У військовій прокуратурі не коментують результати спецоперації на Закарпатті

У Військовій прокуратурі західного регіону наразі не коментують результати проведення спецоперації на Закарпатті, яка за участі броньовиків і авіації проходила 16 листопада.

У військовій прокуратурі не коментують результати спецоперації на Закарпатті

Про це повідомила прес-секретар Військової прокуратури Західного регіону Юлія Галущак.

На прохання "Української правди" підбити підсумки спецоперації, речник сказала:

"За рішенням прокурора, ми згодом надамо цю інформацію. Не зараз. Всю інформацію, повну картину ми надамо трохи пізніше. Вона буде офіційно оприлюднена на сайті. Але все згодом".

Галущак підкреслила, що спецоперація тривала 1 день.

"Спецоперація насправді завершилася ще того дня. Були люди затримані, їм обирались запобіжні заходи. Але повну картину і про арештованих осіб ми повідомимо згодом", - сказала речник військової прокуратури.

На прохання уточнити хоча б, скількох людей затримали, Галущак сказала:  

"Вся інформація – кого було затримано, скільки людей, що вилучено в ході обшуків, – буде оприлюднена згодом. Не сьогодні. Але, думаю, що до нового року".

Як відомо, 16 листопада силовики заявили, що проводять масштабну спецоперацію із протидії контрабанди на Закарпатті. Також повідомлялося, що в рамках спецоперації на Закарпатті правоохоронці затримали екс-керівника управління Держгеокадастру у Берегівському районі.

21 листопада голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль назвав "масштабну спецоперацію з протидії контрабанді" на Закарпатті "окозамилюванням".

27 листопада 2017р.

Теги: спецоперація, результати, прокуратура

Коментарі

Контрабасу 2017-11-29 / 06:04:56
Якій прок УРАтурі ?
А то што на верильотах ну знаєш , єслі б у тебе било стільки грошей так і ти бись літав .

Контрабас 2017-11-28 / 12:11:31
Після Революції гідності, прокурори за грошима почали на вертолетах прилітати, Майдан робить чудеса. Слава прокуратурі!

Мама 2017-11-28 / 10:47:21
Уже покидьки не коминтують гроші забрали івсьо продажні шкури вояки

Вуву 2017-11-28 / 05:44:42
Ну а це вже ... пЭтіні
"реформи по новому" ...
А при прищавому х.ющенкові було ..."бандитам тюрми"...
А при янику-гопніку ... Був азірів і папєрєднікі ... І ніхто з них і по сьгодні не сидить ?
Спасибі тобі пэтя ти "справжній друг" ... Всіх свойіх "любих друзів".

Жора 2017-11-27 / 23:06:10
Зробили ''докію'' рекламу тай усьо!))) Ніхто не каже шо він святий і діла до того усього про шо розповідають не має, алеж візьміть нормально проробіть...задокументуйте....а на кінець можна і вертольоти і самальоти і десант....для повноти картинки, а так шо? Куча кіпішу а толку 0(

Спортивна рибалка 2017-11-27 / 20:11:42
Прокуратура перекваліфікувала справу про хабарництво директора Карпатського біосферного заповідника з хабарництва на шахрайство. Оцініть красоту гри, був хабарником і легким рухом прокуратури став шахраєм.

Рудольф 2017-11-27 / 19:46:32
Що Вам мають розказати прокурори? Скільки грошей віджали на цьому розбоі? Може про те як гроші з контрабанди не можуть поділити із Закарпутськими прокурорами? Всі розуміють, що без кришування обласної міліції, прокуратури і СБУ, Москаля контрабандні схеми в області не відбуваються, прізвища цих кришувальників добре відомі.

Вуву 2017-11-27 / 18:30:28
Люди чекають офіційнойі відповіді .
Спецоперація була 16 листопада ... Сьогодні вже 27 ... Тбт.10 днів пройшло ... Цілком достатній строк для того щоб матіос особисто відчитався перед суспільством .
А НЕ яка то прессекретар буде визначати самовільно терміни ... Аж перед новим роком ... Коли озвучать офіційний звіт .
Це бардак в роботі повний ... і всіх тих хто там пропхався і сидить (західний військовий округ) ... Треба розганяти конкретно.
І друге ... Чого матіос не підганяє свойіх підлеглих ... Дуже занятий справами ... Чи немож ... Междусобой повний .?

пенсіонер 2017-11-27 / 17:00:34

Поки що дійсно складається враження, що це було шоу з нульовими результатами, розраховане на західну дипломатію перед самітом.
Щоб показати європейцям, хто такі берегівські мадяри і за кого підписується на цілий світ офіційний Будапешт.

Показувати по телебаченню хворого мужика, який лікувався у «Карпатах», та давно звільнену жінку, колишню начальницю Берегівського держгеокадастру, як верхівку злочинного синдикату без каміонів сигарет, десятків кг наркоти та затримання ХОЧ ОДНОГО кришувальника від діючої влади – це повний «брєд», у який ніколи не повірить не тільки Європа, але й самий далекий юзер рівня заборонених рос. соц. мереж!

Хоча… Яка влада, такий і рівень держ.планування інформаційної підтримки(((

121212 2017-11-27 / 15:53:52
Як можна коментувати того, чтого не існує в природі? Результатів просто 0000000000000000000!!!!!! Нуль результатів, і купа на вітер потрачених коштів, які б могли бути використані на проези для поранених і АТО, на ліки, на реабілітацію, на дітей, які на війні втратили батьків! Коли ви скоти там у владних верхах вже нажретеся тими грошми і подавитеся на благо країни? Вот головне що турбує людей! За таку операцію військову прокуратуру разом з Матіосом, Ціцаком, і іншими хто планувва цей цирк в Китаї б вже до стіни притулили і обойму підготовили!

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2