Залізничний маршрут "Ужгород-Лисичанськ-Ужгород" стане найдовшим за всю історію "Укрзалізниці"

Новий поїзд №045/046 «Закарпаття» за маршрутом «Ужгород-Лисичанськ-Ужгород» почне курсувати з 10 грудня.

Залізничний маршрут "Ужгород-Лисичанськ-Ужгород" стане найдовшим за всю історію "Укрзалізниці"

Він стане найдовшим залізничним маршрутом в Україні – його протяжність становить 1683 кілометрів.

У дорозі поїзд знаходитиметься 32 години 35 хвилин і зупинятиметься на 43 станціях. Основні з них – Мукачево, Воловець, Славське, Львів, Київ, Суми, Харків, Кремінна, Сватове.

Приблизний час руху становить 27,5 годин, а сумарний час стоянок по шляху – близько 5 годин.

З Ужгорода в свій перший рейс поїзд «Закарпаття» вирушає у неділю 10 грудня о 19:50, зворотно з Лисичанська – о 6:25.

07 грудня 2017р.

Теги: Лисичанськ, поїзд

Коментарі

До йосі 2017-12-10 / 16:03:21
Так як зара зима ти пиндулюй йося йовбак на лижах. За тиждень дійдеш.

Йося 2017-12-08 / 07:45:24
Вам дебілам усьо недобре.чорт би вас драв.май добре бляху на словацьких номерах мати. Вот і пиндилуйте на нів до Сум....

Вуву форестеру 2017-12-07 / 23:39:55
Якщо вже дійсно така НАГАЛЬНА ПОТРЕБА ...запустити нічний експрес в 18.00 з лисичанська ... Далі харків ...суми ... В опівніч ... кийів ... 5 рано львів ... 9.00 ужгород.
(А всякі там стрий муеачево чоп пропустити) ... Для цього є локальні і решта пойізди .
А експресс повинен мати короткі зупинки 5-10 хвилин ... Виклчно у великих містах. Тоді ще куди не йіхало.!?

Пішта 2017-12-07 / 22:11:56
Читатєль,пропоную тобі ще раз подивитися на новий розклад

Вуву 2017-12-07 / 19:07:29
Чітатьєль ... Ти розумієш є такий вислів як економічна доцільність ... Або рентабельність .
хто небудь вивчав чи робив попередні дослідження пасажиропотоку із сумм в закарпаття ... Необхідність введення цього пойізду в рух ???
Харківський до києва курсує ? Курсує.
Так хай сумчани йідуть до києва і роблять пересадку на то пойізд який йім гайкраще підходить ... А там є і міжнародні до чопа .хай йідуть .
Так що це все надумано такими "умніками спеціалістами" чітатьєль як ти . І тепер будуть "ганяти" той пойізд ... Який не буде приносити ніякого прибутку ... При тому що не вистачає вагонів га інших напрямках.
Все якось по маскальски і через жопу.

шатун 2017-12-07 / 18:27:46
тут явно слід росії

Читатель 2017-12-07 / 17:58:12
Повторюсь. Ну, какое "один"?
1) Было - 81й, 100й, 13й, 129й.
2) Стало - 81, 45й, 13й, 029й.
Вопросы?

И советую посмотреть новое расписание. Сравнить его со старым. Вы всё поймете.

Пішта 2017-12-07 / 13:41:15
Удлиннили?з двох зробили один?на Лисичанськ?))
Плюсів не бачу,одні мінуси

Читатель 2017-12-07 / 13:12:03
Но, можно было бы оставить всё по-старому. Но, тогда отменить экспресс 29 Ужгород-Киев, оставив поезд 100, а всё остальное, без изменений, как есть, в новом графике.

Читатель 2017-12-07 / 13:08:21
Пішта 2017-12-07 / 10:20:30
1) Какие два поезда забрали? Их не забирали, их удлинили. Но, относительно графика, согласен. Не совсем он такой, как хотелось бы.
2) Вы не знаете, что жители Сум, очень сильно жалуются на отсутствие удобного, а еще лучше прямого сообщения с Закарпатьем. Даже в Киеве нет удобной пересадки. А теперь будет!
3) Была просьба связать Сянки и т.д. с Киевом.

Иван 2017-12-07 / 10:52:45
А когда был Харьков-владивосток ехал за неделю и ничего страшного мы и это переживём,одно плохо что позно приезжает до Киева,и 13 тоже после обеда ничего не успеешь по делам щитай день потерян надо ночевать в киев


Пішта 2017-12-07 / 10:20:30
Це 'пиль в глаза' народу.
Забрали 2 нормальні поїзди Київ -Ужгород,а дали один

Вуву дідові 2017-12-07 / 08:13:59
З таким успіхом мож відкривати маршрут ужгород-калькутта(кольката) ... Хай студентів медфаку возить . А заодно і в книгу рекордів гінеса занесуть.

