150-кілометрова ділянка українського кордону з Угорщиною на Закарпатті є приватною - Матіос

150 кілометрів українського кордону з Угорщиною є приватними і являють собою звичайні земельні ділянки. Про це в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі "112 Україна" заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

150-кілометрова ділянка українського кордону з Угорщиною на Закарпатті є приватною - Матіос

За словами Матіоса, ділянка кордону з Угорщиною на Закарпатті фактично знаходиться в приватних руках, а прикордонники не мають повноцінного доступу до неї.

"Приватний кордон. Прямим словом приватний. Фактично 150 кілометрів – це земельні ділянки, якими 2 га сільська, селищна рада наділила місцевих жителів. Після цього вони були акумульовані в окремо взятих руках, вибудувана комунікація, і там кластери взагалі "гуляйполівских" часів, коли барон, кажуть у циган (, хтось каже староста або старший на території) керує осередком цих людей, які, вибачте, не хочу нікого образити, екзальтовано дивляься на руку, "дающу" їм", – сказав він.

За словами Матіоса, історія з "приватним кордоном" триває вже протягом 10 років.

"Не може проїхати прикордонний наряд, тому що з вишок приватного кордону починається засліплення світлом, або й стрільба – із зареєстрованої зброї", – заявив головний військовий прокурор.

Як стверджує Матіос, про це він має намір доповісти генпрокурору Юрію Луценку.

"Я наполягаю, мені доручив генпрокурор, я завтра буду доповідати йому цю ситуацію. Я вважаю, що так не може бути, так не може продовжуватися", - розповів Матіос.

Як раніше повідомлялося, 13 жовтня в Будапешті пройшла акція "Самовизначення для Закарпаття". Її організатором виступила угорська ультраправа партія "Йоббік". МЗС України у зв'язку з цим направив Угорщини ноту протесту.

14 жовтня 2017р.

Теги: Матіос, Угорщина, Закарпаття, кордон

Коментарі

Іван 2017-10-16 / 08:36:57
Не думав що матіос наскільки долго-б. Яку фігню він несе, прикордонна зона починається за парк км до кордону ДПСУ може по закону вводити прикордонний режим. І це людина при посаді. При яникові був мовчав в трубочку з брателом своїм, а тут Панаса понесло

Вуву 2017-10-15 / 09:09:46
Анікдот
Бабушка ,а чьо в тебе такі великі вуха ? (Пита красна шапочка)
... А це того дорога моя внучічка ... Шоби харашо чути шурхіт дзелених купюр.

Вуву 2017-10-15 / 09:05:38
Якщо мужичок жалієсі...значить полторак не відстібав ... А так хотілосі. Значить типирьки треба чесати "другі вертикалі"

Яна 2017-10-14 / 18:59:53
Якби оформили вчасно землі, нічого б матіонс не казав тепер http://zakarpattya.net.ua/News/169089-Sud-v-Uzhhorodi-zoboviazav-nevidkladno-oformyty-pravo-postiinoho-korystuvannia-7900-ha-zemel-prykordonnoi-smuhy-Derzhprykordonsluzhboiu

Шерегі 2017-10-14 / 10:31:31
"Зельонка" - то св"яте діло! На наше із Бушком і Фізеші не лізьте! Ми бабло відстьобуємо справно. А якщо Матіусу із того не попадає, най наведе порядок по вертикалі.

юрист 2017-10-14 / 09:59:07
По логіці Матіуса потрібно забрати частину м.Ужгорода і села М.Селменці та передати прикордонникам-бо Матіус не може контролювати кордон .Ці комуністичні замашки ми вже проходили і націоналізацію землі,і фабрик,і боротьбу з інакшодумцями. Довожу до відома що вІдповідно конституції в Державі Україна всі форми власноті рівні,як державна так і приавтна і комунальна .Мабудь для військової прокуратури закон як дишло.

Читач 2017-10-14 / 09:42:05
Вуву дуже правильно написав, що кордон, як решето яке живе своїм життям і може в критичний момент стати абсолютно некерованим.

Вуву 2017-10-14 / 09:15:30
А пригадуєте як матіос неподав був деклараційу про доходи ... І що ... А нічого далі на свому місці ... "чесна людина". Ну бо ж треба людям щось говорити ... Про зміни про реформи ...як баба рузі на городі наркоманів лапає.
Матіос ти скільки вже сидиш на цій посаді і що до цього часу незнаєш хто затим стойіть ... незнаєш йди геть .
А як знаєш то говори конкретно ... Народ хоче змін ... Великих змін.

Приватник 2017-10-14 / 08:38:36
Правду Матіос каже. Свідченням цього є приїзд його шефа Луценка, бабло з приватного кордону зібрав і поїхав. Ой ні, чуть незабув - закрив аж 6 гральних апаратів! Да їх у Києві на Саксаганського є більше шістнадцяти, треба було аж у Тячів їхати.

Поліціай 2017-10-14 / 07:22:44
Таке сяте створіння уей Матіос) Конкретний приклад: великоберезнянський район, чубірка через підставних людей оформив в нейтральній смузі земельні ділянки. Прокуратура вже за часи матіоса та луценка оскаржує акти на землю й в суді програє справу по строках давності (з тексту рішення видно же прокуратура навмисно програє справу). Виступ матіоса показує про те що народ мають за дебілів яким можна вішати лапшу на вуха. Йди у відставку матіос продажний, може ноав людина щось змінить.

Вуву 2017-10-14 / 07:05:51
26 років продовжувалось ... Аж ось нарешті розум почав вертатись у державних мужів .... Що держкордон це не приватна ббакалєка-розливайка чи щось в тому роді ....це держкордон.

НОВИНИ: Кримінал

15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 2
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини