У Мукачеві зупинили авто із нетверезою поліцейською за кермом

Цими вихідними патрульні поліцейські в Мукачеві зупинили автівку, за кермом якої була працівниця патрульної поліції.

У Мукачеві зупинили авто із нетверезою поліцейською за кермом

Жінка була "не по формі", але полісмени впізнали колегу.

Помітивши ознаки сп'яніння, патрульні запропонували пройти тест на алкоголь, однак жінка відмовилася. Поліцейські склали відповідні адмінматеріали, які скерують до суду.

За даним фактом триває ініційоване керівництвом Управління патрульної поліції службове розслідування, повідомляють в управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева.

За інформацією ГО "Спеціальний контроль", кермувала автомобілем напідпитку працівниця патрульної поліції Богдана Савчин. В організації стверджують, що дівчина мала в неділю заступати в денний наряд, але до несення служби її не допустили. Наразі Богдана Савчин у відпустці, на сесії, повідомляють активісти "Спецконтролю".

07 лютого 2017р.

Теги: патрульна, поліцейська, авто

Коментарі

njksr 2017-02-11 / 04:42:54
не знаю, не знаю... на рахунок "ціцяста" я б поспорив...

вова 2017-02-08 / 17:01:29
де камери онлайн аууууууууууу

ivo bobul 2017-02-08 / 08:56:38
пак вона ще и каминня валыть як дурна

Читач 2017-02-07 / 23:00:15
Я в не маю слів з тупого Наймана!
Сам з ним пересікався! Полцейська Академія відпочиває!
Позорне чмо, воно і у старій міліції ідіотом було

Сержант 2017-02-07 / 22:40:38
Думаву шо ся молода гламурна блонда в фуражці типирка просто є соскою котрогось із нових реформаторокопів в управлінні і не більше , а бабло за неі в кадри 3000 штуки зелені при наборі Корсакові . Заплатив іі багатий хахарь

Юрист 2017-02-07 / 22:36:12
Потрібно цю поліціянтку відправити на допит до обласного прокурора

Чесний 2017-02-07 / 20:51:10
Да неділю назад СИНЕЗНИЙ патрульний Пуйко і ще 5 його колег,теж їздив по городу на свому РЕНО СЦЕНІК лиш його не зупиняли тому що він гуно в гуні не тоне,ще селфі робили з патрульними і цьомкалися...Мав би я телефон біля себе цьомкали би вони всі прокурора!!!!

Дід Микола 2017-02-07 / 20:02:06
не брешіть на дівку, зараз вийде товста свиня антошка геращенко і розкаже, що в неї був мікроінсульт, а ви замість пожаліти оббріхуєте файну дівку.

Іван 2017-02-07 / 19:45:27
Молодці хлопці, перед законом всі рівні, раніше б по таке ніхто і не знав, маєш ксиву пофіг правила!

Правда 2017-02-07 / 19:14:04
ура реформам! і що така губасто-цицяста барбі робить у поліції, майже за порушниками із пістолетом бігать, або бігать за "пістолетом" свого началника!набрали усяке ніяке, безтолкове. правда вона і губами 20 раз відіжметься, інша справа від чого?!

З Березного 2017-02-07 / 19:06:40
Злили шкуру !

Бойчук 2017-02-07 / 18:50:12
На мою душу, сю треба боло брати, а не Івана Шляхту.

Anna 2017-02-07 / 18:16:13
yiy treba tanzyvatu v bari- striptiz, a ne polizeysyka. Shalava.

roma 2017-02-07 / 18:11:00
я би вдув,фоса тьолочка!

слава 2017-02-07 / 18:03:44
недавно знайомі мені пробували довести, що в нову поліцію, якимось дивом, попали на службу повії і наркомани, хоч і одиниці, потрохи починаєш сумніватися.

Для gobi 2017-02-07 / 17:52:27
Тобі майже не дала, же так ся возмущаєш:)))))

патріот 2017-02-07 / 17:27:16
а чи можливо було таке за часів ДАІ? Думаю ні. Все ж таки щось трохи змінилося.

може мало й нюхнула 2017-02-07 / 17:24:01
но гат малинько розслабилася