Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Закарпатські бійці та волонтери із всієї області прийшли "до поки ще голови облради" Михайла Рівіса з питаннями, чому він ігнорує їх законні права та інтереси.

Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник і волонтер Віталій Грегор.

"Чекаємо в приймальні. Якщо не прийде, може більше на роботу не виходити взагалі, ініціюємо позачергову сесію і хай обирають депутати нового, який буде поважати ветеранів російсько-української війни", - розповів В.Грегор.

З його слів, "якщо голова облради М.Рівіс не прийде до представників патріотичних громад області, то ми ініціюємо його переобрання по апробованій схемі на Хустщині, де внаслідок владного перевороту через псевдосесію змінили голову і заступника райради".

30 серпня 2017р.

Теги: ветерани, війна, Рівіс

Коментарі

нік 2017-08-31 / 11:20:26
Да, Харя - повний піснець....

Правда 2017-08-30 / 19:38:07
рівіс не ветеран АТО, а декларує аж 10 земельних участків ( за таке мав би 10 раз бути на війні). весь бізнес записаний на дружину, дуже "талановиту", так як і у всіх злодіїв-чиновників.рівіс за 15 років роботи на митниці, звідки його до речі з тріском вигнали, тільки тим і займався, що розробляв та впроваджував у життя нові контрабандні схеми для незаконного поповнення карманів ним та його екс-керівниками.все життя грабував державу і нічого більше.так згадайте прислів'я, що горбатого могила справить. і це Правда.

Цирк 2017-08-30 / 19:02:15
Грегор+Харя - повна дискредитація ветеранського руху. Віталій, отямся.

Вуву 2017-08-30 / 18:27:37
Секретарка: як ото прийшлисьте з пустими руками ... Які то свойі діла рішати ... Для начала хоть би який букет цвітов принеслисьте
... Но вот ми на руках маєме важні документи ...
.... Ото для вас документи ... а для нас ото папіря ... яким мож гузицю підтерти.
І ніяких бульше вопросов .

Цольник 2017-08-30 / 18:16:33
А што ви хотіли од бувшого митника корупціонера?Ун і писати не знає, поклали го туда як пса будку сторожити і гузицю лизати

Вуву 2017-08-30 / 18:11:15
: а я што ... я нич не знаву ... Я нич не рішаву ... Отстаньте пожалуста від мене ... я лем усього секретарка .
Прийшлисьте туйки ...тай начинаєте штото вимагати ... Вимагатєлі .
Я на робочому місці ...так што пожалуста мене не мерегуйте ....

Вуву 2017-08-30 / 18:04:09
Секретарочка : но што йсе ,што й се такоє, што за балаган туйки устройіли ...сисе прийомна ревіса ... Ци проходной двор ... Ци што ви собі думаєте ?
Прийшлисьте сюди без звонка ...без согласованія ... Рівіса ниє і не скоро буде ... Ідіть вон отсюда ... Та не мішай працьовати
Усі такі ділові ... Робити вам нішто .
...(ну може "приблизно" яксь так)

Вуву 2017-08-30 / 17:55:50
Так ійсе доста просто...
Ігнорує ... Потому што він сам не ветеран війни на донбасі.

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини