Затриманий на хабарі з угорським паспортом є помічником нардепа, очільника Партії угорців України Брензовича (ФОТО)

Затриманий на хабарі помічник народного депутата Бедринець Іван Юрійович, у якого було виявлено паспорт громадянина Угорщини та 70 тисяч доларів готівки, є помічником нардепа від Блоку Петра Порошенка, очільника Партії угорців України Василя Брензовича. Встановлюється причетність вказаного нардепа до отримання хабарів.

Затриманий на хабарі з угорським паспортом є помічником нардепа, очільника Партії угорців України Брензовича (ФОТО)

Про це інформують власні джерела Закарпаття онлайн в правоохоронних органах.

Про те, що Іван Бедринець є помічником нардепа Василя Брензовича на громадських засадах, підтверджують відкриті джерела – сайт "Посіпаки" і офіційний сайт Верховної Ради України.

Що характерно, до Василя Брензовича Іван Бедринець був помічником у кількох інших нардепів, при чому, протягом трьох останніх скликань, – від Партії регіонів.

Як раніше повідомляло наше видання, співробітники Департаменту захисту економіки Національної поліції спільно з обласною прокуратурою повідомили про підозру в хабарництві помічнику одного з народних депутатів.

У ході документування злочинної діяльності посадових осіб однієї з районних державних адміністрацій та приватного підприємця, які привласнили два мільйони гривень бюджетних коштів шляхом завищення цін при поставках вугілля до навчальних закладів району, було встановлено, що помічник нардепа отримав від зазначеного підприємця 150 тисяч гривень.

За ці гроші помічник народного депутата обіцяв чинити тиск і шляхом направлення в МВС, Нацполіцію, ГПУ і Кабінет міністрів відповідних депутатських звернень про нібито неправомірні дії правоохоронців, домогтися звільнення працівників управління захисту економіки і слідчого у вказаному кримінальному провадженны.

14 вересня помічнику народного депутата повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27 (види співучасників) та ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу. Підприємцеві повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального кодексу.

Проводяться обшуки в офісних та приватних приміщеннях, а також в автомобілях фігурантів. У помічника депутата вилучені відповідні посвідчення, паспорти громадянина Угорщини та України, грошові кошти, зокрема в сейфі виявлено 70 тисяч доларів США, а також офіційні документи, що свідчать про незаконну діяльність.

Встановлюється можлива причетність одного з народних депутатів до отримання хабарів.

Як згодом повідомила прокуратура Закарпатської області, у ході обшуків у помічника нардепа та підприємця крім посвідчення помічника народного депутата України та паспортів громадян Угорщини та України вилучено також службові посвідчення полковника міліції, працівника Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, працівника міжнародної поліції та різних контролюючих органів, виписані на прізвище помічника народного депутата.

Василь Брензович і прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

14 вересня 2017р.

Теги: Брензович, Партія угорців України, Іван Бедринець

Коментарі

Вуву 2017-09-16 / 08:22:54
567 ... А в мене робота така ... Які іще пожеланія ?

Сказочник 2017-09-15 / 22:53:54
І до чого тут Брензович? як його арестували якщо він закордоном. Біомусори

Вуву 2017-09-15 / 18:08:03
Хуни хороші роботящі люди із своєю культурою ... Але от ті кого вони вибрали (як очільників) ... ствюють всі можливі перешкоди для добрих людських стосунків .
А чому так ? Мабуть ви самі повинні в них про це спитати ?

Карлосу 2017-09-15 / 17:23:15
Не сійте тут міжнаціональну ворожнечу. Нема негативного ставленя до угорців. Є негативне ставлення до осіб і організацій, які створюють міжнаціональне напруження на Закарпатті, працюючи на офіційний Будапешт.
Румунів ніхто не чіпає саме через те, що офіційний Бухарест не здійснює на Закарпатті таку АГРЕСИВНУ політику, як Угорщина.
Угорщина фінансує не Україну, а вигідні їй проекти на Закарпатті, які працюють проти України.

Карлос 2017-09-15 / 17:01:52
Вуву. Я народився в Закарпатті і мої предки всі тут народились. А ти звітки такий заїхав жити? Скажіть мені одне чому така ненавість до Угорців? А чому за румунів всі забули? Угорщина вливає дуже великі гроші в Україну і мовним законом Україна віддячує Угорщині? Що на це скажеж вуву?

Вуву 2017-09-15 / 14:28:01
А бринзович з маскалем ...як жва брата -акработа ... Мабуть в дуууже доообрих були стосунках і під одним ... "кришою" БПП.

Вуву 2017-09-15 / 14:24:31
По національності бринзович записаний украйінцем ... Але по свойій суті його національність "зрадник" ... (Злодій і бандит).

Вуву 2017-09-15 / 14:20:34
А ти карлос ... звідки прийіхав і шо тут робиш ... Колумбійський кокаін контрабасом трусиш ?

Карлос 2017-09-15 / 11:55:00
А вм уроди скажіть мені , що хто з вас на заробітки , чи на контрабас не їздив в Угорщину? А тепер заспівали інакше? Ганьба! Виб лібше Євреїв щимили!

Карлос 2017-09-15 / 11:47:58
Цеж ПРОВОКАЦІЯ! Хочуть його попугати щоб тихо сидів! І це демокрація? Євреї крутять народом як хочуть! Ганьба!

Robocop 2017-09-15 / 10:52:03
Брензович ,як і всі мадяри рідну мати за гроші продасть. Являючись нардепом України він ненавидить все українське.

До 123 2017-09-15 / 10:09:45
Дуже "завидуємо"!)))У здороводумаючої людини, яка має розум в голові і власну гідність, і думки не виникало мати мадярський паспорт. А в кого нема гідності - побігли) Так що на рахунок "завідуєте" - помиляєшся))У кого відсутня власна гіднісь і національна гідність - того хіба що лише шкода)

123 2017-09-15 / 08:10:53
Завiдуюте лохи що самi не маэте мадярського паса!

Вуву 2017-09-15 / 06:55:16
Якщо збільшити фото до максимуму ...то мож побачити що в орбана кривий перебитий ніс ... Удар(хук) був нанесений з лівого боку.

Адмін 2017-09-15 / 06:25:18


http://zakarpattya.net.ua/News/174055-Ukrainskyi-nardep-Brenzovych-uzhodzhuvav-u-Budapeshti-z-premierom-Uhorshchyny-Orbanom-pozytsiiu-po-zakonu-pro-osvitu


Вуву 2017-09-15 / 05:01:08
Дядя вася ....а чогохуни на свому паспорті не пишуть passport ...i modyororsag (a лиш magyarorszag) ?

Вуву 2017-09-15 / 04:33:12
Ніякого сумніву ... Якщо помічник брав ... То що тоді говорити про нього самого

... бо інакше в нього таких помічників би небуло . І напевно що не запросто так його орбан приймав ... ой нєа ... не за дякую .
Тепер би іще маскаля взяти якось за жопу .

Вуву 2017-09-15 / 04:19:43
Ще одна ...страшна нечеловєческая потвора ...
І як депутат верховнойі ради давав присягу служити на вірність народу Украйіни ...сука потрох поєба..й.

тюрма 2017-09-14 / 23:51:51


Коли вже побачимо утлевел самого народного депутата УКРАЇНИ Брензовича, отимуючи який він давав присягу на вірність УГОРЩИНІ?


Хамон 2017-09-14 / 23:45:06
Два п...ра сепаратиста

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК