Суддю Амаровича, який п'яним за кермом убив людину, обрано головою Перечинського райсуду

Обрання відбулося ще рівно місяць тому

Суддю Амаровича, який п'яним за кермом убив людину, обрано головою Перечинського райсуду

Суддя Віктор Амарович, який в стані алкгольного сп'яніння у липні 2014 року за кермом Mitsubishi Pajero вбив людину, замість отримати покарання знову обраний головою Перечинського районного суду.

"20 вересня 2017 року на зборах суддів Перечинського районного суду Закарпатської області відбулися вибори голови суду. Виборча процедура проведена шляхом таємного голосування, відповідно до чинного законодавства.

За результатами таємного голосування, одноголосно, на адміністративну посаду голови суду обрано суддю Амаровича Віктора Петровича", - таке повідомлення на порталі "Судова влада України" з'явилося ще 21 вересня, однак в закарпатські ЗМІ ця інформація чомусь не потрапила.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 9 липня 2014 року на Ужгородщині п'яний В.Амарович за кермом автомобіля «Mitsubishi Pajero», рухаючись в напрямку м. Мукачево, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ-2107. Від отриманих внаслідок зіткнення ушкоджень,  33-річний водій ВАЗ помер на місці ДТП.

Також в ході аварії, механічні пошкодження отримав автомобіль «Хюндай Акцент», який рухався слідом за ВАЗ.

Суддю та водія «Хюндай Акцент» було освідчено на предмет стану сп’яніння.

Як повідомила тоді прес-служба прокуратури Закарпатської області, за вказаним фактом слідчим відділом прокуратури Закарпатської області було внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого - карається позбавленням  волі  на  строк  від  трьох до восьми років з позбавленням  права  керувати  транспортними  засобами  на строк до трьох років або без такого).

Наприкінці липня 2017троку Амарович написав заяву на звільнення з посади голови суду, але залишався суддею.

П

Справу судді Амаровича, що п'яним за кермом вбив людину, передали до суду

20 жовтня 2017р.

Теги: Амарович, вбивство, відставка

Коментарі

Олександр 2017-11-09 / 22:48:24
Хотів щось написати, але для чого слова для ЛЮДЕЙ і так все зрозуміло. А для хижаків в людському обличчі ......пробачте хижаки, ви звірі, а тут........

Вуву 2017-10-22 / 17:24:58
Шведу ... Хіба можна мовчати по таких страшних злочинах і в такий спосіб виказувпти своє мовчазне "одобрямс" ?

Земляк 2017-10-22 / 16:16:23
Пiдтримую Шведа на 100%!

Швед 2017-10-22 / 13:50:05
Дебіл ти Вікторе Петровичу. Сидів бись собі тихо суддею, то забули б про те ДТП. Але тобі захотілося влади, теперь тя знову будуть обсерати, а воно тобі треба. А якщо напишуть у Вищу раду правосуддя. Ні було зняти свою кандидатуру, так гонір душить.

Вуву 2017-10-22 / 03:59:01
По нормальному мав би отримати років 20 (мінімум) з позбавленням волі без право дочасного виходу .
А те що я тут читаю викликає шок ... Як взагалі таке може бути

Вуву 2017-10-22 / 03:55:07
Якщо так і далі ..
То і на судові засідання мож приходити під 3.5 промілле ... (А може і всі 4)... І поробуйте відкрити свій писок .
Но вот маскаль в області "рулює -рагулює тіпа пордки наводить"

Черничко 2017-10-21 / 19:22:04
До чого тут Петруня?

Мішо Луцович цимбор Амаровича 2017-10-21 / 04:46:13
А я тоже бухаю уже цілий рук і на роботу не хожу в Адмінсуд нигда ! Упавйим мало на гарадичах в "кілікії " зламавйім собі плече пув рокамм пив віскарь дома у себе ! А типирка назад бухаву і не йду на роботу бо там мене жде Перемоляк " псевдоактивіст " з АТОшником якимось по справі шо виявляється лежить у мене у сейфові ! Тому я ліпше дома в Кампотному районі посижу і пивасік з віскариком попробуву мало гев! Правда я за руль " Порша Каєна "'свого не сідаву якшо білше ніж дві фляшки " чіваса " упю нигда

Аморович 2017-10-20 / 22:36:53
У Харкові дівчина на днях 6-х убила, а я лише одного і заплатив. Ідіть НА ХЕР, доколупайтеся до Петруні.

пісец 2017-10-20 / 22:12:11
Не держава, а територія без майбутнього...

Читач 2017-10-20 / 16:55:49
Родичі вбитого до цих пір не можуть добитися правосуддя.... А минуло вже 3роки. У загиблого залишилась жінка і маленька дитина. Як цей вбивця може спокійно спати???

Аморович 2017-10-20 / 12:55:20
Що? коли Петруня убив машиною діда старого, то нич. Ще і обласним прокурором був призначений. А коли суддя та уже увивця. Я тоже заплатив, ідіть НА ХЕР

Перечин 2017-10-20 / 12:50:59
Аморович бабла наплатився у прокуратурі Бітляну з Штефанюком. Тепер Гаврилюку платить. Повірьте, у цього хабарника ще грошей багато.

Грицик Петро 2017-10-20 / 12:21:54
Щосьте ся до чоловіка імили? Бабло має тай рішає, приписаний у Кантині. Одним словом - наш пацан!

Читатель 2017-10-20 / 12:05:49
Вопрос, также, и в другом. Родственники, знакомые близкие и т.д. - НИКТО ИЗ НИХ НЕ ОСУДИЛ ЕГО.

Читатель 2017-10-20 / 12:04:02
Да, не в вопросе избрания дело! Дело В ОТНОШЕНИИ К ДАННОМУ ЛИЦУ! Бог с ним, с назначением - окружающие к нему отношение не поменяли! Ходят, как ни в чем не бывало, за руку здороваются с ним и т.д.

авп 2017-10-20 / 11:41:12
Шкода, що не обрали головою Верховного суду України. Ідеальний екземпляр

Місний 2017-10-20 / 10:07:50
А до чого тут двічі судимий і конюх ? Ау ! Скоро четвета річниця Майдану .
Ну а держава то шо ? Якась гарна жіночка в вишиванці десь на поляні віночки плете ?А не керівництво ,не корупція тотальна ,бідність ,відсі утність нормально оплачуваної роботи ,розбиті і латані дороги ,масовий виїзд за кордон на роботу .Я кшо не це то тоді та жіночка на поляні

123 2017-10-20 / 10:06:02
Яка х........ня! Доки так буде!

njksr 2017-10-20 / 09:55:22
а чого можна чекати для бидла , який вибрав собі двічі несудимого зека і не раз вибирає гвалтівників, рекетирів і іншу нечисть у депутати всіх рівнів. ДО ЧОГО ТУТ ДЕРЖАВА??????? Чи мало є мусорні, яка відмазала не одного вбивцю і живе в шоколаді??? та в нас вся область така. Найлегше списувати все на якусь міфічну "державу" і при цьому вибирати Конюха і жопоблок до облради, або блюка до ВР.
маємо те що заслуговуємо(((

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600