Під авто ужгородського прокурора знайшли гранату

У понеділок, 30 жовтня, до поліції надійшла інформація, що в Ужгороді, на вулиці 8 Березня до одного із автомобілів прикріплено підозрілий предмет. Як повідомили УНН у відділі комунікації поліції Закарпатської області, предмет, схожий на гранату, було прикріплено скотчем до днища транспортного засобу.

Під авто ужгородського прокурора знайшли гранату

Виявлений підозрілий предмет наразі направлено на експертизу, яка має встановити вид гранати і чи була вона бойовою.

"За фактом виявлення підозрілого предмету відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 194, тобто замах на умисне пошкодження майна шляхом вибуху. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років", – розповіла УНН речниця ГУ НП у Закарпатській області Тетяна Щоголева.

УНН з власних джерел стало відомо, що автомобіль належить керівнику Ужгородської місцевої прокуратури.

Ужгородську місцеву прокуратуру очолює Дмитро Кириленко.

31 жовтня 2017р.

Теги: гранат, прокурор

Коментарі

Іветті 2017-11-01 / 05:05:15
Не зможу моя киця в мене забита стрілка з жоржетою.

Виноградово 2017-10-31 / 22:48:47
А я у акції жіночого колективу прокуратури не участвую. Коли хочеш приідь мій коханий. Цьомаю, твоя Івета.

Вуву 2017-10-31 / 21:08:27
Знаєш стьопа я от шо подумав ... Нашо портити техніку ... Єслі гранату можна закинути в труси ... Так простіше ... і ефект мабуть кращий.

пенсіонер 2017-10-31 / 21:03:56
Не такі вже й бездарні хлопці в прокуратурі, якщо почитати коментарі. Талановита молодь нівроку. Насміявся до схочу, настоящий Хеллоуін

Вуву до ані 2017-10-31 / 21:03:27
З усього стало ясно ... Що мені пройти "всі ці діла" ... грошей нехватить ... А харатативною доброчинністю ваша "контора" взагалі не відзначається. Т.бт. за просто так нічого не котується і не проходить . А я то думав ... ! ? ...

Бітлян 2017-10-31 / 20:25:08
Відповідальність за розкриття цього злочину і його розслідування - беремо з Кавкою на себе, це честь мундира. Му-Му вже робить подворові обходи, шукає слід. Але робоча версія на поверхні. Вже встановлено, що Ступачка неодноразово погрожувала потерпілому прокурору і цього літа проходила вишкіл у таборі в Суомі, куди віжджала і виіжджала через територію держави-агресора. Тут явно прослідковується російський слід. Про подальший хід слідства будемо з Кавкою інформувати громадськість. Маю честь!

Аня 2017-10-31 / 19:13:30
Шановний Віві! Читайте Закон "Про прокуратуру"! Спочатку здайте необхідні тести, потім співбесіда з кадровичкою Людкою Гангур, довідка від нарколога і вже потім, за наявності достатніх "аргументів", може і потрапите до нас на огонек! Інакше, в індивідуальному порядку заходіть в "Контрабас".

Степан Крук - Вуву 2017-10-31 / 19:03:43
Мусиш стати прокурором, друже! Інакше з того нич... Але пам"ятай про гранату під капотом.

Вуву. До ані 2017-10-31 / 18:48:31
А після того як злочин буде розкрито ? Яка буде наступна акція від жіночого колективу славетнойі прокуратури ? Іяк можна буде в ній приняти участь

Кадри 2017-10-31 / 18:41:59
Перестаньте! Шеф втішив уже Дмитра Павловича і командирські 100 грам налив. Вже прокуратура звернулась з відповідним листом до ІСТВ на проект "Битва екстрасенсів", вже скоро цей злочин буде розкрито. Павловича на час розслідування відправим в санаторій, у нього стрес, весь час повторює БІМБА! БІМБА!

247 2017-10-31 / 18:24:24
ДУРНIl

До Вуйко 2017-10-31 / 18:19:50
Ви пане Гаврилюк намісто того щоб діагнози встановлювати, краще публічно підтримайте Дімона, тіпа слідство триває, проводяться всі можливі дії, спрямовані на встановлення істини у справі, а ще краще передайте цю справу у хвалений Вами слідчий відділ Бітляна, хай покажуть з Кавкою як злочини розкривати, бо у них уже мізки заплили від поборів з митників і корупціонерів. Підтримайте Дімона, він Вам немало бабла таскає з Ужгорода, ужгородського, Перечинського і Березнянського районів, відробляйте.

Вуйкові 2017-10-31 / 17:33:58
Ак твоя тьотка ? В нейі все в порядку ? , тіпа з головою , чи тоже того &@€.

Вуйко 2017-10-31 / 15:57:44
ВСI ХВОРI НА ГОЛОВУ! I ЦЕ КОНКРКЕТНО!

Аня 2017-10-31 / 13:19:30
Жіноча частина колективу славетноі прокуратури розпочинає акцію "не дам Гаврилюку", акція буде тривати до розкриття цього злочину.

Йовбак 2017-10-31 / 12:54:32
Проблема прокурорів у тому, що вони кожен місяць гроші несуть Вові Морді, а не Міші Ланьови. Якби зберали бабло на Ланя, спокійно би спали і заробляли.

Василенко 2017-10-31 / 12:32:59
Та, та, злочинність сі боров.

Петрович 2017-10-31 / 12:18:21
Дуже це непроста і небезпечна справа боротися зі злочинністю. Так і заступник облпрокурора Саша Василенко, щодня виходячи з дому із сумкою через плече, коли йде боротися зі злочинністю, прощається з сім'єю як в останній раз. Нелегко зараз працювати прокурором.

До Крука Стьопи 2017-10-31 / 10:54:52
Согласен.. тепер люди не рішають питання мирно, треба посаду чи заказав хтось- заплатив "псевдоактивістам" стуПачці і підорасу Пересоляку і ходитимуть за тобою, шоу показуватимуть, наказав злочинця- прийдуть братки машину спалять чи дом взірвуть..нічого в цій країні не міняється..Хочете реформувати систему-уберіть всіх зверху корупціонерів а тоді міняйте..хто б не займав якусь посаду-як забашляють активістам то будуть ходити за тобою.Треба усунути тих-хто їм башляє..а нормальним дати працювати.. Цей прокурор до речі нормальний..і якраз за те що працює,а не кришує когось-може і постраждати..шкода (((

Степан Крук - "до Крука" 2017-10-31 / 10:16:55
За тебе заступаюся! І не думай, що твоя хата зкраю... За ким дзвони дзвонять ніхто не знає!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу