Закарпатці отримують "модернізовані" рахунки за газ за листопад: із рекомендованим платежем (ВІДЕО)

Рекомендований платіж на кожній квитанції за газ. У платіжках за листопад з’явилася нова графа – сума сплати зазначена зі значним запасом на наступний місяць.

Закарпатці отримують "модернізовані" рахунки за газ за листопад: із рекомендованим платежем (ВІДЕО)

У Закарпатгаз Збуті пояснили: оплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів, пені і штрафів, які введені з листопада Верховною Радою України. Відповідно до нового закону, пеня може нараховуватися при найменшому порушенні термінів платежу за комунальні послуги.

Рекомендований платіж вираховується по принципу прогнозованого використання газу споживачем наступного місяця, виходячи з середньодобового обсягу.

13 грудня 2017р.

Теги: рахунки, газ, платіж

Коментарі

Вуву для вова 2017-12-17 / 01:43:01
Аможна зробити так ... Якщо за світло і газ і комуналку платять не діти а дорослі люди ... То хай кожен собі і вирішує кому коли і скільки платити ... Це не проблема світлогазових компаній ... і друге ... Якщо пеня нарохована за затримку фінперерахунку ... То тоді споживпчі нехай штрафують такі компанійі. А на рахунку повинно бути зазначене "останнє число" ... Для сплати ... і виведене (чи якось особливо зазначене) у окреме віконце.
І то є все.
Таким чином кожен має можливість планувати свій фін.бюджет.

Вова 2017-12-15 / 20:56:53
ЗМІНИ ПРИ ФОРМУВАННІ РАХУНКУ ТА ПОТОЧНОГО БАЛАНСУ
Шановні користувачі особистих кабінетів

У листопаді парламент прийняв Закон України «Про житлово-комунальні послуги», яким запроваджується нарахування штрафних санкцій – пені (відсотків) за кожен день несплати рахунку за комунальні послуги, у т.ч. на газ.

Прострочки при сплаті за газ можуть з’явитись з різних причин. Можливі затримки при перерахуванні коштів фінансовими установами, трапляється, що споживачі сплачують із запізненням через тимчасову відсутність платника тощо. Проте застосування штрафних санкцій передбачено незалежно від причин несвоєчасної сплати.

З огляду на такі обставини, постачальники газу в рахунках для споживачів увели нову графу – рекомендований платіж на наступний місяць (вартість прогнозованого споживання). При формуванні поточного балансу, в разі розрахунків за нормами (середньомісячними чи граничними обсягами) враховується базова норма (обсяг) для поточного періоду, у разі розрахунків за показаннями лічильника - враховується прогнозне споживання від дати останніх фактичних показань до останньої дати поточного місяця. Прогнозне споживання розраховується за тим самим алгоритмом.

Сплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів за газ, а разом із ними – нарахування пені та штрафів. Платити по факту спожитого газу

Вуву 2017-12-15 / 17:03:07
От власне ... Що якраз і в тому вся проблема ... Що наша влада не займається законотворчістю чи реально справжньою підзвітністю ... (Ну якось формально всетаки це роблять ... Для окозамилювання і вухозатикання)
Але контролює всі фінасові потоки ... Надходження до бюджету ... Міжнародні позики ... І йіхнім розприділенням (перепрошую розпилюванням і віджимом бабла) по міністерсвам і відомствам ... + з депутатською недоторканістю.
То кому потрібна така влада ?
Але в нас таеа система ... (Безсистемності) ... Коли багато чого вирішується в ручному режимі ... Тобто по теліфону.

111-Вуву 2017-12-15 / 11:32:56
Будь-який бізнес в державі має працювати в межах закону. А за цим має слідкувати влада. Якщо влада не слідкує, то для чого нам така влада? Краще ті гроші що йдуть на ї
ї уторимання пустити на щось інше - більш потрібне для нас, платників податків, за рахунок яких і утримується влада.

Вуву до степана 2017-12-15 / 05:39:57
Якщо це вимоги (газопостачальника)... То це є конкретно вимоги ...
А НЕ РЕКОМЕНДАЦІЙІ .
БО РЕКОМЕНДАЦІЙІ ... ЯК МИ ЗНАЄМО ... НЕМОЖУТЬ БУТИ ВИМОГАМИ.
Інша річ що на платіжці повинно бути вказано на підставі чого (якого закону, чи якого регулятивного положення) ... Вони це здійснюють .
Якщо цього нема ... то все решта це все "отсєбятіна" і "хотєлкі".

Вуву до 111 2017-12-15 / 05:32:19
Повір ... Йім абсолютно все одно чи буде в оселях в людей газ і світло чи ні .
Єдине що йім не всерівно ... Це фінансові надходження на йіхні рахунки ... Тбт. Прибутки.

