Фестиваль "Кредо" у Берегові завершився молитвою за угорську Батьківщину (ФОТО)

Протягом трьох днів у Берегові проходив фестиваль "Кредо".

Фестиваль "Кредо" у Берегові завершився молитвою за угорську Батьківщину (ФОТО)

Місцем проведення заходу стала реформаторська церква.

Талановиті угорські музиканти зібралися із Карпатського басейну, щоб навчатися один від одного.

Під час завершального концерту серед іншого у виконанні музикантів прозвучала оратоторія "Молитва за Батьківщину".

26 серпня 2017р.

Теги: Кредо, музиканти, угорці, Угорщина

Коментарі

István 2017-08-27 / 18:01:14
Навіть Бог не може приписувати, за що мають право угорці молитися...

Вуву 2017-08-27 / 12:16:55
Карпато с. Ну то буть першим ... Хто подасть іншим приклад ... Скажи йім в очі що та мова (якою вони говорять) ... Є мова нашого окупанта і ворога агресора .
Звичайно бути першим непросто ... Навіть важко , але відповідально і почесно . зроби це ... І ти сам відчуєш як ти змінюєшся і люди навколо тебе .

сорри 2017-08-27 / 11:14:35
Ну і що? Яким чином це виправдовує незнання державної мови і небажання її вивчати угорцями Закарпаття?
Це дві паралельні теми.

Карпато - словін 2017-08-27 / 06:13:23
У нас в Києві всі (ВСІ) міністри і посадовці розмовляють виключно російською , ти не знав ? Зато я знаю ! І тільки на камери і то не завжди ,вичавлюють і з себе українську .
Такі як ти цього чомусь не помічаєте .
Для мене завжди це було дивно .

Вуву 2017-08-27 / 02:42:39
Якщо це йіх батьківщина то за 26 років вже мали б всі вивчити хоч на примітивному ... Побутовому рівні украйінську.
Ато тут випускаєш гази ... а пальцем показуєш на інших.

Вуву 2017-08-27 / 02:39:09
Як би Не протиставляли ... То могли б провести і в кінці вересня ... Тооdom.
А відзначити свято з усіма украйінцями ... Свято яке відзначає вся Украйіна.
Так що роби із себе пороста далі.

Карпато - словін 2017-08-26 / 23:02:10
Хга-хга ...у мадяр теж свято велике було в неділю .Угорці теж себе не протиставляють Україні , і всьому українському .Ти не знав ???
Мадяри теж тут живуть і це їхня теж Батьківщина .І в Закарпатті теж обопільно це розуміють.




Вуву 2017-08-26 / 21:54:39
Карпато.с.
Так в перемишлі є хода украйінців у вишиванеах ... АЛЕ ...
ВОНИ НЕ РОБЛЯТЬ ТАКУ ХОДУ В ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОГО СВЯТА ПОЛЬЩІ .
І НЕ ... ПРОТИСТАВЛЯЮТЬ СЕБЕ І СВОЮ КУЛЬТУРУ ВСЬОМУ ПОЛЬСКОМУ . Бо вони там живуть ...і То є йіх батьківщина ... І всі обопільно це розуміють. Ок.

Карпато - словін 2017-08-26 / 19:06:08
До патріота: доля цих міст є сто відсотково ідентичною .

патріот 2017-08-26 / 18:59:01
Карпато - словіну. То яким боком це тулиться до Угорщини?

Карпато - словін 2017-08-26 / 18:44:34
Нет , Перемишль то Польща .
Патріоту про такі речі треба б було знати .

патріот 2017-08-26 / 18:18:00
А Перемишль, то Угорщина? О_о

Карпато - словін 2017-08-26 / 18:04:36
А нічого ,шо в Перемишлі є велика хода українців у вишиванках і співають гімн України ?

Вуву 2017-08-26 / 05:42:18
При купленому бабяку ... Можуть робити що завгодно і навіть ... Державне свято День Незалежності і Національного Прапору ... не відзначати.
Але проводити прохунський фестиваль ... в цей знаменний для всі украйінців день ... можна .
Ваші думки ... А то ви любите критикувати вуву.!?

Вуву 2017-08-26 / 05:13:43
Однозначно що це спеціально спланована акція (у протидійу) ... Всім закарпатським украйінцям які урочисто ... гарно і піднесено відзначили державне свято.
Тільки і тут трохи вони допустились хибності. Треба було цей концерт провести 28 серпня ... акурат на візит х.йла до орбана ... і вже так конкретно показати ... всє своє нутро ... І всю свою сутність.
Зрештою це і так зрозуміло і без цього фестивалб і тим більше ... Навіть без тойі молитви .

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова