Прокуратура Закарпаття хотіла взяти І.Цапа під варту, суд відклав розгляд справи до понеділка

Сьогодні, у п'ятницю, 27 січня, в Ужгородському міськрайонному суді відбулося засідання у справі обрання запобіжного заходу щодо першого заступника міського голови обласного центру Закарпаття Іштвана Цапа.

Прокуратура Закарпаття хотіла взяти І.Цапа під варту, суд відклав розгляд справи до понеділка

Прокуратура Закарпатської області клопотала про  взяття під варту трьох фігурантів корупційної справи, зокрема і Іштвана Цапа. Однак засідання було перенесено на понеділок, 30 січня. Причиною було оголошено надмірну завантаженість слідчого судді.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні перший заступник міського глови Ужгорода Іштван Цап, який, зі слів генпрокурора Ю.Луценка, перебуває "в бігах", прийшов з адвокатами в прокуратуру Закарпатської області, де розповів своє бачення ситуації з общуками в міськраді і оголошенням йогму підозри в кримінальній справі про, начебто, отримання хабара.

Крім того, прокурором Закарпатської області повідомлено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення депутата Ужгородської міської ради, голову "земельної" комісії Станіслава Пономарьова, який є одним з фігурантів у вказаному кримінальному провадженні.

27 січня 2017р.

Теги: Іштван Цап, хабар

Коментарі

пенсіонер 2017-01-28 / 08:35:04
ТО може пора і Андріїва попитати, що то за бардак в мерії.

Давай дострокові вибори мера.

йося з радванки 2017-01-27 / 20:34:33
йося з радванка 2017-01-27 / 20:31:23
все вирішував Стас ,він однопартієць Бодіка -Мера ,у нього дома завжди зберігався Общак Земельний який перед сесією роздавався за всі питання по землі депутатам!Мер був у курсі однозначно,тому Беріть за ЯЙЦЯ Стаса і тоді він здасть УСІХ ! І ще,цей посередник що затримали з бюаблом повинен був призначитись керівником Комунального підприємства на цій сесіі "Совине Гніздо" ,витребуйте панове прокурори в управлінні кадрів його особову справу

ЦАП 2017-01-27 / 18:21:34
Тепирька земля подорожає, треба якось отримати компенсацію збитків .

Іштван Цап 2017-01-27 / 16:16:57
Типирка можете ня поцюлювати у гудзицю, бгааааа

Олег 2017-01-27 / 15:51:16
Понамарєв С. хабарник ще той!!! За за Погорелого крутив земельною комісією, тепер і до влади добрався!!! На мило його!

штефанюк 2017-01-27 / 15:45:24
Правду кажете, що нема кому розслідувати, немає фахівців. От як би я залишився, все би було як треба.

Дід Микола 2017-01-27 / 15:37:56
біда України в тотальному дебілізмі і некомпентентності, наші безмозглі дебіли навіть нездатні або не хочуть висунути підозри банді Януковича, яка вже виграла кучу європейських судів і яким Україна виплатила компенсації з наших кишень. Розумні звідси всі тікають, а ті що залишаються, то вске дебіли, які окрім як красти, ні на що не здатні.

Читач 2017-01-27 / 15:09:57
Цап на 100 відсотків в цій темі - брав грошенята, і не тільки він один! Це лише черговий холостий вибух на всю країну, а далі нічого з цього не буде, як і не буде з інших порушених хабарницьких справ! - усі не винні, усі далі працюють!!! На усі ці справи можна дати одне визначення (зі справи про затримання відомого водія) "Не вистачило сечі!..." Так і тут чогось не вистачить...

Дмитро 2017-01-27 / 15:03:47
Ой непереливки буде піонервожатому Гаврилюку за підставу Луценка та і Цап цього так просто йому неподарує, буде позиватись до суду за захистом честі і гідності. Так бездарно просрати хабар і ще на ньому тупо піаритись. Перетворили прокуратуру на посміховисько, перетворивши її в дитячий садок. Проблема в тому, що Гаврилюк почав свою трудову діяльність із продажу посад бо грошей нехватало. Весь час проводив у пяних куражах з тьолками, замість того щоб законодавство вивчати. Обісралисі ви пане піонервожатий і дарма упрошуєте суддів, ніхто за вами жопу підтерати не збирається. А СБУшники наступного разу підуть з матеріалами у військову прокуратуру або до своїх слідчих бо з дітворою ніхто більше звязуватися небуде.

Степан Крук - на попередній коментар 2017-01-27 / 15:00:01
Дуже схоже на те, що Ви коментуєте! А шуму скільки? Щось всі призабули "справу лікарів" - дача хабарів очільнику контрольного МСЕКу ( комісія, що видає групи інвалідності) пану Тупиці та головній лікарці Ужгородської поліклініки №1, кардіологу Вайді та іншим. Резонанс був шикарний, але наслідків нема - всі продовжують працювати на своїх посадах, ніхто не покараний.

Круку 2017-01-27 / 14:47:02
Щефане, здається від Іштвана пробачення просити прийдеться. Його пальчики мічених куп"юр не торкались, в робочий кабінет хоч що можна підкинути. Вдома не знайшли нічого. Це головне. А хото й що там наговорює - це припущення. Маєте хлопці реформи в прокураторі. Прийшли діточки, ммця купила спочатку диплом, тоді престижне авто і на кінець посаду. Ось й вся ваша рехформа, ще й Генпрокурора підставили. Я не знаю щоб з вами, за таку доказову базу Бенца робив? Якщо суд не знайде в Цапа провини, а скоріше всього не знайде,- Кириленко із Гаврилюком на вихід, якщо туди вмочили Луценка. Шкода хлопців з СБУ, але для чого з такими прокурорськими діточками зв"язувались. Треба було вести далі, до справжнього фіксажу взятки, так як ви й пропонували.

Степан Крук - дякую за інформацію 2017-01-27 / 14:44:09

Гаврилюку 2017-01-27 / 14:39:06
Для чого потрібно було так підставляти Луценка, зробивши з нього балабола? Для чого доповідати відверту брехню, видаючи бажане за дійсне? Крісло до смаки ще жодному неприросло.

до Степана Крука 2017-01-27 / 14:27:08
Кримінальний процесуальний кодекс України, не передбачає таке затримання, якщо особу не затримано зразу ж на місці вчинення злочину. Такі повноваження є тільки в детективів НАБУ

Степан Крук 2017-01-27 / 14:23:24
А що заважає затримати Цапа на 72 години без рішення суду?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