Звинувачений у хабарництві і втечі заммера Ужгорода Цап: "Ніяких грошей не брав. Жодних сенсацій"

За словами заступника міського голови Ужгорода Іштвана Цапа, наразі він у відрядженні "працює із житомирськими колегами". А відсутність зв'язку пояснює падінням телефону.

Звинувачений у хабарництві і втечі заммера Ужгорода Цап: "Ніяких грошей не брав. Жодних сенсацій"

Кілька хвилин тому перший заступник міського голови Ужгорода Іштван Цап публічно прокоментував ситуацію зі вчорашніми обшуками в його кабінеті та звинуваченнями щодо корупції.

"Працюємо з нашими житомирськими партнерами по цілому ряду питань: встановлення в Ужгороді сучасних зупинок, впровадження е-квитка, придбання багатофункціональноі прибиральноі техніки... Чую, що в Ужгороді вирують пристрасті. Публічно повідомляю те, що розкажу всі бажаючим з правоохоронних органів - ніяких грошей не брав. Жодних сенсацій... В Києві на нечищеному тротуарі ... впав телефон - деякий час зв'язок ускладнений через це. Без сенсацій", - повідомив І. Цап.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, учора в міській раді Ужгорода пройшли обшуки в рамках оперативно-слідчих дій за фактом корупційних діян окремих чиновників мерії. З інформації з прокуратури стало відомо, що із "траншем" в 20 тис грн від загальної суми хабара в 45 тис грн затримали посередника, котрий мав передати гроші за вирішення земельного питання. 

Згодом особисто Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що "Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря". Крім того, Ю. Луценко звинуватив І. Цапа у втечі від правоохоронних органів, зазначивши, що той, дізнавшись про обшуки, "подався в біга".

26 січня 2017р.

Теги: Цап, Луценко, хабарництво, гроші

Коментарі

Наталці Майстренко 2017-01-26 / 18:53:13
Чим Ви вже незадоволені? Ваш побратим-активіст Сашко Пересоляк відробляючи бабло младопрокурора Василенка подяки виписує прокурорам у фейсбуці, постійно ставить лайки під прокурорськими постами. Ви там розберіться у своєму болоті між собою, діліться баблом і випрацюйте єдину позицію.

Наталка Майстренко 2017-01-26 / 17:12:36
Який відділ?! Я Вас прошу, гляньте на фейс сесього "посередника". Вони з Цапом - "две непересекающиеся прямые", як то кажуть, на одному гектарі їх разом уявити неможливо... Придурки, організувати провокацію і то розуму не вистачає

Суддя Дредд 2017-01-26 / 16:42:20
Чому не опублікують, в якому відділі мерії працює затриманий посередник? Якщо, наприклад, це підлеглий Пономарьова, то зрозуміло, що Цапа роблять цапом-відбувайлом.

Закритість інформації породжує підозри

Бітлян 2017-01-26 / 15:47:18
Посередник чистий аферист, надурив і слідчих і СБУшників бо гроші брав, а з Андріівим і Цапом ділитися не думав, даже з ними на сю тему і неговорив. Добре, що пяниця Гаврилюк уже успів лапшу Луценкови на уха навішати бо дуже хоче на посаді лишитися, а нам з Мішком Гангуром треба думати як із сього уходити.

Степан Крук 2017-01-26 / 15:37:07
Хто є насправді цей Іштван: цап-відбувайло, чи кінчений козел? Покаже слідство....

інте Лект 2017-01-26 / 14:20:39
""Комсомольці Пац та Цуленко""

Йося 2017-01-26 / 13:58:43
Те що Пономарьов є рішайлом всіх земельних питань в меріі і через нього іде всьо бабло за рішення цих питань меру і депататам хабарникам знає весь Вариш!! СБУ і Прокуратура Молодці

Учасник 2017-01-26 / 13:48:47
Поки телефон з рук падав на землю , все порішали .
Ну наклав трохи в гаті Іштванко ,ну подумаєш з ким небуває...
Так ,так, ми віримо там в ужгородському виконкомі ,все біло і пухнасто .А Луценко ,бяка ,на чесних комсомольців наїхав ...Сам ,забув ,що теж комсомолець.

Степан Крук 2017-01-26 / 13:23:48
Звичайно,що ми не володіємо оперативною інформацією,тому достеменно щось казати та робити висновки не можемо. Але на деякі неувязки хотілося б звернути увагу.
1. Посередник несе хабар І.Цапу, якого не має в місті, а ні в області. Це як?
2. Якщо помічені гроші знайшли в кабінеті Цапа,котрий в Києві,то виникає прецедент,що ці гроші підкинули.
3. Цап тільки через добу довідався, що був обшук в його кабінеті коли вже сутки всі ЗМІ "гудуть" про це. Звязатися та повідомити про своє місце знаходження не міг, через поломку телефону (Боже,і як ми раніше обходилися без "мобілок"?!). Це нагадує історію Горбачова, котрий в новій дачі у Форосі,довідався про путч із старого радіоприймача, котрий знайшли на даху цієї нової дачі.
3. Що заважає Цапу звернутися за розясненнями прокуратури по місцю його знаходження в Житомирі?

Знаюча 2017-01-26 / 13:05:54
На жаль Цапа не було на місці під час розбою і не мав можливості разом з Андріівим все вирішити на місці. Зараз, коли вже через фейсбук почав на свою пайку претендувати і Луценко, ціна питання виросте в рази. А прокурорці будуть водити посередника по мерії як ВІЙя і шукати нові доходи.

чел 2017-01-26 / 12:47:26
коли путінська, ой вибачте порошенківсяка прокуратура починае боротися з корукціею, то мова тут не про корукцію

Дід Микола 2017-01-26 / 12:35:17
У Конотопі мер-бандерівець знизив проїзд в маршрутках до 2,5 гривень, а в ужгороді піднімуть до 10 скоро, бо цапам мало грошей.

Пенсіонер 2017-01-26 / 12:29:20
Хтось бреше, або Цап, або Луценко. Якщо Луценко розповсюдив неправдиву інформацію стосовно Цапа, справою честі останнього є звернутись до суду про відшкодування моральної шкоди. Однак після заяв Юри Луценка його піонерський табір в Закарпатті з усіх сил буде намагатись затримати Цапа.

Рата 2017-01-26 / 12:10:21
Коли мені віддаш бабки шо ти в мене вкрав падлюко?

Знайомий 2017-01-26 / 12:10:11
Іштван !!! Тримайся !!!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34