В Україні почалися облави на автомобілі з іноземною реєстрацією

Порушникам загрожують штраф в 8 тис грн або вилучення авто

В Україні почалися облави на автомобілі з іноземною реєстрацією

Національна поліція спільно з Митною службою почали спільні рейди з виявлення та конфіскації незаконно ввезених в Україну автомобілів. На сьогодні відомі випадки таких рейдів у Тернопільській та Полтавській областях.

Правоохоронці шукають порушників, які порушили строки перебування та території країни.

Наприклад, якщо автомобіль знаходиться незаконно на території України понад місяць, власник штрафується на 8 000 гривень. Якщо ж автомобіль на територію України ввозив нерезидент, а їздить громадянин країни, такий транспортний засіб може бути вилучено, інформують Finance.ua.

На Закарпатті нараховується декілька тисяч таких автомобілів.

23 квітня 2017р.

Теги: облава, іноземна реєстрація,

Коментарі

до Авто 2017-04-26 / 00:54:39


Розкажеш це при зустрічі поліцейським і митникам :)


Авто 2017-04-26 / 00:45:10
Хто сказа що на авто з іноземної реєстрації їздити неможна, ВРУ прийняло за основу євро Конвенції і міжнародні договори і надало згоду на обов'язковість віднести їх до Укр., законодавства, а тому можна вважати пересування авто з іноземною реєстрацією є законне і оскарженню непідлягпю, оскільки міжнародні домовленості підписані і ратифіковані парламентом України носять вищу юридичну силу аніж Укр законодавства

Шимон 2017-04-24 / 13:53:33
Їздіть на українських номерах, як їзджу я та моя сімя

Артем 2017-04-24 / 11:29:55
Як завжди, йдуть найлегшим шляхом. А самі, бляСтителі пдд, поворотники через раз вмикають. Яка тут може бути розмова, це дибілізм...

345 2017-04-24 / 11:22:45
Гондураси......................!!!!

Степан Крук 2017-04-24 / 10:11:40
У "пересічників" були доволі сприятливі умови: "пересічка" по-малому колу і навіть окрема полоса. Але "активісти-популісти" зробили цій категорії автомобілістів ведмежу послугу своїми недолугими протестами та пікетами. Тупорилі піарщики не можуть зрозуміти, що влада, яка б вона слабка не була, завжди намагається домінувати в тій чи іншій ситуації. У звязку з "пересічкою по-великому кругу" збільшилася кількість тих "пересічників", котрі порушили терміни перетину. Отже, скажіть "спасибі" павловим, білецьким, данацкам, котрі на довірі автомобілістів на іноземних номерах створювали собі липові рейтинги та намагалися чужими руками жар загрібати.

222 2017-04-23 / 21:36:15
Прокурори це злодii i хабарники!

Шоні 2017-04-23 / 19:07:51
Для чого робити фото у вихідні дні, подивіться під обласною прокуратурою у будні дні на автостоянці, які дві елітні БМВ стоять щодня з номерами АО 1111, АО 5552, і нормально! Прикормлені активісти мовчать.

Іван 2017-04-23 / 19:01:48
Потрібно робити фото на телефони представників влади, які іздять на авто з іноземною реєстрацією, особливо у вихідні дні.

Іван 2017-04-23 / 18:59:34
Перших потрібно ловити ментів,прокурорів і суддів, які їздять на таких авто