Москаль пропонує митниці застосовувати рівні умови для перетину кордону «пересічниками-закарпатцями» та нерезидентами

Голова ОДА підписав розпорядження «Про тимчасовий порядок перетину кордону в пунктах пропуску Закарпатської області транспортними засобами особистого користування з іноземною реєстрацією жителями Закарпатської області».

Москаль пропонує митниці застосовувати рівні умови для перетину кордону «пересічниками-закарпатцями» та нерезидентами

Як ідеться в документі, до законодавчого врегулювання цього питання Закарпатській митниці ДФС пропонується під час перетину митного кордону автомобілями особистого користування з іноземною реєстрацією застосовувати рівні умови щодо тимчасового порядку перетину кордону як нерезидентами, так і жителями Закарпатської області.

 
03 листопада 2017р.

Теги: митниця, Москаль

Коментарі

пенсіонер 2017-11-05 / 14:26:36

...міліцейський генерал (голова ОДА)...

пенсіонер 2017-11-05 / 14:22:25

Я "сорри" вважав Вас чомусь більш розумним та виваженим коментатором, але, на жаль, помилявся...

Ну, а тепер, вибачте редакція ЗО, але я перейду на мову, на якій "сорри" більше розуміється.

Мудак ти кончений, "сорри", сам, бо ні один Майдан, так і не навчив таких долбо..бів, як ти, що в Україні (не в обіду РУХу В.Чорновола)ніколи не було принципової різниці між партіями. Є різниця тільки в походженні грошей (де вони заробляються чи зберігаються), які фінансують ці партії.
Чи в Росії чи в Європі з Америкою. Все. Інше – робота політтехнологів із збіднілим вкрай виборцем.

Крім цього, на сьогодні БПП з ФЗ, як сіамські близнюки, пов’язані із своїми «донорами» ще й кривавими заробітками на війні. А це вже, дятле «сорри», інша відповідальність… Втікнути, як Януковичу, коли все вспливе, люди точно не дадуть.
Звідси і вихід у цих «подільників» один – триматися разом та обіцяти «піплу», що завгодно до кінця!

Тому їх «протеже» по всіх областях спільні, і грають виключно по сценарію «спонсорів», які колись «кондитера на бульдозері» зробили президентом і тут же опустили курс гривні з 8 до 26…
Ти, придурок, хоч уявляєш, які гроші на цій афері заробилися??? А скільки народу опустили???

Ти, дауне, точно вважаєш, що міліцейський генерал, на якого гори компромату, з двома генделиками на Буковині та румунським громадянством може бути хоча би візуально «самостійним» політиком в Україні, як ізраїльтянин Коломойський чи американець Саакашвілі? Ти з якого дуба рухнув, убогий?

Тому, балаболе, заліпи дуло, розплющ очі та подивись трохи далі свого віртуального світу біля гаджета.

сорри 2017-11-05 / 01:48:00


пенсіонер, ти дебіл. Повний. На всю голову. Бо Порошенко і Ко не потирають руки хоча б по тій простій причині, що Москаль - лише формально його ставленик. А насправді - креатура Народного Фронту Яценюка, якому по квоті відповідно до коаліційних домовленостей віддали Закарпаття і з яким Порошенко - у вимушеній і вимученій коаліції в парламенті, але яких системино давить, зокрема через "рюкзаки Авакова" і т.д.

У цьому сенсі Москаль - збитий льотчик. І за найменшої нагоди буде замінений на кандидатуру від БПП.

Наразі ж всі сумнівні дивіденди від дебілкуватого і антидержавного піару Москаля по факту йдуть не БПП, а його конкуренту НФ. Якщо взагалі комусь йдуть. Бо наразі з цього маразму сміються навіть пересічники.


пенсіонер 2017-11-04 / 20:03:36

Черговий, хоч і дешевий, проте, на мій погляд, дуже дієвий піар перед неминучими виборами. Політтехнологам (радникам) Г.Москапя - браво! Креатив зашкалює! Порошенко і Ко потирають руки…)

До нацменшин Закарпаття, як електорату Г.Москаля (БПП , ФЗ), тепер додалися чисельні та небідні «євробляхарі» разом із «сігаретчиками», «соляровозами» та іншими «друзями» кордону.

Ось так, не нагибаючи, не лякаючи, без витрат жодної копійки (власної чи державної) створюється нехай і не чисельний, але дуже дисциплінований, мобільний, а головне не маргінальний загін виборців. Який сам ще і доплатить при потребі, аж бігом і не торгуючись…

А ви, шановні, лаєте діда… Ех-хе-хе, «молодежь»…)

Степан Крук - ужгородцю 2017-11-04 / 08:37:16
Саме так! Москаль підбурює "бляхарів", щоб потім продемонструвати Києву свої "запобіжні міри" проти них і підчеркнути перед Порошенком свою значимість в регіоні.

ужгородець 2017-11-04 / 08:30:17
Таке враження що дідо спеціально підзаводить публіку на евробляхах. Д
умаю, що чудово сам розуміє, що його папірчик до одного місця, але людям мізки пудрить. Поступає по правилу чим гірше тим краще. Те що мадярів дуже любить можна зрозуміти, мобуть хоче мадярську пенсію оформити, але чому пудрить мізки пересічникам не зрозуміло.

Робін 2017-11-03 / 23:17:27
Двояка ситуація: і людей шкода котрі потратились на євробляхи з одного боку, і куча тупих даунів , котрі мають тільки одну педаль в голові, вже не кажучи про тих , котрих ненька обібрала при розмитненні по повній. Правда десь посередині, а все інше тупий піар

до 123 2017-11-03 / 22:34:08
Хлопчику, запоминай! Дальше є ще наступні числа: 456789 .... Ну достаньо! Вивчи раз те, що я написав, а вже потім будемо дальше освоювати навчальну програму.

Степан Крук 2017-11-03 / 22:29:47
На ФБ появилася рекція митників на папірь Москаля. Вони попереджкють, що для "пересічників" нічого не змінилося, оскільки митні правила чинні на всій території України. А папірь москаля носить рекомендаційний характе. Значить, то було не розпорядження, не рішення, не звернення, а рекомендація. Ну так би Москаль на своєму папірі і написав. Лисий тупий клоун!

123 2017-11-03 / 22:14:48
Юрiсти хреновi!Про народдумайте!

Олександр 2017-11-03 / 21:58:28
А як серйозно то воно юстицію не пройшло... Так шо мож з таким папірьом в бударь сходити.

Олександр 2017-11-03 / 21:56:26
Йобнувся дідо перед пенсійов

Нiк 2017-11-03 / 21:47:40
Крук ти уже пишеш i вiд управлiння юстицii i вiд себе?
В тебе розщеплення особистостi?

констатація 2017-11-03 / 21:47:35
Старий пердун знову піариться всупереч інтересам України.
Так як і з мадярами.

Степан Крук -Нік 2017-11-03 / 21:36:35
Ти хоч сам зрозумів, що ти написав? А Москаля до влади ти вже не причисляєш?! Ти мабуть сьогодні уху їв!

Управління остиції Закарпатської ОДА 2017-11-03 / 21:33:16
Це рішення голови ОДА буде скасоване на підставі ст.43 Закону України "Про місцеві державні адміністраці" оскільки воно суперечить
Конституції України, законам України, рішенням Конституційного
Суду України, іншим актам законодавства і є є недоцільним,
неекономними, неефективними за очікуваними чи фактичними
результатами.

Нiк 2017-11-03 / 21:19:04
Всi блогери як правило владу критикують а крук зациклився на москальовi що це значить? Це значить що вiн провладна шавка!

Степан Крук 2017-11-03 / 20:56:20
Москаль прийняв рішення. Яке? Звернутися із пропозицією до закарпатських митників. Ну, раз рішив,то нехай звертається! Але тоді це не рішення, а звернення. Звертатися він може скільки завгодно, але вирішувати такі питання не в його компетенції.

Свiй до крука 2017-11-03 / 20:43:38
Ти з дуба впав i дуже головою вдарився! Про людей думай!

Степан Крук 2017-11-03 / 19:53:26
Москаль пропонує своїм рішенням закарпатським митникам не виконувати положення "Митного кодексу", а також подвійні законодавчі норми для закарпатців і незакарпатців. Це популістичний маразм! Правда, це рішення-звернення, але якщо Москаль точно знає, що митники на це не підуть, то якого хрена таку дурість пропонувати?

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му