З Днем Незалежності України!

Усіх, хто любить Україну, усіх, хто бажає їй добра і докладає своїх сил, аби наша Батьківщина стала красивою, заможною і процвітаючою, Закарпаття онлайн вітає з Днем Незалежності.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

У нас немає ні права, ні часу на зневіру. Тільки впевненість у собі та правоті своєї національної справи, тільки взаємоповага і взаємна підтримка всіх тих, хто прагне змін, дадуть результат. Власні можновладці, що не хочуть змінювати систему влади, в яку вмонтовувалися десятки років, і озброєні кремлівські карлики, що ненавидять нашу свободу, – ніщо проти українського народу.

Наші ноги спитраються на рідну землю, наші мрії та наміри витають в українському небі.

Ми – на своїй землі! Ми – у своїй державі!

З Днем Незалежності України, друзі!

24 серпня 2017р.

Теги: Незалежність

Коментарі

Міжгіря 2017-08-25 / 21:22:33
На святі биво 10 тисяч народу і прапор булше 100 метрів , привітав Худинець.

Катя 2017-08-25 / 16:49:15
А я вітаю редакцію найліпшого на Закарпатті сайту. Бажаю вам і далі бути активними і незалежними!!!! Ви молодці! Єдине видання, яке не боїться говорити правду, єдине видання, яке завжди оперативно працює, навіть вночі, єдине видання, яке не дозволяє злу перефарбуватися і замилити очі закарпатцям. Віри в краще вам, наснаги і побільше хороших матеріалів. Вас завжди цікаво читати.

Міжгуря 2017-08-25 / 11:29:21
Щур присанув гену на нового керовника району , но руки помив кули гена дав замечаня бо воняли цир .

Олег, Берегово 2017-08-25 / 01:22:38
До Вуву:
в Берегові пронесли отакий прапор:

https://www.facebook.com/groups/BeregEU/permalink/1437459946289696/

сорри 2017-08-25 / 00:41:03
до ukk

Не мусиш тужитись. Зрозуміло, що це свято - не ваше.

Любити свою країну в часі стабільності і добробуту - легко. Але більше цінується любов в часі лихоліття - війни, руйнівної діяльності ворогів внутрішніх тощо.

Але для комформістів чи колаборантів такі речі зрозуміти складно.

Вітаю редакцію і всіх читачів і дописувачів Закарпаття онлайн. Зі святом вас. Зі святом всіх нас.

Наталія Майстренко 2017-08-24 / 23:17:41
Прийміть вітання з нагоди державних свят і ви, шановна редакціє. Успіхів вам, втілення мрій щодо побудови її величності незалежної і вільної рідної України

ukk 2017-08-24 / 23:06:21
Gola zsopa korrupcija masszova emigracija vijna bratovbyvsztvenna ... je csomu radovatyszj!

Вуву 2017-08-24 / 19:14:27
У міжгірйі пронесли 30метровий поапор. А який прапор носили у виноградові та берегові ???
Вобщем с празником усіх тотих хунів што наші ... Та туй живуть .

Микола Б. 2017-08-24 / 12:50:26
Дякую, шановна Редакціє!!... Щиро вітаю УКРАЇНСЬКЕ ЗАКАРПАТТЯ з Днем Незалежності Нашої Великої Деожави!!!.., з Днем Державного Прапора України!!..., Вірю і впевнеий: Україна була, є і буде!!.. Слава Україні! Героям слава!..

ужгородка 2017-08-24 / 11:54:10
Зі святом! Редакцію, Ужгород, Закарпаття, всю Україну!

НОВИНИ: Соціо

21:34
/ 2
Берегівка Беатріс Міндак виграла міжнародний конкурс краси "Miss Tourism World 2017"
17:30
Загиблого в Ужгороді Андраніка Нікогосяна поховають у Вірменії
17:06
У Чопі завершили службу 25 військовослужбовців строкової служби
15:43
В Ужгороді відбудеться патріотично-поетичний вечір "Герої нашого часу"
13:09
В Ужгороді визначили 6 тимчасових точок торгівлі до Дня пам’яті померлих
12:36
На автомобільних пунктах пропуску "Ужгород" і "Чоп" встановлять нові вагові комплекси
11:15
На Закарпатті проходить місячник боротьби з раком молочної залози
11:04
Закарпатські профспілки відстоюють у судах право власності на будівлю Будинку профспілок в Ужгороді
10:17
У Чопі з урочистостями почнуть будувати водозабір
10:09
/ 8
Заступник Москаля задекларував 400 тисяч євро, а нерухомість записав на тестя
09:37
На Закарпатті найвищий показник захворюваності на ГРІ в Ужгороді
03:57
У Мукачеві активісти предствили містянам проекти відновлення парку
18:05
/ 2
На Закарпатті землі лісогосподарського призначення вартістю понад 7 млн грн повернуто державі
17:22
На Закарпатті презентували фільм про "першого оптиміста і останнього солдата Другої світової війни" з Дубрівки
16:20
Буревій на Закарпатті 17-18 вересня визнаний надзвичайною ситуацією регіонального рівня
15:18
В Ужгороді до кінця тижня триватиме дератизація
15:17
/ 3
До річниці УжНУ у виші влаштували День відкритих дверей
14:46
Юні спортсменки з Мукачева здобули перемогу на першості з художньої гімнастики "Яготинська осінь"
14:40
В Ужгороді відкрили пам’ятний знак борцям за свободу і незалежність України
13:39
Голова Спілки композиторів Закарпаття здобув премію імені В. С. Косенка
12:19
Закарпатці сплатили понад 2,2 млрд грн ЄСВ
11:10
Закарпатська ОДА визнана найзакритішою в Україні
10:57
/ 1
У Хусті триває реконструкція стадіону "Карпати"
09:48
У дитсадках Мукачева облаштовують соляні кімнати
09:15
Найвідчутніше на Закарпатті у вересні здорожчали яйця – на 26,6%
» Всі новини