На Ужгородщині церковники УПЦ МП, всупереч рішенню Вищого господарського суду, "привласнили" черговий храм (ФОТО)

В Ірляві, що на Ужгородщині, клірики УПЦ МП, попри рішення Вищого господарського суду щодо передачі місцевого храму греко-католицькій релігійній громаді, агресивно і з бійкою не допустили до будівлі державних виконавців.

На Ужгородщині церковники УПЦ МП, всупереч рішенню Вищого господарського суду, "привласнили" черговий храм (ФОТО)

Про черговий "рейдерський" інцидент за участі представників УПЦ Московського патріархату розповів у соціальній мережі Фейсбук "свободівець" Томаш Лелекач.

Зі його слів, у селі Ірлява Ужгородського району "рускій десант у рясах" обмежив дії виконавчої служби. "Храм, що збудований у XIX ст. мешканцями села, які сповідували греко-католицький обряд, за московсько-більшовицької окупації був переданий своїй агентурній церкві. Зараз греко-католицька громада села хоче історичної справедливості та отримати свою церку знов у свої руки. Наголошую: греко-католики навіть не заперечують, аби МП проводив також свої служби. Сьогодні московські прислужники навіть помолитись до церкви не допускають дійсних господарів споруди", - розповів Томаш Лелекач.

Так, держвиконавці прийшли, отримали агресивний спротив від попів та пішли без виконання рішення. При цьому, зазначає "свободівець", є рішення Вищого господарського суду, яким доводиться право власності на споруду храму за греко-католицькою громадою. 

Понад те, за словами Т. Лелекача, в інциденті були задіяні ті самі попи, які в Ужгороді силою ділять земельну ділянку, яку було передано Київському Патріархату. 

Відео - Інформагентство ЗІДО

05 травня 2017р.

Теги: церковники, храм, Ірлява

Коментарі

Мигаль 2017-05-16 / 20:09:46
Никита, но ты ужек цалком розум утратив, колись назвав унийатув безбожниками. Каноничиська московитська цирьков во главі з генералом кгб гундйайевым йе таков же преступнов организацийов, йак и рашистська держава во главі из пудполковником кгб вован бен пуцькиным. Сисе йе историчиським фактом! Лиш йеден аргумент пусліднього часу - каноничисько-православні братйа-московити задушили паралитичиськым газом понад 70 сирийськых дітий. Дуже благородно,нйе, Никита?

Микиті 2017-05-07 / 09:12:09
Микито,Бог тебе бідного обділив,но ти не винний,що ти просто московське зомбі.
До речі,ти думаєш що Шевченко був православний?

Хріняш 2017-05-07 / 00:17:29
Така ситуація і в новому давидкові, суд виграли і порядку нема.

Микита 2017-05-07 / 00:01:10
Шановні апологети латинізації. 1. 1. Факти факти а не балачки
2. Кобзар велика людина
3. Старі люди казали це діткам в садочку

Учасник 2017-05-06 / 22:21:47
Унія - це обєднання з латинської мови , або навіть вірніше сполучення .В даному випадку з Римом .

Учасник 2017-05-06 / 22:17:45
Микиті : який приход унії ? Звідки приход ? Куди приход ???Чоловіче шо ти пишеш ? В тому то й суть унії ,що все зберігалося і храми і східний обряд богослужіння , і бряди
Єдине шо змінилося ,це підпорядкованість .Церква підпорядковувалася Риму .

микиті 2017-05-06 / 21:47:00
Послухай старих закарпатців, історик недовчений, та лізь туди, де ти - повний нуль на нуль помножений! Не було в Закарпатті нігда московської церкви, а принесли її на своїх штиках комуняки (читай розумні слова "читача", якщо, звичайно, вмієш читати, а не навчати, як твій путін).
Тому і зараз московські попи, як і колись, відчуваючи "дахування", ведуть себе не просто безбожно, а по-бандитськи. Доки це можна терпіти? Вони - не в путлерівській расеї!!!

до микити 2017-05-06 / 21:13:57
Голову треба тобi лiкувати!

Микита 2017-05-06 / 20:25:12
До учасника. Думаю якщо комусь потрібно учити історію то точно. Скажіть будь-ласка великі поборники унії, де була унія до 1646 року, чи Закарпаття ще не було у сімнадцятому столітті. Скільки деревяних храмів було зруйновано з приходом унії в наш край. Тому історію краще не чіпайте бо це дефакто для Вас граблі в кожному селі. А край наш древній самому молоду селу на Срібній Землі не менше років 400. і Згадаємо слова нашого кобзаря:"Ще як були ми козаками,
А унії не чуть було,
Отам-то весело жилось!"....

шоні 2017-05-06 / 16:24:22
мож попів і до кримінлаьної відповідальності притягнути за невиконання судових рішень

:-) 2017-05-06 / 14:58:11
Дивись аксіому Ескобара.

Влас 2017-05-06 / 14:53:22
А де поліція? Ми живемо на українській землі за Законами України. Церква у нас відокремлена від держави. Якщо є рішення суду, то його потрібно виконувати. Тих, хто перешкоджає і плює на Закон - до буцегарі! Скільки можна це неподобство терпіти?!!! То в Ужгороді землю захоплюють і фальсифікують документи, то тепер тут нахабно витирають ноги о Закон! Ау!!! Де ті, хто повинен забезпечити виконання Закону?

нiк 2017-05-06 / 10:35:56
Попiв пришло бiльше як вiрникiв

Вася 2017-05-06 / 10:33:55
Чому московськi попи такi товстi iмордатi ? Про до це говорить!

123 2017-05-06 / 10:27:54
А де позиция молодi якi хочуть Эвропу а не водку, медведя, балалайy i лаптi!

вуйко 2017-05-06 / 10:24:44
Цей мацкальський путiнський патриархат з попоми бизнесменами робить всяку пакость! Треба гнати iх до путiна!

Зоро 2017-05-06 / 08:27:41
Підтримую учасника 100%%%

Микиті 2017-05-06 / 06:52:56
Не вспоминай імя Божого дарма!
І не прикривай Божим іменем патріархат,який несе ЗЛО!!!Бог і так розкладе все по своїм місцям.Не забувай ніколи,історик хрєнов,що комуняки проповідували атеїзм,а чомусь при них існувала московська церква,чиї сатани в рясах працювали не на Бога,а на кгб.

Учасник 2017-05-06 / 01:07:14
Тобі по суті сказати ? серйозно ?
Греко - католицька церква Закарпаття ,є первоцерквою нашого Краю .І залишалася нею до 1946 року .
Потім храми були відібрані і передані московському патріархату .Багатьох священників відіслали в лагеря .
Греко - католицька церква сповідує східний обряд богослужіння .Це по суті .Історію вчи ,тоді і на особистості переходити не буду .

Микита 2017-05-06 / 00:12:06
До учасника...коли нема що сказати по суті то переходимо на особистості. Бог в правді і сторія повторюється. А ті люди які наразі порушують релігійний мир на Закарпатті будуть відповідати однозначно

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет