього, а потім, перед самим новим роком, просто покинули непотрібні деревцята там, де їх продавали.

І така ситуація, стверджують дописувачі, повторюється в Ужгороді щороку. Можливо тому, що немає дій від органів влади, які в пресі декларують боротьбу з незаконним продажем новорічних ялинок, а на ділі не роблять нічого в цьому напрямку.

01 січня 2018р.

Теги: ялинка

Коментарі

Вуву 2018-01-03 / 18:31:39
Якщо хтось зможе цю тему "розкрутити" то в такий спосіб реально можна допомогти багатьом малзабезбеченим не тільки в ужгороді ... Але і по всій області.
Прорив у психологійі людей ... Обовязково повинен відбутись.

Вуву 2018-01-03 / 18:27:17
Те що тут написав "чітатьєль" нічого спільного до теми цієйі статті немає.
Але думка слушна і може бути окремою темою для написання статті ... Чому викидають продукти з гіпермаркетів ... В той час коли є багато малозабезпечених людей ... Багатодітних і таких які по сукупному доходу є поза межою бідності ? Чому йім не роздавати такі продукти ?
Чому цю тему не виносить на обговорення в міськраду ... Служба соціального страхування ?
Чому Андрійів не звертає увагу на те що реально можна зробити для людей і хоч в такий спосіб трохи полегшити життя людей цих категорій.
Безкоштовна роздача продуктів практикується у фінляндійі (інформацію про це можна знайти в "ютубі") ... Франційі ... В деяких крайінах гіпермаркети віддають такі продукти на харатативну кухню ... З них готують йіжу (супи і не тільки) ... І два рази на тиждень при храмах роздають для безхатченків і бідних.
ДІЙСНО ДЛЯ ЧОГО ВИКИДАТИ ПРОДУКТИ ... і знецінювати працю багатьох людей ... Коли з цього можна зробити користь .?

2012 2018-01-02 / 21:04:14
Зібрати й відправити в зоопарк Межигір'я. УП написала, що там приймають. Інше питання - за чий рахунок?

Читатель 2018-01-02 / 12:29:39
Или такой пример. Овощи и фрукты. Почему цены на них поднимаются? Не задумывались? Должны же опускаться! Поскольку этих овощей и фруктов - ИЗЛИШЕК. В любое время года! И выходит. Есть море картошки! Но, при этом, "вдруг" подняли на нее цену, продали ее часть (!), а всё остальное сгнило! Вот так, товарищи! ))))

И, ту же зарплату, поняли, как нам платят? Произвел завод товар, так? А рабочим заплатят только за 90 проц. произведенного! Поскольку, остальные 10 проц. товара окажется непроданным, а потом выброшенным!

Читатель 2018-01-02 / 12:19:09
Давайте иначе. Есть понятие "гнилая рыночная система". И елки - лишь капля в море. Все (!) товары на рынке именно так и продаются! Сколько в тех же гипермаркетах, сколько на складах разного товара ПРОСРОЧЕННОГО. Его много, а продать рынок не позволяет!

А "кладбища" с новым товаром - я вообще молчу. Сколько тех же новых машин, к примеру, вывозят на эти "кладбища" и они тупо стоят под открытым небом, и постояв много лет, приходят в полную негодность!

Вуву 2018-01-01 / 19:40:48
А можна зробити і так ... Викликати машину і прибрати сміття ... А рахонок за таку послугу в три рази більший виписати на тих хто продавав по ліцензійі ... Ті ліцензовані ялинки.
А вже на другий рік ... Буде спокій ... Чистота і порядок.

Вуву 2018-01-01 / 18:29:06
Вже писали і казали ... Найкраще всього купити гаргу ялинку в горщику на років 8-10 вистачить ... А потім йійі посадити десь в лісі чи присадибі .

Лоці 2018-01-01 / 15:25:31
Сволочі, ліпше б віддали малозабезпеченим та старим бабкам по дешевшій ціні ніж просто кидати серед вулиці, ніякої доброти в людей немає!!!

Вовк 2018-01-01 / 14:30:41
Більшість ужгородців купує штучні ялинки на декілька років. Тим самим зберігають ліси Карпат