111-Віктору 2017-12-14 / 19:08:41
Гроклін-Карпати своїм швеям платить по 11000 грн, навіть тим хто тільки навчається і то по 7000 платить.
Тож дякуючи таким як ти, Вікторе, і таким, як в Закарпатобленерго і наживаються господарі обленерго і облгазів. Цікаво, якщо б забастували всі працівники облгазів і всі працівники обленерго в Україні, то чи зачухався б наш Уряд, чи їм все одно, буде в нас газ і електрика в оселях чи ні.

Віктор 2017-12-14 / 18:41:50
Заробітна плата «на руки» адмін працівника біля 4800-5400 в залежності від посади. Сам газовик. При цьому ненормований робочий день, працюєш по 10 год.

вальцман 2017-12-14 / 13:05:15
Сінагога по газу рулить!

гуцул 2017-12-14 / 09:42:05
а де антимонопольний комітет??? Що вони діють??? Дустают зарплату???

Степан Крук 2017-12-14 / 08:57:11
Показово,що "Закарпатгаз" порушує права сотень тисяч громадян Закарпаття, а прокуратура мовчить! А це означає, що наступ газових оліархів на народ України є погоджений із владою і носить системний характер... А це є дуже хреново!

Степан Крук 2017-12-14 / 08:49:47
Шановні! Дії "Закарпатгазу" суперечать чинному законодавству, адже вимога сплати коштів за ненадані послуги - злочин. Це - рекет. Тому це здирництво носить сугубо рекомендаційний характер, а вимоги газопостачальної компанії не є обовязковими до виконання. "Закарпатгаз" цинічно заявляє, що своїми новаціями хоче вберегти нас від штрафних санкцій. Це верх цинізму!!! Насправді, газовики намагаються захистити свій бізнес від інфляції, поповнити свої оборотні кошти, щоб купити та перепродати цей газ нам. Зверну вашу увагу на одну деталь. Особи, котрі сплачують за газ з банківської карти будуть платити по факту спожитого газу. Особам, котрі прийдуть із квітанцією в банк щоб розрахуватися налом буде це зробити важко. В цьому і полягає все свинство газовиків. Тому, шановні, сплачуйте по-факту використаного газу і не ведіться на афери газових трубодурів!!!

Вуву 2017-12-14 / 08:36:30
Бери вище до ... міністра палива та енергетики ... насалика і.

ужгородець 2017-12-14 / 07:56:40
Кому відомі зарплати працівників Закарпатгазу, опублікуйте їх, буде цікаво подивитися.

Вуву 2017-12-14 / 06:57:54
Ну не хочуть вони і не будуть ... Виказувати всім вам ... по скільки вони той газ самі купляють ... і за скільки його продають всім нам .
От і виходять з того "навару" ... Такі жирні-жирні зарплати.

лев 2017-12-13 / 22:44:39
Мало того, що платимо в два рази більше ніж той газ коштує, так ще й заплатіть раперед.
Мабуть Коболєв хоче зарплату вже не 2000000 грн. а 30000000 грн. Та ще й виписують собі премії на десятки мільйонів.
Доки ми будемо терпіти таке свинство. Де наші депутати Верховної ради Горват і Пацкан. Чи вони у Верховній ралі використовуються лише як машинки для голосування. Чому не піднімають питання про завищений тариф на газ. Яка це паскуда підписує контракти де зарплата вимірюється у мільйонах гоивень.

ужгородець 2017-12-13 / 22:37:53
Квитанції за газ приходять пізно. В кінці місяця. А тепер ще і ця дурня з передоплатою. Хай ваони не турбуються за мою пеню і штрафи. Якщо не можуть надіслати мені квитанцію до 10 числа, як це роблять електромережі, водоканал, АВЕ, то хай видадуть мені абонентську книжку(як було раніше) і я сам буду її заповнювати і вчасно оплачувати за спожитий мною газ. А то великі благодійники за пеню мою турбуються. Не буде пені, якщо я сам буду заповнювати квитанцію.

111 2017-12-13 / 22:29:25
Жарти жартами, та діяти треба.
Особистоя вже звернувся до Газозбутової компанії про термінову зміну квитанції, де має бути вказано сума оплати за викристаний мною в листопаді газ по показам лічильника. Якщо цього не буде зроблено, то я написав їм, що буду вважати їх дії перешкоджанням мені вчасно оплатити за спожитий мною газ. А ось, якщо прийде мені квитанція з вимогою платити ще і за грудень, за який я тільки розпочав споживання, то буду вважати це вимогательством(рекетом) і звернуся в Прокуратуру по притягненню газопостачальної організації за поорушення Правил і договору що укладений мною з ними. Раджу це зробити всім, хто має особистий кабінет.

Вуву 2017-12-13 / 21:19:08
Так фірташ для того і мільярдер ... Аби думати про свойі рахунки і жирне життя ...
а не про простих людей ... І покращення йіхньго добробуту і соціальну захищеність. І нажаль ... його ще і досі не посадили ...
Але ... Якщо видадуть америці ...
То отримає по повній програмі.

споживач 2017-12-13 / 20:07:22
Пропоную заплатити по 1 грн.авансового платежу на вінок тому хто таке придумав.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини