Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)

10 депутатів антикорупційного комітету вимагають відкликання Єгора Соболєва з посади голови комітету.

Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)

Відповідну заяву на ім'я Єгора Соболєва підписали 10 депутатів.

Згідно з документом, депутати просять включити в порядок денний засідання цього комітету 6 грудня "про відкликання Соболєва з посади голови комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції".

Документ підписали депутати Савчук, Матейченко, Ричкова, Артошенко, Немировський, Буглак і закарпатець Михайло Ланьо (кримінальна кличка - "Блюк").

 

Раніше Соболєв заявляв, що нардепи від "Блоку Петра Порошенка" та "Народного фронту" збирають підписи, щоб звільнити його з посади голови парламентського комітету з протидії корупції.

"Взагалі мені цим погрожують з весни. Але зараз підготовка активізувалася. Колеги по комітету, делеговані до нас "Блоком Петра Порошенка" та "Народним фронтом", розповіли, що їх примушують поставити підписи під зверненням до Парламенту з проханням призначити іншого голову", - говорив він.

Закарпатець ихайло Ланьо входить до фракції "Відродження" у парламені, яка складається переважно з колишніх "регіоналів" і працює в фарватері чинної влади.

Фракція "Відродження" у Закарпатській облраді, якою неофіційно кеує М.Ланьо,  входить до так званої "широкої коаліції" за участі Блоку Петра Порошенка, "Опозиційеого блоку" та депутатів-угорців.

06 грудня 2017р.

Теги: Ланьо, Блюк, корупція, Соболєв

Коментарі

конарь 2017-12-19 / 14:03:52
блюк мае вісити на файному конарі і з файним мотузком на шиі.сволота кончена.

Мігальови 2017-12-11 / 02:07:56
Зара перед празниками , сходи до того ко тя на дорогу істинни , наставляє , та усповідайся . А уже так потому розказуй людьом ош ко што і куда. Особенно постарайся перед тим болотірованієм .

Мигаль 2017-12-10 / 15:42:33
Но, кить тезко ужек знайе пудписатися, то точно може быти головов комитеты. Бо памнятаву, ош коли болотовасйа у дипутаты, та красти знав, а читати а писати ни знав. Так, што йе виликий прогрес и на слидуучи выборы може сйа самоудвигати на Прежиденты. А свалйавски русины лйуде дуже добри и точно му поможут. Так ми царь!

##### 2017-12-07 / 23:18:35
На протязі 26 років.

Вуву. До василя 2017-12-07 / 23:17:35
А як всякий президент Украйіни може бути найбільшим злодієм- баригою- бандитом ... Починаючи комуністом кравчуком і закінчуючи теперішнім потрошенком ... (І так напротязі 2. Років ???).

Вуву 2017-12-07 / 08:17:26
Лозунг "хующенка" ... БАНДИТАМ ТЮРМИ ... актуальний як ніколи ... І лайно про це знає.

ужгородець 2017-12-07 / 07:58:15
Питай свялявців, міжгірців та воловецьких ослів, котрі го вибрали.
В Ужгороді свій Ісусик - Горват.

Василь 2017-12-07 / 07:48:44
Я майже живу не в цьому світів не цій держаі !!!! Як може бандюк, і наркоторговець бути членом комітету по боротьбі з корупцією ??????? Питаву вас????? Таке може бити ???

Василь 2017-12-06 / 23:41:07
Хто проти Блюка-агент Кремля!Мішко конкурентів мочив коли ви ще під стілд пішалі!

Живий Ужгород 2017-12-06 / 23:16:18
Я завжди вважав, що Ланьо був і є наши закарпатським чоловіком. Бо закарпатці від Ланьо ніколи не відступлять. Просто, ми -любимо Ланьо й Ісуса Христа. Такі ми є - щирі і порядні закарпатці.
Прохвесор УжНУ Алкаш.

українець 2017-12-06 / 22:52:34
Зять Борка давно вже чекат з ним на зустріч,бо земля вже не витримує таку нечисть носити

читач 2017-12-06 / 22:37:00
Пора замовити та посадити у Києві та всій Україні пальми замість каштанів, а все інше - як у Африці...

вуву 2017-12-06 / 19:59:23
І це все під шум з тими подіями під ВР і Саакашвілі ... "Зачищають" ... Різні "Манни" шлях до президентських виборів на другий термін.

Балога 2017-12-06 / 19:41:39
Блюк - головний наркоторговь області

Місний 2017-12-06 / 19:21:19
Нате вам ще :
Бурбак (НФ)і Герасимов (БПП) внесли законопроєкт ,який дозволить депутатам знімати голову НАБУ без аудита .
ЦЯ новина присвячується тим хто так щиро повірив в "Шатунів" ,в
" нерозгойдуйте човна " , і всі інші страшилки від влади в 2015 і 2016 роках .

Вуву 2017-12-06 / 19:16:38
Так саме лайно (ланьйо) коняче смердяче вже сам давно повинен сидіти не у ВР а за гратами. Про що мова.?

... 2017-12-06 / 19:08:03
Безнадійна держава

Копча 2017-12-06 / 18:40:23
Та 38,75% під@растів котрі проголосували за Блюка у 70 виборчому окрузі.

Місний 2017-12-06 / 18:37:26
Но а шо ... Ми терпіли ...
Чого дивуєтеся ?
Тай до чого тут Ланьо ? До чого він тут . .. Шо йому сказали ,то й робить .Не розкачує лодку .Протистоїть "Шатуну".
Хто проти той агент кремля .


укр 2017-12-06 / 17:50:37
Я, свою чергу, пропоную Ланя (Блюка) призначити головою комітету по боротьбі з організованою злочинністю.

НОВИНИ: Політика

23:38
В Ужгороді відбулося громадське вшанування полеглих під час виходу із Дебальцевого
12:43
/ 8
Усім зацікавленим сторонам представили "Дорожню карту імплементації мовної статті закону "Про освіту", Угорщина бреше і маніпулює – МОН
21:05
/ 7
Від шантажу до інсинуацій: Глава МЗС Угорщини звинуватив Україну в "міжнародній кампанії брехні проти Угорщини та закарпатських угорців"
07:39
/ 6
Клімкін: угорці мабуть плутають угорську мову з російською
07:06
/ 4
Кабмін вніс до ВР законопроект про зміни до закону про освіту
23:04
/ 12
Спробу підпалу офісу угорської організації в Ужгороді здійснили пропутінські праворадикали однієї з країн ЄС – Москаль
17:48
/ 38
Низка організацій звернулися до президента щодо звільнення голови Закарпатської ОДА через його антиукраїнську діяльність
15:25
/ 9
Уряд України відреагував на "хамство і маніпуляції" з Угорщини та схвалив зміни до мовної норми
14:53
/ 11
Заступник голови Закарпатської ОДА Москаля уникнув люстрації, бо "немає запису в трудовій" – "Схеми"
14:21
/ 11
Представники угорської громади Закарпаття відмовилися від консультацій з Міносвіти України
05:36
/ 2
Екс-в.о. начальника Закарпатської митниці і екс-помічник нардепа Горвата Крутяк має $130 тис, "подарованих дідусем", і їздить на Infinity "від мами"
18:01
/ 26
Угорщина під приводом "захисту закарпатських угорців" обіцяє продовжити шантажувати Україну
16:56
/ 9
Ужгородом пройде Марш слави Героїв Карпатської України
06:45
/ 9
Благодійний фонд радника Авакова отримав від Закарпатської митниці конфіскату на 1,5 мільйона
20:02
Закарпатці ініціюють всеукраїнське відзначення подвигу героїв Карпатської України
03:51
Закарпатська ОДА опинилася у п'ятірці аутсайдерів рейтингу прозорості держзакупівель (ІНФОГРАФІКА)
17:45
/ 22
Угорщина таки заблокувала комісію Україна-НАТО з питань оборони
03:30
/ 21
МЗС Угорщини заперечило досягнення домовленості під час двосторонніх політичних консультацій в Ужгороді
20:58
/ 11
Польський тероризм на Закарпатті
19:41
Комісар ОБСЄ після візиту на Закарпаття підтримав двомовний підхід в українській освіті
16:16
/ 5
У Москаля кажуть, що Україна зобов'язалася не здійснювати зміни в системі освіти без згоди керованої з Будапешта угорської меншини Закарпаття
12:53
/ 1
Кабмін ухвалив рішення щодо утворення представництва МЗС в Ужгороді
20:35
/ 8
Верховний комісар ОБСЄ у справах нацменшин закликав запобігти спробам політизації впровадження Закону про освіту, Москаль тут же політизував