З Днем Незалежності України!

Усіх, хто любить Україну, усіх, хто бажає їй добра і докладає своїх сил, аби наша Батьківщина стала красивою, заможною і процвітаючою, Закарпаття онлайн вітає з Днем Незалежності.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

У нас немає ні права, ні часу на зневіру. Тільки впевненість у собі та правоті своєї національної справи, тільки взаємоповага і взаємна підтримка всіх тих, хто прагне змін, дадуть результат. Власні можновладці, що не хочуть змінювати систему влади, в яку вмонтовувалися десятки років, і озброєні кремлівські карлики, що ненавидять нашу свободу, – ніщо проти українського народу.

Наші ноги спитраються на рідну землю, наші мрії та наміри витають в українському небі.

Ми – на своїй землі! Ми – у своїй державі!

З Днем Незалежності України, друзі!

24 серпня 2017р.

Теги: Незалежність

Коментарі

Міжгіря 2017-08-25 / 21:22:33
На святі биво 10 тисяч народу і прапор булше 100 метрів , привітав Худинець.

Катя 2017-08-25 / 16:49:15
А я вітаю редакцію найліпшого на Закарпатті сайту. Бажаю вам і далі бути активними і незалежними!!!! Ви молодці! Єдине видання, яке не боїться говорити правду, єдине видання, яке завжди оперативно працює, навіть вночі, єдине видання, яке не дозволяє злу перефарбуватися і замилити очі закарпатцям. Віри в краще вам, наснаги і побільше хороших матеріалів. Вас завжди цікаво читати.

Міжгуря 2017-08-25 / 11:29:21
Щур присанув гену на нового керовника району , но руки помив кули гена дав замечаня бо воняли цир .

Олег, Берегово 2017-08-25 / 01:22:38
До Вуву:
в Берегові пронесли отакий прапор:

https://www.facebook.com/groups/BeregEU/permalink/1437459946289696/

сорри 2017-08-25 / 00:41:03
до ukk

Не мусиш тужитись. Зрозуміло, що це свято - не ваше.

Любити свою країну в часі стабільності і добробуту - легко. Але більше цінується любов в часі лихоліття - війни, руйнівної діяльності ворогів внутрішніх тощо.

Але для комформістів чи колаборантів такі речі зрозуміти складно.

Вітаю редакцію і всіх читачів і дописувачів Закарпаття онлайн. Зі святом вас. Зі святом всіх нас.

Наталія Майстренко 2017-08-24 / 23:17:41
Прийміть вітання з нагоди державних свят і ви, шановна редакціє. Успіхів вам, втілення мрій щодо побудови її величності незалежної і вільної рідної України

ukk 2017-08-24 / 23:06:21
Gola zsopa korrupcija masszova emigracija vijna bratovbyvsztvenna ... je csomu radovatyszj!

Вуву 2017-08-24 / 19:14:27
У міжгірйі пронесли 30метровий поапор. А який прапор носили у виноградові та берегові ???
Вобщем с празником усіх тотих хунів што наші ... Та туй живуть .

Микола Б. 2017-08-24 / 12:50:26
Дякую, шановна Редакціє!!... Щиро вітаю УКРАЇНСЬКЕ ЗАКАРПАТТЯ з Днем Незалежності Нашої Великої Деожави!!!.., з Днем Державного Прапора України!!..., Вірю і впевнеий: Україна була, є і буде!!.. Слава Україні! Героям слава!..

ужгородка 2017-08-24 / 11:54:10
Зі святом! Редакцію, Ужгород, Закарпаття, всю Україну!

НОВИНИ: Соціо

19:10
В Ужгороді ветеринари України, Молдови, Угорщини, Румунії, Польщі та Словаччини радилися щодо контролю ситуації з АЧС
18:01
Для прикрашання головної ялинки Ужгорода використають 400 кульок, нові іграшки та святкову "блимаючу" ілюмінацію
17:24
На Закарпатті планують цифрувати всі замки
15:00
У психіатричній лікарні на Закарпатті пацієнти лікуються роками, хоча можуть перебувати тут не більше півроку
13:30
Гройсман пообіцяв розібратися, хто насправді гальмує децентралізацію на Закарпатті
12:22
У Мукачеві голосуванням визначать талановитого школяра, що разом із мером запалять вогні міської ялинки
10:05
/ 2
Черги на закордонні паспорти на Закарпатті зменшуються
09:39
У Хусті запрацював п'ятий новорічно-різдвяний ярмарок
09:11
Соціально-економічне становище Закарпатської області за січень-жовтень 2017 року
05:38
/ 2
Міська влада ще на 10 років продовжить оренду Кірпічки?
04:40
У Берегові освятили будівництво майбутньої римо-католицької церкви
16:51
/ 3
У Виноградові сучасний хоспіс стоїть майже порожнім і руйнується через корупційні схеми – правозахисник
13:25
У понеділок на Закарпатті очікують стабілізаційну дотацію, заборгованість по зарплатах обіцяють почати погашати з вівторка-середи
17:37
В Ужгороді забезпечено посилений режим чергування відповідальних працівників усіх служб
17:13
/ 1
На Закарпатті траса в напрямку Нижніх Воріт ускладнена заторами, для вантажівок рух тимчасово призупинений
16:37
/ 2
В Ужгороді презентували транспортну модель міста
15:34
В Ужгороді стартує масштабний "правозахисний" Марафон написання листів
11:42
/ 1
В Іршаві відкрили мандрівну виставку народного одягу Луганщини "Евакуйована колекція"
11:27
У Перечині відбулася святкова літургія на честь 10-річчя служіння сестер-василіянок
09:36
/ 2
В Ужгороді планують запровадити маршрут через набережну біля Боздоського парку, обох вокзалів і до площі Корятовича в центрі
19:07
/ 9
Москаль скасував "коаліційне" розпорядження голови Хустської РДА Павлія про ліквідацію НВК в Данилові (ДОКУМЕНТИ)
17:52
ФОТОФАКТ. У Хусті також вже встановили ялинку
15:42
/ 2
Закарпатці найменше в Україні роблять щеплення від грипу
15:38
/ 1
Україна, Угорщина та ЄС домовилися про фінансування Дунайської транснаціональної програми, спрямованої й на розвиток Закарпаття включно
14:21
/ 3
Сортування сміття: в Україні з 1 січня починають діяти європейські вимоги щодо відходів
» Всі новини