З Днем Незалежності України!

Усіх, хто любить Україну, усіх, хто бажає їй добра і докладає своїх сил, аби наша Батьківщина стала красивою, заможною і процвітаючою, Закарпаття онлайн вітає з Днем Незалежності.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

У нас немає ні права, ні часу на зневіру. Тільки впевненість у собі та правоті своєї національної справи, тільки взаємоповага і взаємна підтримка всіх тих, хто прагне змін, дадуть результат. Власні можновладці, що не хочуть змінювати систему влади, в яку вмонтовувалися десятки років, і озброєні кремлівські карлики, що ненавидять нашу свободу, – ніщо проти українського народу.

Наші ноги спитраються на рідну землю, наші мрії та наміри витають в українському небі.

Ми – на своїй землі! Ми – у своїй державі!

З Днем Незалежності України, друзі!

24 серпня 2017р.

Теги: Незалежність

Коментарі

Міжгіря 2017-08-25 / 21:22:33
На святі биво 10 тисяч народу і прапор булше 100 метрів , привітав Худинець.

Катя 2017-08-25 / 16:49:15
А я вітаю редакцію найліпшого на Закарпатті сайту. Бажаю вам і далі бути активними і незалежними!!!! Ви молодці! Єдине видання, яке не боїться говорити правду, єдине видання, яке завжди оперативно працює, навіть вночі, єдине видання, яке не дозволяє злу перефарбуватися і замилити очі закарпатцям. Віри в краще вам, наснаги і побільше хороших матеріалів. Вас завжди цікаво читати.

Міжгуря 2017-08-25 / 11:29:21
Щур присанув гену на нового керовника району , но руки помив кули гена дав замечаня бо воняли цир .

Олег, Берегово 2017-08-25 / 01:22:38
До Вуву:
в Берегові пронесли отакий прапор:

https://www.facebook.com/groups/BeregEU/permalink/1437459946289696/

сорри 2017-08-25 / 00:41:03
до ukk

Не мусиш тужитись. Зрозуміло, що це свято - не ваше.

Любити свою країну в часі стабільності і добробуту - легко. Але більше цінується любов в часі лихоліття - війни, руйнівної діяльності ворогів внутрішніх тощо.

Але для комформістів чи колаборантів такі речі зрозуміти складно.

Вітаю редакцію і всіх читачів і дописувачів Закарпаття онлайн. Зі святом вас. Зі святом всіх нас.

Наталія Майстренко 2017-08-24 / 23:17:41
Прийміть вітання з нагоди державних свят і ви, шановна редакціє. Успіхів вам, втілення мрій щодо побудови її величності незалежної і вільної рідної України

ukk 2017-08-24 / 23:06:21
Gola zsopa korrupcija masszova emigracija vijna bratovbyvsztvenna ... je csomu radovatyszj!

Вуву 2017-08-24 / 19:14:27
У міжгірйі пронесли 30метровий поапор. А який прапор носили у виноградові та берегові ???
Вобщем с празником усіх тотих хунів што наші ... Та туй живуть .

Микола Б. 2017-08-24 / 12:50:26
Дякую, шановна Редакціє!!... Щиро вітаю УКРАЇНСЬКЕ ЗАКАРПАТТЯ з Днем Незалежності Нашої Великої Деожави!!!.., з Днем Державного Прапора України!!..., Вірю і впевнеий: Україна була, є і буде!!.. Слава Україні! Героям слава!..

ужгородка 2017-08-24 / 11:54:10
Зі святом! Редакцію, Ужгород, Закарпаття, всю Україну!

НОВИНИ: Соціо

05:40
На Синевирі вже спорудили будиночок для героя останнього фільму Жана Рено
05:14
/ 2
Москаль прорекламував українським екс-міліціонерам переваги служби в Росії
22:31
Воловеччина також вшанувала Героїв Небесної Сотні
21:40
/ 4
В Ужгороді відбулося громадське вшанування Героїв Небесної Сотні
21:04
У ДФС стверджують, що інформація щодо припинення фінансування міжнародних проектів на українському кордоні - некоректна
17:48
/ 1
Ужгородців запрошують запалити свічки у пам'ять Героїв Небесної Сотні ввечері на Театральній
16:04
/ 1
На Закарпатті підбили підсумки використання "державних" субвенцій для Тячівщини й Рахівщини
12:58
/ 2
В Ужгороді відбулися офіційні врочистості на вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні
12:41
Центр Ужгорода в середу через підключення новозбудованої водопровідної мережі буде без води
10:55
Мукачево – перше в країні за кількістю підписаних договорів з сімейними лікарями
10:13
У поліклініці в Мукачеві вперше здійснили мале оперативне втручання
09:43
У середу в Ужгороді засідатиме міськвиконком
09:32
"Щасливі діти" розпочали реєстрацію на екошколу в Ужгороді
09:26
Наприкінці тижня на Закарпатті стане холодніше, а в останні дні лютого можливе незначне потепління
05:16
/ 1
Циганські традиції та звичаї. Народження дитини
04:17
/ 10
Словаччина планує запустити потяг з Кошиць до Ужгорода
03:18
/ 2
В Ужгороді триває конфлікт щодо спорудження перед театром комерційного центру
02:57
У Мукачеві вшанували пам’ять героїв, які загинули під Дебальцевим
22:46
/ 8
В Ужгороді депутати продовжують добивати знищений сквер на Баб'яка (ДОКУМЕНТИ)
21:52
/ 12
Москаль відмовився зустрітися з парапланеристами щодо забудови Боржави вітряками – активісти
16:59
У школах закарпатського Чопа оголошено тижневий карантин
14:02
У місцевих бюджетах Закарпаття – більше 46 млн грн єдиного податку
13:55
Реалізація спільного проекту дозволила ув'язати два райони Закарпаття та Львівщини в один потужній гірськолижний бренд
13:35
В Ужгороді у вівторок вшанують пам'ять Героїв Небесної Сотні
13:01
Кількість хворих на ГРІ на Закарпатті впродовж тижня збільшилася на 9%
» Всі новини