Залізничний маршрут "Ужгород-Лисичанськ-Ужгород" стане найдовшим за всю історію "Укрзалізниці"

Новий поїзд №045/046 «Закарпаття» за маршрутом «Ужгород-Лисичанськ-Ужгород» почне курсувати з 10 грудня.

Залізничний маршрут "Ужгород-Лисичанськ-Ужгород" стане найдовшим за всю історію "Укрзалізниці"

Він стане найдовшим залізничним маршрутом в Україні – його протяжність становить 1683 кілометрів.

У дорозі поїзд знаходитиметься 32 години 35 хвилин і зупинятиметься на 43 станціях. Основні з них – Мукачево, Воловець, Славське, Львів, Київ, Суми, Харків, Кремінна, Сватове.

Приблизний час руху становить 27,5 годин, а сумарний час стоянок по шляху – близько 5 годин.

З Ужгорода в свій перший рейс поїзд «Закарпаття» вирушає у неділю 10 грудня о 19:50, зворотно з Лисичанська – о 6:25.

07 грудня 2017р.

Теги: Лисичанськ, поїзд

Коментарі

Вуву 2017-12-14 / 18:34:09
Нехай сміються ... Мені з того теж весело. На мойій клавіатурі просто відсутня літера йі ... От я й пишу йі через й і і ... Виходить йі . :-))

Відвідувач сайту до Вуву 2017-12-14 / 13:49:01
Вуву, коли ти навчишся правильно писати йотовані букви? А то в тебе все з "й": йізда, пойізд, кийів, йіхати?
Не пиши коментарі, бо всі читачі сайту сміються.

До йосі 2017-12-10 / 16:03:21
Так як зара зима ти пиндулюй йося йовбак на лижах. За тиждень дійдеш.

Йося 2017-12-08 / 07:45:24
Вам дебілам усьо недобре.чорт би вас драв.май добре бляху на словацьких номерах мати. Вот і пиндилуйте на нів до Сум....

Вуву форестеру 2017-12-07 / 23:39:55
Якщо вже дійсно така НАГАЛЬНА ПОТРЕБА ...запустити нічний експрес в 18.00 з лисичанська ... Далі харків ...суми ... В опівніч ... кийів ... 5 рано львів ... 9.00 ужгород.
(А всякі там стрий муеачево чоп пропустити) ... Для цього є локальні і решта пойізди .
А експресс повинен мати короткі зупинки 5-10 хвилин ... Виклчно у великих містах. Тоді ще куди не йіхало.!?

Пішта 2017-12-07 / 22:11:56
Читатєль,пропоную тобі ще раз подивитися на новий розклад

Вуву 2017-12-07 / 19:07:29
Чітатьєль ... Ти розумієш є такий вислів як економічна доцільність ... Або рентабельність .
хто небудь вивчав чи робив попередні дослідження пасажиропотоку із сумм в закарпаття ... Необхідність введення цього пойізду в рух ???
Харківський до києва курсує ? Курсує.
Так хай сумчани йідуть до києва і роблять пересадку на то пойізд який йім гайкраще підходить ... А там є і міжнародні до чопа .хай йідуть .
Так що це все надумано такими "умніками спеціалістами" чітатьєль як ти . І тепер будуть "ганяти" той пойізд ... Який не буде приносити ніякого прибутку ... При тому що не вистачає вагонів га інших напрямках.
Все якось по маскальски і через жопу.

шатун 2017-12-07 / 18:27:46
тут явно слід росії

Читатель 2017-12-07 / 17:58:12
Повторюсь. Ну, какое "один"?
1) Было - 81й, 100й, 13й, 129й.
2) Стало - 81, 45й, 13й, 029й.
Вопросы?

И советую посмотреть новое расписание. Сравнить его со старым. Вы всё поймете.

Пішта 2017-12-07 / 13:41:15
Удлиннили?з двох зробили один?на Лисичанськ?))
Плюсів не бачу,одні мінуси

Читатель 2017-12-07 / 13:12:03
Но, можно было бы оставить всё по-старому. Но, тогда отменить экспресс 29 Ужгород-Киев, оставив поезд 100, а всё остальное, без изменений, как есть, в новом графике.

Читатель 2017-12-07 / 13:08:21
Пішта 2017-12-07 / 10:20:30
1) Какие два поезда забрали? Их не забирали, их удлинили. Но, относительно графика, согласен. Не совсем он такой, как хотелось бы.
2) Вы не знаете, что жители Сум, очень сильно жалуются на отсутствие удобного, а еще лучше прямого сообщения с Закарпатьем. Даже в Киеве нет удобной пересадки. А теперь будет!
3) Была просьба связать Сянки и т.д. с Киевом.

Иван 2017-12-07 / 10:52:45
А когда был Харьков-владивосток ехал за неделю и ничего страшного мы и это переживём,одно плохо что позно приезжает до Киева,и 13 тоже после обеда ничего не успеешь по делам щитай день потерян надо ночевать в киев


Пішта 2017-12-07 / 10:20:30
Це 'пиль в глаза' народу.
Забрали 2 нормальні поїзди Київ -Ужгород,а дали один

Вуву дідові 2017-12-07 / 08:13:59
З таким успіхом мож відкривати маршрут ужгород-калькутта(кольката) ... Хай студентів медфаку возить . А заодно і в книгу рекордів гінеса занесуть.

Вуву 2017-12-07 / 08:05:18
Я погоджуюсь з такою думкою ... Але ... Як то кажуть всі дороги ведуть в рим ... (Тбт. В кийів).
А якщо оминати кийів ... то маршрут і так спірно прибутковий ...то тоді і харків треба теж би минати ... Або йіхати кругами , як вони пропонують... Та кому це треба ???
Одним словом ... "Дибільний цей маршрут". І все.
Тому я

дідусь 2017-12-07 / 07:56:34
Вуву. Хороший маршрут, а ще ліпше було б в об'їзд Києва. Совкове прагнення все робити через столицю, з участю столиці, породжує чимало негативів.

форестер 2017-12-07 / 07:37:22
Вуву, досі крайній Схід і крайній Захід України з'єднував тільки поїзд "Харків -Ужгород". Харків далеко від Луганська. Тому цей маршрут абсолютно доречний для "зшивання" країни. Бо досі східняки мало їздили на Захід, а "западенці" - на Схід. Відповідно, нічого не знали одне про одного.
Звичайно, якщо б цей поїзд їхав швидше, було би краще. Але й 27 годин для поїздки в межах двохкрайніх точок України - не смертельно.
Що зробиш, якщо країна велика?

Вуву 2017-12-07 / 07:23:38
Запровадження цьго пойізда "колимагу"... Який буде стільки часу валандатись ...нікому взагалі нетреба.
Люди хочуть добиратись якнайшвидше ... Такі вимоги часу .
По обласних (коротких і середніх) маршрутах будуть йіздити електричками ... А маршрути на довгу дистанцію це як правило до києва ... Дуже вигідні пойізди нічних маршрутів ...
А цей маршрут це буде не йізда ... це буде "суцільне прокляття" ... і в яку таку безмозглу голову прийшла така "геніальна"ідея .
Зрештою ... ідіотів на всіх рівнях в нас завжди вистачало. З цим проблем в нас ніколи небуло.

НОВИНИ: Соціо

15:29
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн