Відбулися матчі 2 туру чемпіонату Закарпаття з футболу у вищій лізі

Якщо й надалі так піде, то передбачати результати матчів буде дедалі складніше.

Справді, поки різниця між командами «медалевої» та «немедалевої» зон (принаймні за підсумками двох стартових турів) переважно не помітна. Очевидно, що слабші колективи, як і очевидні фаворити, у міжсезоння часу не гаяли й намагалися по максимуму його використати для підсилення гри. Свідченням сказаного й звітні поєдинки.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Минай» – 1:1 (юнаки – 0:2). Господарі прекрасно розуміли, хто до них приїхав у гості, а тому максимально уважно зіграли проти суперника. Більше того, перший тайм завершився нульовою нічиєю, а після перерви господарі першими ще й забили. На 47 хв. відзначився Мирослав Мудра, додавши таким чином до двох голів у стартовому турі ще один у нинішньому. Гості відігралися доволі швидко: Роберт Гегедош на 53 хв. реалізував пенальті. Та гра виявилася непростою для обох команд: 8 жовтих карток, вистачало в’язкої боротьби, насичений відбір м’яча… Територіальна перевага була на боці «Минаю», однак створити велику кількість моментів іршавці не дозволили. До того ж вони в цілому добре діяли й у матчі з фаворитом узяли важливу нічию.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:2 (0:1). Ще одна по-справжньому чоловіча зустріч, жорстка, але не груба, у якій господарі, діючи проти віце-чемпіона, продемонстрували характер. І якби трішки фарту чи більше досвіду, то могли б здобути й очко. А все розпочиналося якнайкраще. На другій хвилині Віктор Ганчич відкрив рахунок. Забивши, боржавці намагалися діяти уважно, зберігаючи потрібний для себе результат. І все ж за рахунок класу гості таки домоглися свого. Вікторію принесли два Віктори: на 77 хв. Чумак зрівняв рахунок, а Микуляк вивів севлюшців уперед. Перед тим був момент, коли на 81 хв. довжани мали відмінну нагоду знову вийти вперед, але птах футбольного щастя полетів до Виноградова. Заради справедливості слід сказати, що гостям важко дався виграш не лише через відважні дії господарів, а у зв’язку з ушкодженнями провідних гравців своєї команди. На заміну в кінці першого тайму вийшов травмований Юрій Чонка, який із тієї ж причини замінив Василя Ковтуна. Так само мав аналогічні проблеми на заміну граючий другий тренер Денис Ребрик, котрий теж з’явився на заміну. Із травмою догравав і Василь Вашкеба…

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці» – 4:0 (0:2). Середнянці з усіх потенційних лідерів здобули найбільшу перемогу. Зіграли впевнено, потужно, з акцентом на атакувальні дії. А ось у у гостей гра відверто не пішла. У підсумку в господарів Олексій-Павло Шведюк на 16-й хв., Дмитро Рацин на 41-й, Анатолій Нурієв на 76-й і Михайло Стегура на 77-й зробили перемогу більш ніж комфортною.

ФК «Ужгород» – ФК «Карпати» (Рахів) – 4:1 (2:0). Попри переконливий рахунок на користь господарів рахівці до кінця боролися в цьому матчі. Зокрема, хоч господарі вели після першого тайму 2:0, рахівці до 88 хв. поступалися 1:2, а на 85 хв. «Ужгород» зусиллями «кіпера» Владислава Сидоренка ліквідував серйозну загрозу біля своїх воріт. Однак незадовго до фінального свистка чемпіон таки дотиснув новачка ліги. Загалом по 2 голи Руслана Соскиди (один – із пенальті) й Арделяна Нуцу проти одного влучного удару Юрія Яремчука принесли вікторію ужгородцям – 4:1.

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Поляна» – 0:2 (3:1). Гра виявилася непростою, однак гості більше контролювали м’яч і в підсумку зуміли здобути важливу для себе перемогу. А найбільше постарався Степан Стегура, який у кожному з таймів розписався у воротах суперника.

У цілому тур виявися напрочуд «мирним» – дві перемоги гостей, дві – господарів при одній нічиїй. Результативність склала 3,2 гола за гру.