Журналісти ICTV ще в 2013 році показали угорське село на Закарпатті, де не розуміють українську (ВІДЕО)

Журналісти телеканалу ICTV ще 2013 року вирішити перевірити, чи можуть мешканці угорськомовних сіл Закарпаття спілкуватися українською мовою. Для експерименту було вибрано село Попово Берегівського району.

Журналісти ICTV ще в 2013 році показали угорське село на Закарпатті, де не розуміють українську (ВІДЕО)

Про те, яким тоді виявився результат цього експерименту, - у відео.

27 вересня 2017р.

Теги: угорці, Попово

Коментарі

Беттіні 2017-09-28 / 16:09:42
Не говори дурниць. Нікого не цікавлять ці сльозливі історії про діда. Ніхто його сюди з Будапешта не просив. А залишився - це його особиста проблема. Так чи інакше, але Закарпаття - це Україна. І тому правила мають бути однаковими для всіх.
Так, в США є цілі регіони, заселені іспаномовними, але мова викладання в школах - англійська.
В Угорщині, Румунії так, як і в нас на Закарпатті, живуть угорці. Але нічого, вчаться на державній. І українці - теж.
Тому все просто - живеш в країні, знай її державну мову.
Бо, інакше, не буде країни, а будуть феодальні вотчини.
Цей період Україна вже перейшла. Є закон. Виконуйте.

Беттіна. Ній 2017-09-28 / 13:43:29
Яка ти грамотна ... Одно чесно написала ... Що дід неміг кинути побудовану хату ... А все решта "пісня" ... Якщо це не проблема то чого хуни не знають украйінськойі ? Нем проблемайо ? ... Чого не хочуть вчити ? Чого противляться освітньому закону ... Думати можеш ... Чи вата в голові ? Нем проблемайо ?

Беттіна 2017-09-28 / 12:42:10
Частину нинішньго закарпаття було приєднанано після війни, як завойовані землі, мій прадід з Будапешту але його сюди на Закарпаття після навчання направили на посаду голови села(це ще була Угорщина) , а після закінчення війни вони залишились тут.Він не міг кинути все,побудовану хату, і людей за яких він переживав.Отак і залишились люди на своїх землях. У чернівецькій області знаю багато румунських сіл в яких не говорять українською.На цих землях ніколи не жили українці!!! На сході російська мова, в Криму -татарська, у Львові - польська, Закарпаття -угорська, Чернівці - румунська. Можна ще довго продовжувати.
Навіть у Америці говорять іспанською в деяких штатах, у Швейцарії -німецька і французька. І багато країн де розмовляють різними мовами-і це НЕ ПРОБЛЕМА!!
Тільки в нашій країні все не для людей, краще б думали як країну з боргів витягнути і налагодити економіку-а то скоро будемо як африканці з голими задами бігати.

До закарпатки 2017-09-28 / 07:09:02
... У слові забороняв ...корінь слова "забор".

О.Д. 2017-09-27 / 23:21:31
Сьогодні також не забороняють. Перестаньте ретранслювати дурниці з Будапешта.

Закарпатка 2017-09-27 / 23:08:49
Вибачте але не ми йшли до вас а Україна прийшла до нас!при союзі ніхто не забороняв говорити і вчитися на рідній мові

Місний 2017-09-27 / 19:00:24
Таких висилати до венгрії або най учать мову нашу де живуть Українську...

О.Д. 2017-09-27 / 12:34:35
До "тото не чудо"

Ці села розташовані в Угорщині?
Ну тоді непорядок. Бо державну мову країни, в якій живеш, треба знати )

тото не чудо 2017-09-27 / 11:46:34
я годний показати вам тисячі українських сіл де не розуміють мадярську.

Місцевий 2017-09-27 / 11:36:20
Уже вшитко порішали. Під час експертизи закону в ЄС, буде внесена зміна що стаття про нацменшини не поширюється на мови країн Євросоюзу. Ви думаєте чому обласна влада на сесії облради в останній момент змінила текст-звернення до Президента з подібною пропозицією? Ви недооцінюєте Маскаля. Якщо цього не станеться, я проплачку тисячу євро даній редакції. А якщо таки буде так, мені заплатить 10 тисяч. Таке парі приймається? Інтелект так званного "ВІВІ" цього не сприймає.

Читатель 2017-09-27 / 11:18:06
И добавлю. О том, что во время выборов, печатают для ряда сел Закарпатья, сугубо венгерские бюллетени - ТОЖЕ СЕНСАЦИЯ? ))))

Также, советую автору статьи (и другим), на Джебил тот же пойти, или другой завод - там, рабочих, что не знают украинского и русского, очень даже хватает! Но, опять же, для кого это является секретом? И в чем тут сенсация?

Читатель 2017-09-27 / 11:10:58
Честно говоря, меня журналисты тут удивляют! Уж, что-то, а такого перла, извините, не ждал!

В чем тут новость? Лично для меня, какая новость тут? И для остальных, какая новость тут? Чем, вы, журналисты, хотите поразить тут, или удивить?

Макс 2017-09-27 / 10:16:10
Мадяри хотіли в двох районах Закарпаття мати такий собі маленький кусочок Угорщини, де виключно все по угорськи. Не вийде, панове!

Карпато - словін 2017-09-27 / 10:13:15
Чергова істерія на рівному місці .
А чий канал ? Правильно ,Пінчука .А што він був запропонував ? Правильно ! забути про Крим .А на якій мові( виключно ) спілкується цей пан , теж правильно ! на російській !
А на якій мові спілкуються журналісти даного каналу , ну ви вже догадалися ,теж на російській .Звідки знаю ? Не один раз проколювалися .Особливо під час включень "наживо".
Не што інше як провокація " ну ви відіте ,венгров мала ,и им можна на радном ,а нас намного больше ,и нам хатят запретіть ".
В чергове приїзжим " експертам" (бо місцеві це знали завжди ) відкриваю
Америку ,Мадяри НЕ вчили а ні українську ,а ні російську і при радянському союзі , і їх не трогали .
Навіть при союзі ,якшо сь приходив у мадярські села , то там була Мадярщина .Люди котрим зараз 45 і више ,памятають навіть паспортний контроль у прикордонні мадярські села ,андистенд ? У Вилоці ,на мосту ,хто їхав у мадярські села затисянщини ,у всіх провіряли паспорти .

василь 2017-09-27 / 10:09:54
це ганьба для держави ви представте в угорщини село де люди не говорять и не розумиють державну мову

Орест 2017-09-27 / 09:57:17
Відео з 2013 року нині актуальне виявилося )

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24