Призначена Москалем керівницею зовнішньоекономічних зв'язків ОДА екс-"міс Тернопіль" отримала в подарунок майже 1 млн грн і вже має авто

Чоловік юної чиновниці працює на Закарпатській митниці Державно фіскальної служби України головним державним інспектором відділу митного оформлення митного поста «Лужанка». Раніше вона працювала помічницею Геннадія Москаля

Призначена Москалем керівницею зовнішньоекономічних зв'язків ОДА екс-"міс Тернопіль" отримала в подарунок майже 1 млн грн і вже має авто

Начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації Рената Мойш-Шіман отримала в подарунок 950 тисяч гривень.

Таке повідомлення вона подала до Єдиного державного реєстру декларацій.

Згідно з поданим 1 листопада документом, зазначені гроші чиновниця Закарпатської ОДА отримала від громадянки України Марії Юріївни Мойш.

В електронній декларації за 2016 рік вона вказала, що не має і не користується ніякою нерухомістю. Місцем фактичного проживання і прописки вказане село Біла Церква Рахівського району Закарпатської області.

Крім того, Мойш-Шіман, яка раніше була без авто, відповідно до вказаної декларації уже має автомобіль Mitsubishi ASX 2010 року випуску, "набуту" в серпні 2015 року всього за 6 000 грн.

При цьому, в повідомлннні про суттєві зміни до електронної декларації, що його Р. Мойш-Шіман подала 22 травня 2017 року, йдеться про отриманий нею дохід від відчуження рухомого майна  на суму 134 998 грн. Від продажу якої саме "рухомості" отримано ці гроші, у повідомленні не уточнюється.

Разом з чоловіком, який працює на Закарпатській митниці Державно фіскальної служби України головним державним інспектором відділу митного оформлення №4 (Дзвінкове) митного поста «Лужанка», вони в минулому році заробили 172 тис. 314 грн.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, голова Закарпатської ОДА Г.Москаль призначив свою 25-річну помічницю Ренату Мойш-Шіман начальником управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій та транскордонного співробітництва ОДА. На посаду призначено без конкурсу, в порядку переводу. Помічницею Г.Москаля Р.Мойш-Шіман попрацювала трохи більше місяця.

Згідно з тодішньою декларацією про доходи, у 2014 році Р. Мойш-Шімон отримала майже 15 тисяч гривень доходів, її чоловік Іван Шімон – нічого не заробив.

Ще гіршою була ситуація з майном родини – в них не було жодного метра квадратного житла, земельної ділянки, також вони не мали у власності й транспортного засобу.

Як з'ясувало Закарпаття онлайн з відкритих джерел, Рената Мойш в 2010 році виборола титул "Перша віце-міс Тернопіль" і брала участь в інших конкурсах краси.

02 листопада 2017р.

Теги: Мойш-Шіман, декларація, подарунок

Коментарі

правдоруб 2017-11-16 / 03:54:03
старий Москаль любить молодих міньєтчиць......

111 2017-11-10 / 20:05:24
obrazuvsya nyano za MY-MY

коментатор 2017-11-10 / 19:32:37
знову молоді кадри вас не влаштовують? коментатори ви "золоті", йдіть та керуйте))) З-за монітору всі круті і всі кругом повні ч..шники, соски і недоразуменія. Невдахи сидять та коментують, але комусь і роботу треба робити. Такшо або засучіть рукава, або перестаньте молоти дурниці.

Джоржу тіпа гріші 2017-11-05 / 00:24:05
Першим кого вона мала на увазі це таких гриша як ти , які варта вирваних яєць .

Правда 2017-11-04 / 22:13:51
знаючи хто такий москаль,рівіс,ман,гузинець... і чиї вони ставленики, не важко зробити правильні висновки і про їх підлеглих і "за які заслуги вони ходять у прислугах". тому абсолютно правильно, що дописувачі так зневажливо ставляться до ось таких "красунь". а яку оцінку повинні дати люди цій особі, якщо будучи на посаді начальника управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації ніде не вказано про її професійні заслуги із надходження у область інвестицій, або розвитку інфраструктурних об'єктів, або інших професійних досягнень у професійному напрямку? звичайно, висновок тільки один і напевно правильний.

Джорж 2017-11-04 / 20:46:56
Шановне панство, хто дав Вам право так оскорбляти жінку? Особисто Ви бачили, як вона дістала цю посаду, вона її дістала! Їй 25 років, вона молода, амбіційна, вродлива, має гроші та машину. Мені дуже цікаво, пан Вуву, що маєте Ви, окрім невихованості? А Ви, пан Фінансіст? Заздріть мовчки! І навчиться, в решті решт, підбирати слова, щодо жінки. Легко бути сміливими інкогніто. Рената, доця, молодець! Так тримай і не звертай ні на кого уваги! Люди, які можуть так казати, не коштують виїденого яйця. Май мету та всіх на увазі!

Вуву 2017-11-04 / 15:57:45
Соска соска, а вдома всі маєте таких

Вуву 2017-11-04 / 04:32:19
Ціни в нас вже європейські а то і більші (вже дігнали) ... А середня зарплата як в жебраків.
Тоді в таких як ця сосалка і решта держиморд ... Які все це зробили ... загальні доходи значно перевищують навіть хороші європейські зарплати .
І наш народ забитий злиднями все це терпить ... А ті рулять - рагулять .

Вуву 2017-11-04 / 04:25:48
Тому що з низу ... пішов ти на три букви ... І там гуляй плосколобий.

Трамп 2017-11-03 / 22:56:22
Гуляй рваніна поки в Украіні руіна

фінансист 2017-11-03 / 22:35:32
Давно пора перевірити використання державних коштів, виділених під програми "молодих рульових"! А виділені кошти не малі! На пянки-гулянки (вибачте, круглі столи, конференції), допомогу друзям (вибачте, підприємцям) або на інші (для себе) розходи - вистачає. Роботи для КРУ немерено!

Правді від вуву 2017-11-03 / 21:39:31
Абсолютно . така соска вже відсосала з обласного бюджету не один міліон , на якіможна було б збудувати дитячі садочки ... Щоб хуни нам не будували за європейські гранти і тикали нам середнім пальцем ... Аля ... fuck you.

Вуву 2017-11-03 / 21:35:03
Це не той рульож для нашого крайу ... Який насправді потрібен.
На закарпатських дорогах алкашня теж рулить і люди не тільки калічіаться а й гинуть .
І якщо останніх садять то перших чомусь ніхто не турбує ... При тому що очевидно роблять на свойіх посадах фінансові злочини і зловживання ... Завдаючибюджету області величезні фінансові збитки і втрати .
На такі речі не можна ... Не звертати увагу.

молодежь рулить 2017-11-03 / 20:54:40
А... Денис Ман? Це й справді разом з Мойшою молода й дуже "перспективна еліта" Закарпаття! Але Мойш, хоч справді гарна дівка, нічого не скажеш, є що показати. А Ман - одно недоразуменіє. І шо робить в ОДА - не понятно: чи економіку валить вже до кінця, чи на туризмі лише піариться. Але то не біда! Главноє - молодежь рулить!

Правда 2017-11-03 / 19:48:51
шановні і не дуже! скільки часу потрібно вам, щоб заробити мільйон гривень???? при зарплаті у 10 000 гривень на місяць, без того, щоб їсти і пити, без одягу і комуналки,---- років 9-10. а от така соска за 3-4 місяці вже їздить на іномарці,вся у брендах,із пластикою,слова сказати не вміє, але вже пуп землі.так от правду казала Фаїна Раневська: " ДАЖЕ ПОД САМЫМ ШИКАРНЫМ ПАВЛИНЬИМ ХВОСТОМ СКРЫВАЕТСЯ САМАЯ ОБЫКНОВЕННАЯ КУРИНАЯ ЖОПА".і цим влучно сказано все, про ось таких куриць!

Вуву 2017-11-03 / 16:53:33
От в тому і ВСЯ ПРОБЛЕМА ... що всякі такі "мутні" призначення по междусобою це порушення морально-етичних норм держслужбовця ... (По народному кумівство) .
А те що рибить ДЕРЖМОРДА маскаль ... це взагалі ЗЛОВЖИВАННЯ СВОЙІМ СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ ... (Є і така кримінальна стаття).

Знаючий 2017-11-03 / 14:52:13
В ОДА є ще один молодий "великий визначний діяч-керівник"- Денис МАН, який до свого призначення не відповідав вимогам Закону про держслужбу.

Степан Крук - читачу 2017-11-03 / 12:03:05
Саме так! Претендент на держслужбу повинен відповідати певним вимогам. Але більшість посадовців приходять до влади через "чорний вхід", а потім держиморди дивуються, чому до них відношення соціуму зневажливе.

пенсіонер 2017-11-03 / 11:15:46

до "Читач 2017-11-03 / 10:57:19"

Майже на 100% переконаний, що вона була не тільки помічником голови ОДА, але й помічником якогось нардепа. Тому формально все буде виглядати законно.

На жаль, ця "формальність" не скасована, не дивлячись на весь "професіоналізм" нового Мінюсту.

Читач 2017-11-03 / 10:57:19
Ця посада - це посада держслужбовця. Тому для обіймання посади держслужбовця до претендента є певні вимоги - освіта, стаж роботи, для вищих керівників - стаж роботи нижчим керівником. Тобто якщо вона має відповідну кваліфікації освіту, працювала на керіних посадах (бо це посада не начальника відділу, а начальника управління) певний період (не манше 2-х років) і пройшла конкурс - вона може працювати. Але перевести на посаду начальника управління з посади помічника голови ОДА(чи є цей помічник держслужбовцем?) без конкурсу не можливо. Якщо ти бажаєш зайняти вищу посаду, тоді ти обов"язково маєш пройти через конкурс. Перевести держслужбовця без конкурсу можуть лише на однозначну посаду.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)