Вуву 2017-12-07 / 08:05:18
Я погоджуюсь з такою думкою ... Але ... Як то кажуть всі дороги ведуть в рим ... (Тбт. В кийів).
А якщо оминати кийів ... то маршрут і так спірно прибутковий ...то тоді і харків треба теж би минати ... Або йіхати кругами , як вони пропонують... Та кому це треба ???
Одним словом ... "Дибільний цей маршрут". І все.
Тому я

дідусь 2017-12-07 / 07:56:34
Вуву. Хороший маршрут, а ще ліпше було б в об'їзд Києва. Совкове прагнення все робити через столицю, з участю столиці, породжує чимало негативів.

форестер 2017-12-07 / 07:37:22
Вуву, досі крайній Схід і крайній Захід України з'єднував тільки поїзд "Харків -Ужгород". Харків далеко від Луганська. Тому цей маршрут абсолютно доречний для "зшивання" країни. Бо досі східняки мало їздили на Захід, а "западенці" - на Схід. Відповідно, нічого не знали одне про одного.
Звичайно, якщо б цей поїзд їхав швидше, було би краще. Але й 27 годин для поїздки в межах двохкрайніх точок України - не смертельно.
Що зробиш, якщо країна велика?

Вуву 2017-12-07 / 07:23:38
Запровадження цьго пойізда "колимагу"... Який буде стільки часу валандатись ...нікому взагалі нетреба.
Люди хочуть добиратись якнайшвидше ... Такі вимоги часу .
По обласних (коротких і середніх) маршрутах будуть йіздити електричками ... А маршрути на довгу дистанцію це як правило до києва ... Дуже вигідні пойізди нічних маршрутів ...
А цей маршрут це буде не йізда ... це буде "суцільне прокляття" ... і в яку таку безмозглу голову прийшла така "геніальна"ідея .
Зрештою ... ідіотів на всіх рівнях в нас завжди вистачало. З цим проблем в нас ніколи небуло.

НОВИНИ: Соціо

17:58
/ 6
Закарпатці отримують "модернізовані" рахунки за газ за листопад: із рекомендованим платежем
17:45
Ветеринари з 4-х держав обговорили в Ужгороді спільні заходи з контролю ситуації щодо африканської чуми свиней
17:32
В Ужгороді відбулася підсумкова конференція "Права та можливості жінок у сучасному світі та Україні"
17:13
Громадські слухання щодо детального плану території відбулися в Ужгороді
15:25
/ 1
На Закарпатті вже другий рік поспіль пропонують ялинки в оренду в горщиках
14:45
У Рахові відбудуться Різдвяний ярмарок, а відтак – і Різдвяний концерт
13:25
Оренду землі на "Кірпічці" та площі Б. Хмельницького в Ужгороді не продовжать (ДОКУМЕНТИ)
12:38
/ 4
Ужгородці протестують проти вирізки лісу на Шахті
12:30
Будівельну компанію, де на будівництві в Ужгороді загинув муляр, оштрафували на 96 тисяч гривень
12:24
Уже традиційний для Закарпаття благочинний аукціон "Купи зустріч" цьогоріч може зібрати рекордну суму
12:11
В Ужгороді погодили розміщення автобусних зупинок у комплексі з торговими павільйонами
11:57
Суд у Львові відмовив у задоволенні скарги забудовників міні-ГЕС на Хустщині
11:33
На річках Закарпаття внаслідок дощів і танення снігу в горах відновились підвищення рівнів води
11:23
Напередодні свят кордон на Закарпатті посилили офіцерами-прикордонниками
10:48
/ 1
В Ужгороді встановлюють головну ялинку Закарпаття
10:41
В Ужгороді виконком погодив бюджет на наступний рік, далі – слово за депутатами
09:58
Новорічну ялинку в Мукачеві відкриють напередодні Дня Святого Миколая
09:52
У Мукачеві фіксують підйом Латориці впродовж доби на 116 см
09:44
В Ужгороді та у Сваляві відкачували ґрунтові води, що підтоплювали дворогосподарства
09:33
На КПП "Тиса" на Закарпатті – черга з понад 100 вантажівок
06:56
Закарпаття перебуває в трійці "лідерів" за кількістю хворих на кір
06:47
В Ужгороді можна буде "акційно" виміряти артеріальний тиск, визначити рівень глюкози та пройти УЗ обстеження сонних артерій