Громада Ужгорода убезпечила "Кірпічку", пл. Хмельницького та вул. Можайського від забудови (ФОТО)

Так, сесія міськради відмовилася продовжувати оренду землі на згаданих територіях.

Громада Ужгорода убезпечила "Кірпічку", пл. Хмельницького та вул. Можайського від забудови (ФОТО)

Як повідомляють активісти Громадянської ініціативи "Кірпічка", сьогодні, 21 грудня, на черговому засіданні сесії Ужгородської міської ради були відхилені пропозиції ТОВ "Підлипники", ТОВ "Майдан Ужгород" та ТОВ "Ужгород-маркет" про продовження договорів оренди з метою забудови на парк Перемоги, сквери на пл. Б.Хмельницького та вул. Можайського.

Відтак, після 2,5 років відстоювання ужгородцями прав на "зелені зони", землі на згаданих територіях залишаться вільними від забудов.

21 грудня 2017р.

Теги: зелені зони, Кірпічка, оренда, забудова

Коментарі

Вуву 2017-12-22 / 06:22:21
Були якісь передбачення того що ... якщо не закони то якісь положення по цьому аспекту вже є проробленими і принятими ... Але детально ... як і для більшості громадян цей закон є незнаним ... мерсі , за інформацію.

Наталка Майстренко 2017-12-22 / 01:22:57
Історична спадщина - то окрема тема. А от щодо зелених зон, то нормами Закону України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" заборонено окрім зміни цільового призначення і забудови окремих земельних ділянок
рекреаційного призначення незалежно від форми власності в містах та інших населених пунктах (зелених зон, зелених насаджень, об'єктів фізичної культури і спорту), також і зменшувати площу цих зон. Норма ст.5 цього закону передбачає обовязок органу місцевого самоврядування щодо збереження і розширення не менш як на п'ять відсотків площ земельних ділянок рекреаційного призначення.
Це означає, що одного разу прийнявши рішення про будівництво (влаштування)скверу, парку, представницький орган позбавляється права змінювати цільове призначення цих ділянок і забудовувати їх.
Зараз в Ужгороді розробляється Схема перспективного озеленення, що складається на основі генрального плану. Правда, якого саме???

Вуву 2017-12-21 / 23:29:05
Якщо винести питання на громадське обговорення план ... Чітко окресленойі "історочнойі частини міста" ... І "зелених зон" ... Ізатвердити йіх раз і назавжди ... Як такі які не підлягають арендам ... забудовам ... Перебудовам ...
А тільки реставраціям (і при необхідності реконструкціям) ,до оригінального (первинного) вигляду.
Але виписати все це юридично грамотно і чітко ... Щоб в подальшому унеможливити якісь інші трактування.

Нива 2017-12-21 / 22:40:39
Робін тупий підхід??? Хай перед вашим будинком 9 поверхів побудують почуємо як проплачено заспіваєте

Віталій Грегор 2017-12-21 / 22:04:16
Громада і в нас є! Ужгородці за підтримки нардепів відстояли сьогодні на сесії 3 зелені зони, не допустивши продовження їх дерибану

Робін 2017-12-21 / 21:24:11
Мусорки і бомжатні зелені зони для цих активістів може краще зустрітись з забудовником- інвестором і досягнути компромісного рішення• а польське не позволям трохи тупий підхід якщо ці пасивісти кимось не ангажовані

до ніка 2017-12-21 / 19:56:19
Звичайно, по найму) А як інакше )
А всі корупціонери теж по найму працюють? Чи з власної волі?

Вуву 2017-12-21 / 19:12:02
Ким там той маєрчик не був ... (Історично так склалось) ... Що зелені зони вже були до нього. Іншими словами всяку зелену зону потрібно охороняти як історичну і культурну спадщину ...і ніяк не інакше. Як ми кажемо "в цивілізованих крайінах" ... це навіть не тема для обговерень (під забудови чи аренду , просто дикість) ...
Бо ще "ті люди" ... (Які жили до нас) ... Якби хотіли ... давно б все там забудували .
АЛЕ ВОНИ ДУМАЛИ ІНАКШЕ ... ПРО КРАСУ МІСТА ... ЯКУ ЗАЛИШАТЬ СВОЙІМ НАСТУПНИМ ПОКОЛІННЯМ.
(А не таким баригам і злодіям міськради які хочуть віджати бабло поки сидять в кабінетах як народні обранці).

нік 2017-12-21 / 16:00:27
Меня терзают смутные сомнения... А не в интересах ли П. Маерчика работают наши активисты по найму. Треугольник, предусмотренный под развязку по ул.Можайского признаем придомовой территорией 9-этажек,после чего реальная придомовая территория, которую Рата выделил фирме Маерчика, по суду у людей отметается. Не может же у них быть две придомовые зеленые зоны.Люди, будте бдительны!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті