Свободівська "Карпатська Січ" закликала націоналістів консолідуватися задля захисту українського Закарпаття

І закликає до спільного маршу української сили і духу.

Свободівська "Карпатська Січ" закликала націоналістів консолідуватися задля захисту українського Закарпаття

Командування «Карпатської Січі» закликає націоналістів консолідуватися задля захисту українського Закарпаття. У зв’язку з посиленням провокаційної антидержавної роботи проросійських, проугорських та інших сепаратистських сил в краї, зростає загроза дестабілізації ситуації, йдеться у заяві, що її отримала редакція "Закарпаття онлайн". 

На думку авторів звернення, антиукраїнські сили використовують війну з Москвою на Сході на власну користь, розраховуючи на послаблення Української держави. Метою діяльності цих сил у перспективі є повторення сценарію, що був розіграний у Криму і привів до втрати Україною етнічних територій.

"На жаль, ми змушені констатувати, що робота правоохоронних органів у напрямку протидії сепаратизму на Закарпатті є недостатньою, аби забезпечити в подальшому територіальну цілісність держави в цьому краї. Чи не єдиною на сьогодні надією на недоторканність державних кордонів на західному напрямку та ефективну протидію деструктивній роботі з боку іноземних спецслужб є націоналістичний рух. Тому ми звертаємось до всіх українських націоналістичних сил, що діють на Закарпатті, із закликом поглибити консолідаційні процеси, що почалися в націоналістичному середовищі. Ніхто не готовий так самовіддано захищати українську землю, як ми – націоналісти. Тому саме націоналісти повинні показати всім ворогам України (явним чи прихованим), що лише українець може бути повноправним господарем на українській землі, невід’ємною частиною якої є Закарпаття", - йдеться у заяві.

"Аби продемонструвати суспільству єдність націоналістичного руху та свої наміри щодо захисту українського Закарпаття, командування ОДЧ «Карпатська Січ» закликає всі проукраїнські політичні партії, громадські організації та рухи ветеранів АТО до проведення спільного маршу української сили і духу".

 

18 вересня 2017р.

Теги: Карпатська Січ, націоналіст, консолідація, марш

Коментарі

ната 2017-09-19 / 09:43:52
Ой лиш не треба повторювати історію з бандеровцями які надоумили Волошина на войнушку у 1939 році. Краще б Тарас Деяк вів пропаганду по селах угорських, як я йому рекомендувала, це набагато краще. Адже залякуванням, насиллям нічого недібєшся, тільки буде протидія, а от нормальне , здорове спілкування з громадянами то краще.

Вуву 2017-09-19 / 05:32:09
Олег як би вони так зробили ... Як ти написав ... То це називається рейдерство і погром .Але підняти цю проблему в суспільстві можуть і мають право.
А органи які повинні цим всім займатись ... ДЕ ? Чим зайняті ? Що роблять ?

Олег, Берегово 2017-09-18 / 20:47:29
Як тільки прочитав оце оголошення, написав у себе:

Що, невже почалося? Готується похід на закарпатьске лігво путінського кума Медведчука? А паралельно - рейд по прихватизованих бандитами ділянках державного кордону? Може, ще й безжальна партизанська війна проти винищувачів карпатського лісу ?! Та ні, дурниці, то просто мені здалося...

Вуву. 2017-09-18 / 17:27:35
Коли був майдан ... Того то й вистояли ... Що були всі разом .
А як би Майдан розігнали ... То зараз путін був за маму-тата ... І порозсиляли- повиселяли нас всіх по безкрайніх по просторах .
Мусимо це памятати ... І за кого загинула "Небесна сотня".!

Глог 2017-09-18 / 16:35:46
Шкода що "гітлерівську-гортіївську мадярщину" вибачили за злочини другої світової війни. Вона (мадярщина) повинна понести справедливе покарання за окупацію Карпатської України за злочини другої світової, знищення євреїв, як сателіт фашистської Німеччини і тоді напевно її б не тянуло на шовіністичні дії.

Миколі 2017-09-18 / 15:39:00
Коли саме "десятиліттям мирно жили й дружили"? Коли вирізали і розстрілювали все українське після того, як залили кров'ю Карпатську Україну? Чи коли вивозили ешелонам в концтабори закарпатських євреїв?

вуву 2017-09-18 / 11:23:33
Те що було це є констатація історичних фактів .... А що стосується сьогодення є історична реальність ...(ситупція інша, розумієте).
Але коли реально постає загроза люди(народ наш) ... повинні бути разом.

Питання до історії 2017-09-18 / 10:21:15
А чому ж "побратими, піднявши національну свідомість" не лягли разом із семенаристами на Красному полі в Хусті від куль та багнетів угорських фашистів, а здалися у полон...Хоча згодом їх розстріляли поляки вже на перевалі? Відтак, із щирістю таких закликів є історичний сумнів. Тож сенс коментарів ТТТ та Миколи є більш ніж доречним. Головне не перегнути палицю.

ТТТ 2017-09-18 / 09:35:08


Коментар видалено. Адмін


Глог 2017-09-18 / 09:14:17
На даний час, коли влада бариг, злодіїв, хабарників та моральних уродів співпрацює з явними та прихованими сепаратистами, настає час об'єднатися та діяти разом, щоб показати свою рішучість до захисту нашої землі.
А також хочу нагадати, що Карпатська Січ пройшла війну і в повному складі прийме участь, також побратими з Галичини будуть присутні також в великій кількості.
Срібну Землю не здамо!
Слава Україні!

Микола 2017-09-18 / 08:05:03
За подібним сценарієм розвивались події й на Донбасі. А пак пролилась кров. Невже це комусь потрібно в Краї, де десятиліттям мирно жили й дружили понад 20 різних національностей?

цензор 2017-09-18 / 07:56:28
А на нас хтось нападає?

Вуву 2017-09-18 / 05:31:47
Якщо це не піар акція ... То звичайно ... Це повинно зробити моральне піднесення ... Щоб ВСІ меншканці крайу відчули що вони не покинуті на поталу маскалям ланям бринзовичам шуфричам балогам петьовкам медведчукам волошинам і решту всяким таким баригам і злодіям ....а головно хунським сепаратистам .

Вуву 2017-09-18 / 05:03:32
Відносно маршу ... Ні дати ... ні місця ... Ні міста . де буде --не відомо !?
Роботи правоохоронних органів в цьому напрямку ... не те що недостатня ... А взагалі відсутня ...(про що мава?)

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